F

Yüzbaşı
26 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İ5 4202y cpu intel hd 4200 gpu 4gb ram'li tablet laptop magazadan indirdigim oyunlarda (asphalt 8, asphalt xtreme, modern combat vs) bile kasıyo. Grafik kartının güncellemelerini yaptım oyun hariç performarnsı çok iyi bilgisayarın ana oyunlarda çok kasıyor ısınmadan kasmaya başlıyor. Bütün güç ayarlarını gpu ve cpu dan maximum performansa aldım ama nafile olmuyor..
Bu sabah uyandım youtube baktığımda Gta 6 nın resmi videosunun yayınlandığını gördüm..
Oyun hikaye olarak güzele benziyor

https://youtu.be/6FeMhnT90Bw

Edit. Oyun haberleri bölümünde açamadım

Edit. Driver sanfrancisco diye bir oyunmuş. Offical gta6 ve rockstar games yazıyordu birde
Herkes windows tablet, laptop veya masaüstü pc lerinin antutu sonuçlarını yazabilirmi?
Benimki 340.000
Bir ürün satacağım ama karsidaki get ilan ac yada ptt kapida odemeli yolla diyor. Kredi karti şirketim vs olmadigi icin bunu yapamiyorum. E o zaman sen ürünü gönder kontrol ediyim parasini havale yaparim diyor bende buna güvenemiyorum ne yapacagiz bilmiyorum varmi bi çaresi?
tabletim bilgisayarlardaki bios menüsünde kaldı hiçbirşey yapamamıyorum. ne tavsiye edersiniz?
Lenovo miix 3 11.6 i5 cihazda en yüksek hangi oyunlar oynanabilir?
Bir arkadaşıma vatan bilgisayardan bu ikisi bir arada model bilgisayarı aldık. İ5 ve intel hd 4200 maximum oyun performansı ve oynanabilecek oyunlar hakkında bilgisi olan varmı?

Not; oyun bilgisayarı olmadığını biliyorum
Bu resimdeki laptop sizce nasıl?
Başlıktada dediğim gibi bugün oğlum masadan düşürdü ve tv nin ekranı kırıldı çok şükür oğluma bişey olmadı (3 yaşında)

Bu tv nin ekranını değiştirebilirmiyim bana kaça maal olur? Teknosadan almıştım daha borcu bitmedi.
Asus zenfone 2 hakkında herşey bekleyenler, fiyatlar, petformans testleri, kullanıcı deneyimleri bu başlık altında olacaktır..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 346
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.901 (Bu ay: 77)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.