Şimdi Ara

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.549
Cevap
53
Favori
157.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kpln04

quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Meraktan soruyorum acaba pes 2015 oynatır mı en düşükte

bi gelse deneyecem ama gerçi ben 13 oynuyorum hala

Onu çalışırsada iyi.Bu arada 13 gerçektende iyi bir oyundu ama sacmaliklarida vardı.Uçgene bi basiyom defanstan forvete kadar gidiyo adam karsi karsiya kaliyor.

Aynen hele rakibin real yada barca ise gol yememek mucize yinede14 ile 15ten güzel acmasa pes4 kuracam hic olmazsa onu oynarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kurtarma sürücüsünü usb diske aldım. bu alanı silsek elimizde ki usb bellekten olduğu gibi geri yükleme yapabilirmiyiz. böylece 4 gb daha diske eklense. deneyeniniz var mı
  • Merhaba Lütfen yardımcı olun

1- Bu tablet mi yoksa HOMETECH PROTAB 8.1 mi iyi

2- Grafik işlemci markası nedir

3- İşlemci Qualcomm Snapdragon s4 MSM8960 1.5 GHZ den güçlü müdür

4- Wİndows RT mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 4 Ocak 2015; 11:39:41 >
  • internetten aldığım tableti iade ettim. Tabletin hızından vs den memnun kalmıştım aslında ama ayrı şarj girişi olmayışı, pilinin çabuk tükenmesi ve uzun zamanda dolması mobilite açısından eksi yönleri.

LCD Tv yi akıllandırayım istiyordum ama hem şarj hem data transferi aynı anda olamıyormuş olsa bile 2Amper alacağına 0,5Amper oluyormuş.

Gözlediğim kadarıyla microsoft bu tablet piyasasında yer almaya azimli. Bu yüzden epey cihaz görebiliriz önümüzdeki aylarda. Beklemeye karar verdim.

• Merhaba,
    Bu sabahki güncellemeden sonra tablet hiçbir windows dosyasına erişemiyor(belirtilen yol yok uyarısı). Dolayısıyla windowsla ilgili exe'leri çalıştıramıyor, regedit, yönetimsel araçlar, kurtarma vb fonsiyonlarını çalıştıramıyor. Bios'a girdim ama oradan da yapılabilecek birşey yok. Program install ve uninstall yapamıyor.
    Fikri olan var mı? Güvenli kipe girerek sorunu bulabilir miyim? Güvenli kipe nasıl girerim?

Son yaptıklarım:
    Hafıza kartından 16GB sanaldisk(GTP NTFS) oluşturdum.
    Regedit'ten program files'ı bu sanal diske yönlendirdim.
    Windows (old) klasörünü kontrol ettim eski kullanıcı bilgileri olduğundan bu klasörü sildim.
    KB2973114, KB2919355 ve KB2978122 güncellemelerini yaptım.
    Cihazı aralarda baştan başlattım.
    Sanaldisk kayboldu, daha doğrusu hafıza kartında mevcut; fakat windows tanımıyor.
    Ve sonra olan oldu işte:)

Düzeltme:
    Çözüm:
    Yönetici izniyle komut satırı da çalışmadı. Güncellemeler uninstall edilemedi. Kurtarma ve sıfırlama modları açılmadı.
    Yapılacak son şeyi yaptım. Cihaza mouse ve klavye taktım. USBden yükleme moduna girdim. Bu ekrandan da kurtarma ve sıfırlama yapılabiliyormuş. Dokunmatik bazı menülerde çalışmadığından klavye mouse takılı olmalı ve bu menüye gelmeden takılmalı yoksa tanımıyor.
    Kurtarma moduyla herşey çözüldü.
    Sorunun sebebi ise güncelleme ile kurulan dll dosyaları sanal sürücüye yüklenmiş. Açılışta da dll olmadan sanal sürücü açılamamış. Yani çözümsüz bir döngüye girmiş.

Windows tamamen göçtüğünde yapılabilecek birinci şey bu. İkincisi de usb yedek alıp onu yüklemek.
    İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyTech -- 4 Ocak 2015; 23:07:18 >

• bios klavyesiz nasil giriliyor? kimse yazmamıs hala hayret
  • nicknick N kullanıcısına yanıt
    Ben klavyesiz giremedim. Klavye takıp delete ile giriş yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

Orijinalden alıntı: chiefmate

alın arkadaşlar resim cektim tabletten aynı anda hem şarj edip hemde 2.5 hdd takılı buyrun.
     REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ]

quote:

Orijinalden alıntı: chiefmate

quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

http://www.buyincoins.com/item/39626.html#.VKFioF4gwo

ben bunu aldım şimdi büyük ihtimal olur. Diğer arkadaşınkinde kutuda seçenek var ya şarj ya usb diye bence o olmaz demiştim ama şarjı açıp kapatıyor herhalde olur pardon

Cannot charge the phone or tablet.

yazıyor ama açıklamada

hocam tek başına kullanmıyosun zaten 3 lü kombinasyon yapıyorsun. altta verdigim resimlerle.
     REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ]

tam olarak linkleri verebilirmisin yanlış bir şey almayayım

tam pc gibi kullanmak istiyorum
    -monitöre full hd görüntü verip
    -klavye mouse
    -hdd bağlamak 2,5-3,5 fark etmez arada yüksek gb oyun indirmek için.

bide klavye şeffaf olmuyormu ?

