Şimdi Ara

REGAL 55 İNÇ 140 EKRAN 55R6020U ULTRA HD (4K) SMART LED TV - 2699 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
4
Favori
19.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynı değil FHD sizin verdiğiniz link, 2017 model. Aynen fiyat 2749 TL olmuş bir önce satılan seviyeye gelmiş. Tahminim bu seviyelerde en son kalır en fazla 2600 olabilir o da zor bu tv için. Hala en uygun bu linkte fiyatı 50 TL artmasına rağmen.
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Adamlar bakıyor satılıyor yavaş yavaş fiyat artıyor bu normal.. Bakalım limit açılana kadar yükselmez ise fazla alacaz ama bakalım
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    En son baktığımda 8 adet kalmıştı 50 TL artmasına rağmen şimdi 4-5 tanede bu fiyattan satılmış
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    2777 oldu ne çakal adamlarmış vallahi buharaticaret sattığında bir kere oynamadı fiyatı.. Esnaf var esnaf var..
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Haklısın, bir kere artırırsın anlarım ama ikinci defa artırırsan yakışmaz. Artırıyorsan bile biraz süre geçsin öyle artır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

2777 oldu ne çakal adamlarmış vallahi buharaticaret sattığında bir kere oynamadı fiyatı.. Esnaf var esnaf var..
    Bizim halkımız gurursuzdur dünyadaki en gurursuz millet türk milletidir bu bir gerçektir aksini iddaa eden varsa kafasını kuma gömsün.Madem bu satıcı çakallık yapıyor ozaman bizlerde öyle saça böyle tarak diyip o kişiden alışveriş yapmamamız lazım, gidin 100 lira fazla verin başka satıcıdan alın yada başka tv alın..Ben şahsen bilsemki dünyadaki en son tv yi bu bu satıcı satıyor yinede gidip ondan almam, evde tv yerine tuvarı izlerim yinede almam çünkü bende gurur var asalak gurursuz olanlardan değilim..Keşke herkes benim gibi olsa işte ozaman türkiye son sürat ilerler fiyatlar düzelir.
  • berlin007 kullanıcısına yanıt
    Linki kaldırdım.
  • Hala almayı düşünen arkadaşlar fikir olur umarım;

https://forum.donanimhaber.com/regal-55-4k-55r6020u-inceleme--137584730#137584730
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt
    Vaktinize ve emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Hala almayı düşünen arkadaşlar fikir olur umarım;

https://forum.donanimhaber.com/regal-55-4k-55r6020u-inceleme--137584730#137584730
    Hocam cihazın IPS veya VA oldugunu nasil anladiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye forumunda; Tv seri no ve vpaz numarası ile bakıyorlar hocam. Evvelde. @Ado hoca vardı burada sanırım artık girmiyor. Onun sitesi sanırım

• Vestele laf atanlara acıyorum. Gerçekten kullanmayanlar genellikle laf atıyor. Ciddi madana Vestelin televizyonları çok iyi. Evimde 2 Tv var 2 Tane vestel parası verdigim samsung vestelin yanında tft ekran gibi kalıyor. Ülkede bu fiyata bu inch netflixli tv varken gidip ahmaklık yapıp 2-3 kat fazla para vermeyin. Önyargınız varsa gidip izleyin tvyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blimonaromalı

Vestele laf atanlara acıyorum. Gerçekten kullanmayanlar genellikle laf atıyor. Ciddi madana Vestelin televizyonları çok iyi. Evimde 2 Tv var 2 Tane vestel parası verdigim samsung vestelin yanında tft ekran gibi kalıyor. Ülkede bu fiyata bu inch netflixli tv varken gidip ahmaklık yapıp 2-3 kat fazla para vermeyin. Önyargınız varsa gidip izleyin tvyi.
    Gittim bizzat dün teknosada inceledim Vesteli bildiğin leşşşş, 49ud8460 a niyetlenmiştim ama baktımki ekran görüntü bildiğin beyaz puslu, canlılık doygunluk sıfır.

• berlin007 kullanıcısına yanıt
    Herşey fiyatına göre sonuçta biri 2700 iyi görüntü veren televizyon 5400. 2 katı tam. Gönül ister 55NU8000 alalım ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Herşey fiyatına göre sonuçta biri 2700 iyi görüntü veren televizyon 5400. 2 katı tam. Gönül ister 55NU8000 alalım ama..
    Haklısın doğru söze lafım yok, çok daha iyi tv isteyenler paraya kıyacak daha iyi tv alacak, bütçesi kısıtlı olanlar için bu tür tv ler her türlü iş görür. Ben biraz takıntılı olduğum için öyle yazdım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.