Şimdi Ara

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
53
Favori
157.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • magnificient artist kullanıcısına yanıt
    Bios ayarlarını çok kurcalarsak geri dönüşü imkansız olarak bozabilir miyiz? Bazı markaların özel ayar dosyaları kullandığını fabrika ayarlarına döndürülse bile bilgisayarın açılmadığını okumuştum. Birde benim tablet hem Windows hem Android'li. Android zaten Linux çekirdeği kullandığından sürücü yönünden bi avantajım olabilir mi? Yoksa normal masaüstü bilgisayara kurar gibi kurup denemem mi gerek? Elimde tabletimin fabrika yazılım dosyaları mevcut zaten. Kendi aldığım yedek vs değil. Açılmaz hale getirmeyi başarsam bile geri dönüş mümkün olur sanırım.
  • bios ayarlarında geri dönüş olsa bile bir ayarı değiştirdiğinde lcdye görüntü gelmemesi olasılığı var.dolayısı ile ayarı geri döndüremeyebilirsin.w7ic'de bu başıma gelmişti.bios update yaparak kurtulabilmiştim.cihazın android bile olsa o cihaza özel driver yazılmış ya da bulunup yüklenmiş de olabilir.avantaj olabilir de olmayabilirde.linux deneyeceksen live boot yapabilirsin kurmadan önce.
  • arkadaslar bu ürüne kullanmak için klavye ve mouse tavsiye edermisiniz sanırım çoklu usb girisi lazım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istinyeOutletPark -- 17 Ocak 2017; 1:3:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Merhaba normal şarj kablosuna otg kablosunun dişi usb tarafını bağlayarak, Reeder w7c tablette şarj,mause ve usb belleği bir arada çalıştırdım.Harici hard disk denedim çalışmıyor bilginiz olsun.

Tableti şarj ettiğiniz kabloyu tablete bağlantı yerinden 15 cm kadar geriden ortadan ikiye kesin.
    Kesilen yerlerdeki siyah beyaz kırmızı ve yeşil kabloları soyarak ortaya çıkartın.Şarj cihazına giden tarafta sadece kırmızı ve siyahı soyun, yeşil ve beyaz kapalı kalsın.

Aynı şekilde otg kablosunun da dişi usb tarafını 15 cm kadar geriden keserek kabloları soyun ve tablete giren taraf ile her renk kablo bir birine denk gelecek şekilde bağlayın.

Şimdi de şarj cihazına giden tarafta ki kırmızı ve siyah kabloyu aynı renklere denk gelecek şekilde bağlayın.

Test edin ve sıkıntı yoksa güzelce bantlayın ve kullanın...

Ise yaramiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar reeder normal yolla recovery ile sıfırlandıktan sonra update yapmıyor. Bunun için çözüm bilen var mı? internette çeşitli update sorunlarını çözen programlar var ancak değişen bir şey olmuyor. "Güncelleştirmeler Denetleniyor" penceresinde kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugust159

Ürünü 150 liradan az fiyata satabilicek biri varmı ?

Eşimin var hemen hemen hiç kullanmadı 140 a verebilirim düşünürsen.yanındada usb çoklayıcı veririm.

• Arkadaslar sizden ricam, fabrika çıkışı sistemi hiç bozmayan bir arkadaş tabletin imajini internete yukleyebilir mi.

win10 kurdum ama tum pencereler tam ekran aciliyor. Orjinal win8.1 geri donmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1004

Windows 10 yüklü şekilde isteyene 100 TL'ye satabilirim.https://forum.donanimhaber.com/reeder-w7ic-windowslu-tablet-100-tl-2-ay-garantisi-kaldi--124567533

Aliyim ben arkadasim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tabletin Rusyada satılan versiyonunu buldum.

DEXP Ursus 7W

Orjinal win8.1 driverlarını koymuş sitesine.

Düzeltme: Dokunmatik panel driver'i bizim w7ic ile uyumlu değil bilginize. Win10 yükledim yakin zamanda test etme imkanim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 3 Mayıs 2017; 12:18:56 >
  • ekranı kırık satmak isteyen var mı tv için kullanacağım

• Arkadaşlar şu şarj sorununu lehim vs olmadan %100 halletmenin yolu yok mu daha ?
  • Arkadaşlar bu tablete yeniden Windows nasıl kurabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanalkas

Arkadaşlar bu tablete yeniden Windows nasıl kurabiliriz.

Recovery silindiyse eger

1 adet 8gb veya ustu usb bellek

Mause

Klavye

Usb coklayici (bulabilirsen ek guc kaynakli usb coklayici)

Usb bellege windowsunu kur

Tableti kapat baglantilari yap ve acilirken esc ye bas biostan usb bellek ile boot secenegini isaretle ve gerekli adimlari takip ederek kur.

Kurulumdan sonra driverleri kurmalisin yoksa dokunmatik mikro sd vs bircok sey calismiyor. Gerekli driverler reeder w7ic driver yaz googlda arat bulursun.

• USB çoklayıcı takdigimda hepsi birden calismiyor

• quote:

USB çoklayıcı takdigimda hepsi birden calismiyor

dışardan beslemeli usb çoklayıcı demiş arkadaş ondan almalısın

driverler burda

http://ftp.dexp.club/Tablet_PC/Ursus%207W/Ursus%207W%20Drivers.zip
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

quote:

USB çoklayıcı takdigimda hepsi birden calismiyor

dışardan beslemeli usb çoklayıcı demiş arkadaş ondan almalısın

driverler burda
    http://ftp.dexp.club/Tablet_PC/Ursus%207W/Ursus%207W%20Drivers.zip

DEXP Ursus 7W cihazinin dokunmatik panel driver'i bizim w7ic ile tutmuyor bilginiz olsun. Yakin zamanda win10 'da denedim dokunmatik panel sapitti.

Xperfect arkadaşın zamanında yedeklediği w7ic tüm driverları >>https://yadi.sk/d/QItFwdyH3Hbzha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 3 Mayıs 2017; 16:46:44 >

• bu tabletten satan varsa alabilirim. bununla raspberry pi 3 (veya zero) arasında gidip geliyorum. satan varsa beni haberdar etsin.
  • az önce 100 liraya aldım. klavyeli kılıf ve çoklayıcı da dahil. 720p film oynatır mı acaba

• 1080p de oynatir.

Torrent indirir, HDD okur, TV ye baglanir, yazici baglanir ... daha ne yapsin

• Dostlar bana en son çıkan bios uptade dosyası lazım (reeder w7ic bios update v1.6.8) Nereye baktıysam silinmiş..
    Elinde olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.boyutu ufak birşeydi zaten..
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.