teşekkürler

@Theologist
    @chiefmate

sıcak fırsat başlığından alıntı

http://forum.donanimhaber.com/m_100875137/mpage_7/f_//tm.htm#101165501

quote:

chiefmateee

daha önce vermiştim ama ben dealextremeden almıştım arkadaşlar başka yerden daha ucuzunu bulmuş bunları alsan dediklerini yaparsın arkadaşım.bu arada klayve şeffaf oluyormu derken nasıl şeffaf anlamadım

http://www.buyincoins.com/item/39626.html#.VKk4NtH9lD8

http://www.buyincoins.com/item/25686.html#.VKk4OdH9lD-

araştırmaktan kafa gitmiş linkleri görmememişim sğl

o resimlerde görünen 3 cü kablo o zaman herhangibi bir kablomu? TR de yokmu ?

devamlı elektrik hemde usb kallanımı olucak demi ?

mönitörede tv de denedim ikinci ekran olarak full hd veriyor (iki ekranda aktif kalıyor tablet kapanmıyor demi)
    ama harici mouse olmadan ikinci ekranı tabletten kontrol zor oluyor .

bu mouse app işe yarıyor ama genede gerçek mouse rahatlığına alışmışım tabiki.
    http://www.lovesummertrue.com/touchmousepointer/en-us/

şeffaf derken ;
    yukardaki programda kendi klavyeside tranparan yapamadım soru açıklayıcı olmamış

bide bu otg kablosu var iş yaparmı acaba
    tabi birileride bu otg kablolarından dolayı tabletin açılmadığını yazmış neye dikkat etmek lazım

http://www.ebay.com/itm/4-Port-Micro-Usb-Power-Charging-Otg-Hub-Cable-Fr-Lenovo-Miix-2-Windows-8-Tablet-/171429462038

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/otg-kablo-mikro-usb-hub-coklayici-129349084

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 4 Ocak 2015; 18:31:46 >

• Sıcak firstalardaki konu ile buradaki konu baya kopuk olmuş sıcak fırsatlardan takip ediyordum bayadır orada şarj ve usb çözümü aydınlatıcı bilgiler var iki konu birleştirilme veya ilk mesajları zenginlestirilse çok güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: koppa

LCD Tv yi akıllandırayım istiyordum ama hem şarj hem data transferi aynı anda olamıyormuş olsa bile 2Amper alacağına 0,5Amper oluyormuş.

Bende TV'yi akıllandırmak için almak istiyorum. HDMI ve usb çıkışları ayrı ayrı görünüyor inceleme fotolarında ve videolarda. Aynı anda şarj olup HDMI ile TV'ye bağlanamıyor mu yani? Tam video izlerken şarjı bitmesin.

Yoksa kastettiğin hem klavye fare, hem şarj, hem de HDMI bağlantısının yapılamaması mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanceleratoR -- 4 Ocak 2015; 18:15:51 >
  • CanceleratoR kullanıcısına yanıt
    girişler tabiki ayrı ayrı,şarza takılıyken görüntü aktarabilirsin sorun olan otg usb girişinden hem şarz hem usb aygıtı bağlanamaması,şarz için ayrı dc girişi yok o yüzden şarzdayken usb bellek mouse gibi aygıtları bağlayamıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hfy44 -- 4 Ocak 2015; 18:41:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hfy44

girişler tabiki ayrı ayrı,şarza takılıyken görüntü aktarabilirsin sorun olan otg usb girişinden hem şarz hem usb aygıtı bağlanamaması,şarz için ayrı dc girişi yok o yüzden şarzdayken usb bellek mouse gibi aygıtları bağlayamıyorsun

tamam. klavye fare bağlamayız napalım. tablet ekranından ayarlayıp öyle izleriz filmleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: hfy44

enteresan yıkardaki alanıtılarımı hiç bakmadınızmı ?

adamlar çatır çatır kullanıyorlar
  • Bende biliyorum cesitli kablo kombinasyonlariyla hem sarz hem usb oldugunu fakat arkadasin beklentisi sarz olurken hdmi baglamak ve buda normalde olan bir ozellik,arkadasin konuda endisesinin yersiz oldugunu belirttim yoksa çeşitli baglantilarla bircok aygit baglamak mumkun olur

• Yahu elimde android cihaz varken ben nasıl klavye mause bağlarım diye düşünüyorum. Bu gün de iade ettim tableti.

Bazen bildiği halde göremiyor insan.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iandrobot.andromouse.lite&hl=tr
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.negusoft.ucontrol&hl=tr

• Bende bu konuyu gordukten sonra direk uctum aldim tableti. Forumda daha once acilmis konular var da migros sanal markette 19.90 ₺ a logitech mediaboard die bir urun var en ucuz boyle halledulebilir ben dun aldim sorunsuz calisior
  • cemocancem kullanıcısına yanıt
    Çoğu migros'ta ürün kalmamış. Bulunsa kabloyla uğraşmaya değmezdi...
  • Ben kurtarma sürücüsünün yedeğini usb belleğe aldım fakat usb den de başlarsam yükleme başlamıyor. Nasıl yapılıyor bu

• arkadaşlar sarjlı otg yapmak için kesip biçtiğiniz kabloların kalitesi önemli. ek yerlerındekı lehımleri filan guzel yapmalısınız. ben htc telefonuma rom atmak ıcın yapmıstım boyle bır kablo. 1 ay uğratım.meğersem aldığım yan sanayi kablo dandıkmış. sonra orjınalı ıle denedım. kablolar kesilip biçilince fazla akım taşımıyor olabilir.
    bende çok hevesliyim. laptop filan var ama fiyat perfomans olarak alasım geliyor. teknolojı manyaklığı
  • tabletle ilgili inceleme driver'lar vs sitemde mevcut buyrun :)
    xperfecttr.org
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.