Şimdi Ara

REGAL 55 İNÇ 140 EKRAN 55R6020U ULTRA HD (4K) SMART LED TV - 2699 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
116
Cevap
4
Favori
19.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duvara montaj yapıldığìnda sadece yukardaki 2 noktadan duvara tutunuyor, alt kulplar boş, böylece tv yi altindan tutup öne, yukarı doğru kaldırabilirsiniz. Böylece arkadaki yuvalara kolayca ulaşılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquablue

merhaba

almak isteyenlere yardımcı olabilir belki diye yorumlarımı yazayım. belirtilen satıcıdan aldım, aynı gün kargoya verildi, ertesi gün elime ulaştı. vestel servisi de aynı gün gelip kurulumu yaptı. kurulumda sadece anten bağlayıp kanal arıyorlar, kablosuz ağa bağlıyorlar, kumandayı kullanmayı gösteriyorlar. ayrıntılı bir ölü pixel testi vs. beklemeyin. duvar montajı yaptırırsanız arkadaki girişleri kullanamazsınız yalnız aklınızda olsun.

kurulduktan sonra menüdeyken 4725 tuşlarsanız diagnostic menüsüne gelip pixel testlerini yapabilirsiniz. tüm renkleri teker teker ekrana veriyor tv niz burada. ayrıca kendi üzerinde tunerlerin vs. kontrolünü de yapıyor.

panelin ne olduğuna bakmadım henüz, ips çıkan da olmuş sanırım.

tv hakkında konuşursak, renkleri gayet güzel, netliğini de beğendim, hd kanallar sorunsuz, sd kanallar 55" ekranda kötü görünüyor zaten bundan kaçış yok.

ayrıca önemli bir bilgi vereyim, cihazda hiçbir yerde belirtilmemesine rağmen bluetooth özelliği var. bluetooth kulaklığıma sorunsuz bağlandı. optik çıkıştan ses sistemine, bluetooth ile de kulaklığa bağlamak harika bir çözüm oldu hem gündüz hem gece bir şeyler izlemek isteyen biri için.

bu fiyata tavsiye ederim. 3 sene garantisi olması önemli bir sebep oldu benim alım kararım için.
    Bluetooth özelligini bilmiyordum Airpods’umu bağlamayı deneyeyim bakalım geceleri film keyfi dahada güzel olacak

• Yeni link eklendi fiyat şu an 2699 TL
  • 49 olanı aldım.Yapılır mı bu regal.55 olanı bu fiyata geleceğini bilsem beklerdim 55 inç için.Gerçi 2150 tlye aldım.Bu da iyi fiyattı.
    Alanlar çekinmeden alsınlar.Memnunum tvden.
    Tek sorun kumandasına sert basmanız gerek.Universal kumanda alıp sorunu çözmeyi düşünüyorum.
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bile kar ediyorlar düşün artık
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    GG'den buharaticaret'e sordum 55R6020U yakında stoklara girecek, 49R6020U stok gelmeyecek dedi.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Zaten piyasanın bu kadar aşağı düşmesini onlar sağladı, onlar indirdikçe diğerleri de indirdi en son bu fiyata kadar geldi. Stoklarına girince düşürürler mi daha düşürebilirler.
  • Bluetooth gerçekten de var. Neden gizlemişler hayret. Telefondan arayınca bulunuyor ve eşleştiriliyor. Ama, mesela Bluetooth hoparlör nasıl bağlanır bilemedim.
  • bluetooth kulaklık ya da hoparlörle eşleştirmek için menü den ses ayarlarına girip oradan ses aktarım kısmını etkin yaparsanız uygun cihazları listeleyecektir. listenen cihazların yanında wifi sinyal ikonu gibi ikon mevcuttur. istediğinizi seçip bağlan derseniz, bağlanır istediğiniz cihaza.
  • aquablue A kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim, teşekkürler.
  • maaşta bişey cıkmassa alacagım bu tv yi netflix 4 k göstersin yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquablue

merhaba

almak isteyenlere yardımcı olabilir belki diye yorumlarımı yazayım. belirtilen satıcıdan aldım, aynı gün kargoya verildi, ertesi gün elime ulaştı. vestel servisi de aynı gün gelip kurulumu yaptı. kurulumda sadece anten bağlayıp kanal arıyorlar, kablosuz ağa bağlıyorlar, kumandayı kullanmayı gösteriyorlar. ayrıntılı bir ölü pixel testi vs. beklemeyin. duvar montajı yaptırırsanız arkadaki girişleri kullanamazsınız yalnız aklınızda olsun.

