Şimdi Ara

Referandum Tahminleriniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu milletin 82 anayasasına %91 oy verdiğini unutmayın. Yani her şey mümkündür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

2017 yaz aylarında da olsa Döviz böyle giderken referandum yapılmaz. Risk almazlar.

Beklerlese daha çok yükselecek zaten bunu açıkladılar ve döviz yükseldi. Artık önünü alabileceklerini sanmıyorum.
  • Türkiye tarihinde 6 referandum olmuş 5 i evet 1i hayır, millet önüne ne gelse evet diyor bu da evet çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben referandum olmayacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

3,5 tane çocuk kendi aklınca yanıt verip laf sokmaya çalıştığına göre doğru yazmışım.Bahçeli'ye başbakanlık teklif etmişlermiş. Fetö koalisyonu aynı ekmek için ekmeleddin'e olduğu gibi Bahçeli'ye de kuklalığı teklif etti.

Bahçeli neyin ne olduğunu 15 yaşındaki bebelerden çok daha iyi görüp anlayabilecek durumdadır.ab,abd,fetö ve bunların kuklalığını yapan siyasi partilerin amacının ne olduğunu da çok net anlamış durumdadır.Vatansever olduğundan bu milletin ve değerlerinin tarafında durmaktadır,koltuk sevdası değil memleket sevdası.

parlamenter sistemde hdpden farkı yok ama başkanlıkta yardımcı olabilirsiniz diyor herif adam kendi kabul etmedi, kuklayı-korkuluğu filan geç sen, demek ki neymiş şansı varmış

Muhatap almıyım diyorum da kardeş git gözünle oku öyle gel."Başkanlıkta yardımcı olabilirsiniz" yazmıyor orada , "reis veya yardımcısı" yazıyor.Anlamayacağını bildiğimden tane tane yazayım , cumhurbaşkanlığı sisteminde dindar,lider karakterli,sağlam adam mhp'den çıkarsa bu millet onu seçer o reis olur.Mhp'nin normal şartlarda bu sistemde iktidar olma şansı yok gibi bişey ama yeni sistemde rahatlıkla iktidarın sahibi veya paydaşı olabilir.

Koalisyon iktidarının paydaşı olduğunda ne yapabildiğini/yapabildiklerini çok net gördük.

• vaypcnet kullanıcısına yanıt
    uyanıklık yapma ne kastettiğini anlamıyoruz sanki
  • %55 evet,%45 hayır.

• uzatmalara gidecek buraya yazıyorum
  • kugutex kullanıcısına yanıt
    Ben senin gibilere acıyorum. Davutoğlu ''bile'' senin gibilere fazla geldi anlattığım bu benim. Hepiniz ülkeyi mahalle abileri yönetsin istiyorsunuz. Sonuç da bu işte.
  • Eğer müdahale edilmeden adil bir sayım olursa %40-45 gibi bir rakam çıkar. Cumhurbaşkanlığı seçiminde aldığı oydan az alacaktır. Ülkeyi getirdiği durum ortada. Taraflı Medyada tam tersini gösterilmeye çalışılsa da kahvelerde dönen muhabbetler duyduğum kadarıyla artık eskisi kadar sevilmediği yönünde. Koyu akpliler bile artık birşeylerden rahatsız ve konuşuyorlar.
  • Hayır çıkacak.

Benim oturduğum beldede % 70 Hayır bekliyorum. Söylemesi ayıp laikçi cehapeli kemalistleriz. (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 2 Aralık 2016; 22:7:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah olur başkanlık sistemi. Şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Bu milletin 82 anayasasına %91 oy verdiğini unutmayın. Yani her şey mümkündür.

E ne yapacaklardı o zaman ?
  • HAYIR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MHP liler eyalet sistemi getirmez tabiki hayr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    Eyalet sistemi yok
  • Meclisten bile geçmeyebilir, Devlet Bahçeli okeyliyor ancak milletvekilleri oy vermeyebilir.
  • 56-58 evet alir rahat.

• mhpden şimdiden 5 tane milletvekili hayır diyeceğini açıkladı. Bunlar açık yüreklilikle söyleyenler. Bir de gizli oylamada hayır verecekler var. Ayrıca kabul edilse bile neden yazın yapılıyor. Kabul olursa şubata kadar yapsınlar bitsin. Ülkenin gündemi yine boş beleş şeylerle işgal edilecek. Harcanacak paraya hiç girmiyorum bile, parayla rezillik.

Evet diyenler tekrar düşünsün. Trump seçilmeyecekti hesapta , ingiltere de avrupa birliğinden çıkmayacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

mhpden şimdiden 5 tane milletvekili hayır diyeceğini açıkladı. Bunlar açık yüreklilikle söyleyenler. Bir de gizli oylamada hayır verecekler var. Ayrıca kabul edilse bile neden yazın yapılıyor. Kabul olursa şubata kadar yapsınlar bitsin. Ülkenin gündemi yine boş beleş şeylerle işgal edilecek. Harcanacak paraya hiç girmiyorum bile, parayla rezillik.

Evet diyenler tekrar düşünsün. Trump seçilmeyecekti hesapta , ingiltere de avrupa birliğinden çıkmayacaktı.

Ümit Özdağ, Nuri Okutan, Yusuf Halaçoğlu, Seyfettin Yılmaz ve İsmail Ok hayır diyeceklerini açıklamışlar.
    Kocaelinde yaşayan biri olarak saffet sancaklının ne diyeceğini düşünüyorum malum buradan vekil yaptı bahçeli kendisini tek vasfı eski futbolcu olması.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.