Şimdi Ara

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.549
Cevap
53
Favori
157.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kabloyu direk anakarta veya pile bağlamanın bir yolunu bulmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koppa kullanıcısına yanıt
    Aynen aklıma geldi. ama o son çare. eminim birileri bu sorunu aşacaktır beklemeye ve takibe devam.
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Bikaç disable yi enable yaptım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertac-73 kullanıcısına yanıt
    Söz bak tabletimi yapayım kurban seçip bu sarj olayını çözecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasinxyasin -- 1 Ocak 2015; 20:26:31 >
  • @lord_keles 'in göstermesi ile REEDER W7iC 'ın Çin menşei ne ulaştık. Cihaz MAXPAD706 adı ile geçiyor burda.

http://a-maxtech.manufacturer.globalsources.com/si/6008849314441/pdtl/Windows-tablet/1112804433/windows-8.1-os.htm

Bende biraz derinlere dalınca değişik adlarla farklı ülkelere satılmış cihazın bulduğum isimlerini aşağıda yazayım bir takım bilgilere ulaşırız belki

- Pendo Pad 7 Windows 8.1 Tablet
    - Unisurf 7" Windows Tablet

Aynı cihazın farklı markalarını bulursak bios vs çözümlere ulaşırız.

Kardeşim bu çok iyi

• Birde şöyle bir dongle varmış. Hem şarj gem usb girişi için. Reeder a olur mu bilemem ama.

http://www.amazon.com/Dell-Micro-Dongle-Data-Charging/dp/B00NB3GUTS

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 2 Ocak 2015; 0:48:58 >

• Yasinxyasin Y kullanıcısına yanıt
    aklıma bir şey geldi. madem tabletin içini açtın. gerçi bende açtım ama kapattım. anakartı iyi bir incele. orada reset jumperi gibi bir şey olabilir. jumper dediğim belki sadece yazı ile de olabilir. iki noktayı bir telle birleştirip reset atabilirsin biosa
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

Aynen aklıma geldi. ama o son çare. eminim birileri bu sorunu aşacaktır beklemeye ve takibe devam.

Kabloları kesip birşeyler yapıyor ama belki anlarsın diye yazdım.

https://www.youtube.com/watch?v=hwmn1Vf3488

• Teknosa dan aldım indirimli.Çok memnunum gerekli güncellemeleri yaptım fazlasına gerek yok zira 16gb ın yarısı dolu zaten şimdi 4gb üstü yer var ayrıca 16gb class 10 kart taktım ve masaüstümde ne yapıyorsam bundada yapıyorum(oyunlar hariç tabiki).Ekranı güzel gelişmiş seçeneklerinden tüm modları listeleyip 1280*600 yaptım ayrıca yakınlaştırmayı %125 yaptım ekran gayet yeterli ve net.Hdmi çıkışı olması büyük avantaj.İşlemcisi yeterli, kamerası kötü, pili vasatın altı ama 3 saat civarı idare ediyor.Takılma falan olmuyor ama chrome da 4 sekme üstünde sıkıntı çıkabiliyor.Ürün için özel klavyeli ve otg usb çoklayıcılı kılıf aldım gelsin burada paylaşırım.Hafif zarif ve malzeme kalitesi yeterli hele ki bu fiyata exe çalıştıran win 8.1 keyfi cebinizde.10400mah lık ek şarj cihazı ile şarj sorununu da çözdüm.Günlerdir elimden düşürmüyorum.
    bunları yaptım zaten ve çalıştırdım hemde gayet güzel şarjda oluyordu ama işin garibi 3 saat sonra sistem durdu. belliki ters giden bişey vardı. ama sanırım bu videodaki ürün aradığımız şey olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=iTFdJ956jgY

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ]

• Bu urune android kuran varmi?amacim ogluma ondroid oyunlari oynatmak.sanirim windows oyunlari sikintili bunda....

• benimki de perşembe geliyor
  • Arkadaşlar bu tablette oyun oynayan var mı ? mesela point blank cross fire gibi
  • Arkadaşlar dün tableti kullanırken ekran döndürme sorunu yaşadım ne hikmetse ekran sadece dikey olarak kullanılıyordu tekrar aktifleştirmek için gerek denetim masasından ekran ayarlarındaki ekran döndürme ile ilgili kısmı görebildim ne de ses seviyesinin 71st kısmındaki işareti internette bir araştırma yaptığında ise sadece bir yerde ağustos ayında çıkan bir güncellemenin yaptığını bir arkadaş yazmış ama güncellemenin ismini yazmamış hali ile sorunu aşamadım ve tableti sıfırlamak zorunda kaldım bu sorunu yaşayan oldu mu

• hocam aldığınız ürünlerin linkini paylaşabilir misiniz?Birde tablettin yanında hdmi kablosu var mı mini mi micro mu kullanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 2 Ocak 2015; 13:45:56 >
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Baktım ona da ya ben göremedim yada alt tarafta kaldı ama söyle bir durum yaşadım tableti açılır diye açma düğmesine basıp bekledim yine açılmadı ama 5 dk sonra tableti elime aldığımda ısınma olmuştu ..

• espesito kullanıcısına yanıt
    Driverbooster2 diye bi prigram var onu kurun o otomatik driverleri güncelleyecektir ..bide metro arayüzüyle benim işim yok 1024*600 kullabıcam ekranı diyorsanız ve ayarlarda bu seçeneği göremiyorsanız cleartaype ayarlarına basın o ilk olarak bunu değiştirmek istermisiniz diye soracak böylece değiştirebilirainiz
    Ama önce güncellemeyi yapın. orhinal çözünürlüğünde ekran daha okunaklı ve net duruyor bilginize .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasinxyasin -- 2 Ocak 2015; 20:49:23 >
  • bende yılbaşı günü teknosadan aldım 170liraya tablet genel olarak beğenimi topladı ama birkaç tane keşke olsaymış dediğim özelliği var; şarj girişi ayrı olsaymış, dahili hafıza biraz daha büyük olsaymış birde bataryası biraz daha uzun gitseymiş dört dörtlük bir tablet olucakmış.Grafik performansıda bence oldukça yeterli cs 1.6 league of legends ve limbo denedim oyun olarak csde herhangi bir kasma olmadı lolde 45 fps gibi beklentimin çok üzerinde bir fps ile çalıştı(tabi herşey en düşükde) limboyuda keyifle oynadım.Dokunmatik ekranı destekleyen oyun olarakda hearthstone yükledim o da gayet güzel çalıştı.(herkes oyun hariç demişde aslında oyunda bile iş görebilecek bir alet).Web performansı güzel(chromeu çok beğenmedim ama) turkcell tvde çalışıyor internetden video izlemede bir sıkıntı olmuyor.Emektar desire s'den sonra ilaç gibi geldi.Şimdi güzel bir hafıza kartı ve koruma kılıfı(klavyeli kılıfda olabilir) almayı düşünüyorum deneyimlerimi yazarım.Birde bahsetmeyi unuttum benim samsung s2 portable 640gb'lık usb hdd'mi açmayı başaramadı acaba usb hdd kullanabilen var mı?

Sonuç olarak bence bu fiyata alınabilecek en iyi tabletlerden.

• Yasinxyasin Y kullanıcısına yanıt
    Akşam deneyeyim hemen ben zaten hp slate 7 kullanıyorum çözünürlüğü daha iyi reezerdan ancak metro arayuzu ile ilgili bir sıkıntim yok bahsettiğiniz program güncellemeleri otomatik anladigim kadarı ile benim anlamadigim bu problem güncelleme ile mu alakalı idi yoksa farkılı bir şeyden mı olduğu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.