Şimdi Ara

REGAL 55 İNÇ 140 EKRAN 55R6020U ULTRA HD (4K) SMART LED TV - 2699 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
4
Favori
19.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. 20 tl de indirim tanımlamışlar, o da otomatik olarak düştü. Özellikle Netflix için alıyorum. İlk olarak onu deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elim gidip gidip geliyor. Kararsiz kaldim. Evde yine vestel uretimi 42inc finlux var 3 yildir sorunsuz kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Bilmiyorum. 6020 çok yeni. Donanımsal fark olsa bile smartı aynıdır.
    Sizdeki tv netflix'den 4k açabiliyor mu?
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Yukarda özellikle 3-4 defa bunu yazdım zaten.
    EVET.
    Hatta kumandasında netflixi direk açan özel tuş var.

• Malesef.
    Ama çin malı tvbox var onla kullanıyorum. O da 1080p, kablosu dandik olduğu için.
    Bu arada 6020 değil 49r7020u bendeki.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

Playstation veya Xbox’da hiç deneyimleyebildiniz mi TV’i acaba?

Alıntıları Göster
    gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Bende 49r6020u var.Tv fiyatına göre çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babangida Babayaro

gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Bende 49r6020u var.Tv fiyatına göre çok iyi.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler bende sipariş verdim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

Teşekkürler bende sipariş verdim bakalım.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Çünkü digiturkplay , netflix , blutv hepsinin sitesinde desteklenen tv lerde zaten regal olmadığı için bende kabullendim. Sizde var mı gerçekten. Ozaman yapayım fabrika ayarlarına döneyim merak ettim

• Sismologger kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce regal 4k 3d tv aldım normal sd kanalları diğer tvlere göre biraz daha kötü cansız gösteriyor ama çok fark yok

ama iş 4k video yada trt4k'ya gelince değişiyor görüntüsü harika oluyor .

pc'yi bağladım 4k24fps'de oyun oynadım ben 4k60 fps felan sanıyordum okadar akıcıydı görüntü çok iyiydi usb 3.0 var 4k videoları usb'den donmadan oynatıyor ve hızlı açıyor

dlna var wireless üzerinden çalışıyor resim ve video oynatmada sorun çıkmıyor ama telefon ekranında sorun çıkabiliyor kitleniyor bazen

1 metreden yakına gelince görüntü kötüleşiyor 1 metreden sonra gayet iyi

netflixde gayet iyi fullhd takılmadan oynatıyor 2 yıl önce denedim 4 k içerik yoktu ozaman

youtubeda wifisi kötü olduğundan sorun yaratabiliyor ethernete bağlayınca sorun olmuyor

bunun haricinde internet tarayıcı var ama biraz yavaş çalışıyor klavye mouse takıp kullanabiliyorsun .

ekran köşelerinde 2 cm karartı var tek renk arkaplan açınca belli oluyor videoda tv izlerken felan belli olmuyor

tam fiyat/performans televizyonu bana göre

kumanda bozulursa kaybolursa yenisi 20 tl samsung olsa 100-200 TL

anakartı bozulursa garantiside bitse 300 tl max samsung olsa 1000 tl

böyle avantajlarıda var tabiki dezavantajlarıda vardır 2 yıllık tv bu yenilemişlerdir elbet

• Bu Regal ile Telefunken 55TU6020 aynı/benzer cihaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Bu Regal ile Telefunken 55TU6020 aynı/benzer cihaz mı?
    Özellikler aynı büyük ihtimalle aynı kasa isim farklı sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Bu Regal ile Telefunken 55TU6020 aynı/benzer cihaz mı?
    Hemen hemen aynı görünüyor. Regal'a ait teknik verilerin çoğu ? olarak görünüyor. ? görünen özelliklerin de aynı olacağını düşünüyorum.

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/99910-144948/telefunken-55tu6020_regal-55r6020u/
  • 50" awox 1650 tl lerden buralara geldim ,almısken iyisi olsun diyerekten ama 1000 tl fark oldu şuan.

awox 50" 4k sorunsuz 4k netflix acacagını bilsem alıp gececegim hergün şu olsun diyerekten fiyat artıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

50" awox 1650 tl lerden buralara geldim ,almısken iyisi olsun diyerekten ama 1000 tl fark oldu şuan.

awox 50" 4k sorunsuz 4k netflix acacagını bilsem alıp gececegim hergün şu olsun diyerekten fiyat artıyor...
    Awox 55" konusunda netflix 1080p'den yukarı çıkmıyor diyorlardı. Ben de o yüzden vazgeçtim o tv'den buna yöneldim. Awox'un işletim sistemi zaten 1080p yukarısı desteklemiyor yazmışlardı
  • bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Tabi ki var hem de 4k bile gösteriyor. Siz bir fabrika ayarlarına döndürüp deneyin olmazsa tavsiyeforumu.com da yazılım isteyin.

• Regal mi Awox mu derken paraya kıydım gittim samsung 55nu8000 aldım :) Herkese televizyonu hayırlı olsun şimdiden.
    Hocam konularda görüyordum sizi baktığınız cihazlara göre 2 katı vermişsiniz hayırlısı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.