kurulduktan sonra menüdeyken 4725 tuşlarsanız diagnostic menüsüne gelip pixel testlerini yapabilirsiniz. tüm renkleri teker teker ekrana veriyor tv niz burada. ayrıca kendi üzerinde tunerlerin vs. kontrolünü de yapıyor.

panelin ne olduğuna bakmadım henüz, ips çıkan da olmuş sanırım.

tv hakkında konuşursak, renkleri gayet güzel, netliğini de beğendim, hd kanallar sorunsuz, sd kanallar 55" ekranda kötü görünüyor zaten bundan kaçış yok.

ayrıca önemli bir bilgi vereyim, cihazda hiçbir yerde belirtilmemesine rağmen bluetooth özelliği var. bluetooth kulaklığıma sorunsuz bağlandı. optik çıkıştan ses sistemine, bluetooth ile de kulaklığa bağlamak harika bir çözüm oldu hem gündüz hem gece bir şeyler izlemek isteyen biri için.

bu fiyata tavsiye ederim. 3 sene garantisi olması önemli bir sebep oldu benim alım kararım için.
    4725 menüsüyle kontrol ettim, 5 tane ölü piksel çıktı. servis kurulum yaptığında ölü piksel çıkmaz deyip bakmamıştı bile. ölü pikseller beni rahatsız etmiyor ancak yine de değişimi düşünüyorum. ölü piksel değişimi için herhangi bir zaman var mı bilen var mıdır?

• KruGmaN kullanıcısına yanıt
    15 gün iade prosedörü var.Pixel icin garip sınıflamalar var ekranı 6 ya bolup aynı karede 4 tane vs diye rahatsız etmiyorsa kullanılabilir ama değişim isteyin ilerde sorun ederim derseniz.
  • Panel in 50HZ olması kötü bence. 100Hz olsa düşünmeden alırdım. Bu fiyatlara yakın 100Hz tv var mı acaba? Sansung Nu8000 100Hz o da 5600 civarı.
  • ilkbilir İ kullanıcısına yanıt
    Bu tip markalarda 100hz bulamazsınız. 43' son modeller için konuşursak ülkemizde 100hz satılmıyor. 49' Sony'in 3 modeli var. 55' leri biliyordursunuz. Ara ara Sony 49'lar 4700 civarına iniyor 100hz düşünüyorsanız. 49xf8596, 49xf8577, 49xf8505. Kısaca bu fiyat aralığında 100hz bulamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4RT4L

Bu tip markalarda 100hz bulamazsınız. 43' son modeller için konuşursak ülkemizde 100hz satılmıyor. 49' Sony'in 3 modeli var. 55' leri biliyordursunuz. Ara ara Sony 49'lar 4700 civarına iniyor 100hz düşünüyorsanız. 49xf8596, 49xf8577, 49xf8505. Kısaca bu fiyat aralığında 100hz bulamazsınız.
    İlginize tesekkur ederim. 55 düşünüyorum. Kullanım amacım. Film seyretmek ve ps4 pro için. 50hz olması hareketli görüntuleede sorun olabilir diye düşünüyorum. Oyun konsolunda kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
  • ilkbilir İ kullanıcısına yanıt
    100hz tv yi artik ust seviye cihazlar disinda kac yildir bulamiyorsunu.Sansli iseniz hele bu olcu bu fiyatta va panel denk gelir ise ne ala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkbilir

İlginize tesekkur ederim. 55 düşünüyorum. Kullanım amacım. Film seyretmek ve ps4 pro için. 50hz olması hareketli görüntuleede sorun olabilir diye düşünüyorum. Oyun konsolunda kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    PS4’de BF1 MP - GTA V - GoW
    Switch’de Zelda

oynuyorum gayet güzel tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

PS4’de BF1 MP - GTA V - GoW
    Switch’de Zelda

oynuyorum gayet güzel tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    İlgine teşekkürler dostum.
  • O linkte 2750TL olmuş.
    https://urun.n11.com/led-tv/regal-55r6520-140-ekran-smartwifihd-uydu-alicili-3yil-garanti-P303073377

Bu aynı tv mi acaba? Sonunda U yazmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.