Şimdi Ara

Reeder Reedpad A7S new ANA KONU - İnceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
7
Favori
14.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. Bende 2MP kamera, 1.2Ghz işlemci ve android 4 olan eski model tablet mevcut. Dayım hediye etti tableti. Bu upload ettiğiniz rom sadece yeni model içinmi geçerli yoksa ben de kurabilir miyim?
    Kullanacağım ilk tablet bu. Android 4.4'e güncelleyebiliyor muyuz rootlayarak veya güncellemeye gerek var mı? Android 4 ile bile gayet akıcı geldi tablet bana. İyi forumlar.
  • Benimilk çıkan a7s modelinde vardı garantiye gitti ve bugün 100tl karşılığında a7s new IPS verbilceklerini söylediler telefon özelliği olacak diye simdi[ olmayacak mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya da gelsin diyeyim ve ayrıca tekrardan romun atılmasıni mi istesem?

• arkadaşlar tel görüşmesi oluyor mu çözüm bulundumu?

• A7S new ips modelinde Arama özelliği açıldı mı?
    ona göre alacağım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

A7S new ips modelinde Arama özelliği açıldı mı?
    ona göre alacağım....

acıldıda konu o değil bir kaç arkadaşla uğrastık sorunsuz açılıyor artık. bugun bir tane daha sipariş ettim.

konu buhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91760336 başta güncellenmiş bir sekilde adımlar yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: necmettin44

arkadaşlar şuan bimekste satılan ürün new versiyonlusu demi alacağımda haber bekliyorum..

ürün bu :http://www.bimeks.com.tr/urun/139427/reeder-a7snew-3g-7--tablet-pc.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

quote:

arkadaşlar şuan bimekste satılan ürün new versiyonlusu demi alacağımda haber bekliyorum..

ürün bu :http://www.bimeks.com.tr/urun/139427/reeder-a7snew-3g-7--tablet-pc.aspx

Hayır hocam bimeks sitesinde a7snew diyor fakat o ürün piyasadan toplatıldığı için A7S IPS modelini satıyorlar. Bu konuda da işlem yapılıp telefon özelliği açılan tablet A7S. Eğer anlatılanları yaparım ben açar kullanırım diyorsan bimeksten sipariş edebilirsin bende ordan almıştım. Yok sadece dialer kurmak istiyorum diyorsan o zaman bimeksteki sana uymaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

quote:

Hayır hocam bimeks sitesinde a7snew diyor fakat o ürün piyasadan toplatıldığı için A7S IPS modelini satıyorlar. Bu konuda da işlem yapılıp telefon özelliği açılan tablet A7S. Eğer anlatılanları yaparım ben açar kullanırım diyorsan bimeksten sipariş edebilirsin bende ordan almıştım. Yok sadece dialer kurmak istiyorum diyorsan o zaman bimeksteki sana uymaz.

simdi su an bimekste satılan urunu alırsak konudaki islemleri uyguladıgımız zaman arama yapılabiliyormu ,yoksa dialer kurmak yetiyormu

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    3G açık geliyor.

Bimeksten A7snew aldığınızda başlıktaki programlar ile işlemleri de yaparsanız telefon özelliği de açılıyor.
  • Arkadaslar emegi gecen herkezlere cook tesekkurler su an a7s ips den konusabiliyorum

• Arkadaşlar bu tabletin bimekste satilan linkini verebilirmisiniz.sipariş edicemde yanlislik olmasin

• Bende bu cihazi bugün aldim bimeksden exdialer yukledim google olaydan arama yapmiyor nedenini bilen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: BeatifuLL1fe

Bende bu cihazi bugün aldim bimeksden exdialer yukledim google olaydan arama yapmiyor nedenini bilen var mi

arama yapması icin su konuya bakhttp://forum.donanimhaber.com/m_91760336/tm.htm
  • exerion kullanıcısına yanıt
    teşşekkür ederim bakalım yaparım herhalde
  • Bu tablet tukarıda verilen linkte indirime girmiş iki gün önce baktığımda 270 tl idi 251tl ye inmiş alacak olanlara duyurulur....

• Reeder a7i modeli için root bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: y.m.y

ben memnunum bataryadan samsung şarj aleti ile batrya kullanım süresi 8 saat oldu

Hangi modelin sarj aleti ile nasil 8saat yaptin kardes, kaç amp. cikisi var? Biraz acar misin

• y.m.y kullanıcısına yanıt
    hocam gps'i wifi olunca 1 dk içinde konum buluyor. wifi olmaz ise konum bulamıyor. bu, gps çipinin olmadığını mı gösterir. (yandex nav. ve route66 ile denedim) @y.m.y
  • quote:

alakası yok bende 1-2 kez kullandım gps yi bende diyodum bu gps çalışmıyor diye ama silivriden hadımköye gittim banamısın demedi evin önüne kadar götürdü Valla wifi falanda açık değildi.

Wifi-Mobil bağlantı açık olmadan kendi GPS ile hangi uygulamayla oluyor?
    Google Maps felan olmuyor da..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.