Şimdi Ara

Reeder Reedpad A7S new ANA KONU - İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
7
Favori
14.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ana kadar piyasanın en ucuz sim kart girişli tabletlerinden biri Reeder A7S 'nin yeni modeli A7S new 'i bimeks'ten almış bulumaktayım A7S ile aradaki farklar;

DEĞERLENDİRME

Genel olarak oldukça hızlı bazı reeder modellerinde flash player sorunu olmasına rağmen bu tablette öyle bir sorunla karşılaşmadım çok şükür. Web sayfaları kendi tarayıcısındann girdiğim halde yağ gibi akıyor. Bimeks çalışanları telefon olarak kullanılmadığını söylese bile tesadüfen birisi beni aradığında keşfettim dialer one programı ile arama yapılıyor şebeke çok iyi , fm radyo var .Antutu Benchmark test puanı 12154 çıkınca şaşırdım doğrusu Piranha bussiness 2 9.0 3bin küsür puan almıştı çünkü .Oyun performansı olarak asphalt 8 ile denedim en ufak bir kasma olmadı .Alırken Reeder markasının sorunlu olduğunu söylemişlerdi daha servislik bir işim olmadı olmaz da inşallah.full hd ekran var .Genel olarak güzel bir ürün sadece kutu içeriği biraz az ama olsun genel olarak memnunum tavsiye ederim tablet düşünenlere

ÜRÜN RESİMLERİ

SATIŞ NOKTALARI
    http://www.kliksa.com/urun/reeder-a7s-new-7-8-gb-3g-wifi-beyaz-tablet/901987705
    http://www.bimeks.com.tr/urun/139427/reeder-a7snew-3g-7--tablet-pc.aspx

cihaz unlockroot ile rootlanabiliyor

buradan indirebilirsiniz

Unlock Root Programı ile Root Yapma
    Başlamadan Önce

Root yapmak cihazınızı garanti dışı bırakabilir.
    Bataryanızın %70 ve üzeri dolu olduğundan emin olun
    Usb driverlerinin bilgisayara yüklü olduğundan emin olun

Unlock Root Tool İle Cihazı Root Etme

Unlock Root Tool bilgisayara masaüstüne indirin.
    Çift tıklayarak çalıştırın ve programı yükleyin. Sonra programı açın.
    Cihazının hata ayıklama modunu açık hale getirin: Menü>>Ayarlar>>Geliştirici seçenekleri>>USB hata ayıklama.
    Cihazınızı usb ile bilgisayara bağlayın.
    "Root" butanına tıklayın. o sizin cihazını arayacaktır.

Cihazınız görününce kendi cihazını seçiniz.
    Cihazınızı seçer seçmez root işlemi başlayacaktır.
    Root tamamlanınca ekranda doğrulama mesajı göreceksiniz.
    Cihazınız yeniden başlatınız.

sorularınız olursa cevap veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.m.y -- 27 Nisan 2014; 0:21:27 >

• Güncel
  • Bende aldım.tasarım çok güzel.3g gayet iyi çalışıyor.bence tek eksik ekran .yani pikselleri görünüyor nerdeyse.ve yan tutunca tabiki net gözükmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran görüntüsü bence güzel en azından telefonumdan daha iyi ama IPS ekran olsaydı daha iyi olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.m.y -- 6 Şubat 2014; 22:04:16 >
  • m_koca M kullanıcısına yanıt
    SİZ NEREDEN ALDINIZ
  • Ben de bu üründen ilk satışa konduğu gün 01.02.2014 de annem için aldım, ürün gayet güzel tasarımı ve hızı gayet yeterli SIM olması ise en büyük artısı Bimeksten aldım.
    bende BTK kaydı sorun çıkarttı Kayıt dışı IMEI uyarısı geldi. Ürünün IMEI kaydı yapılmamıştı, ancak gecikme olmuş kayıt ettiler hallettiler SIMim kilitlenmedi.

Ürünün ortalama olarak güzel, hızlı akıcı diyebilirim. Ortalama bir kullanıcı için oldukça yeterli...
    Bir de denedim telefon olarak kullanılabiliyor arama yapılabiliyor. Mikrofonlu kulaklıkla yada bluetooth ile kolaylıkla kullanılabiliyor

Ürünün eksik yanları ise
    ekranı piksel kalitesi daha iyi olabilirdi,
    kamera kalitesi 5Mp deniyor ancak enterpolasyon ile varılan bir boyut sanırım
    ve şarj süresi sim takılı wifi açık şekilde (internet sörf ve bir kaç kasmayan oyun ile) 2-3 saat diyebilirim.

----------------------
    Şarj çok fazla gitmiyor 2 -2,5 saat kadar kullanabiliyorum normal internet ve basit birkaç oyun ile.
    Sizin kullanım yorumlarınız ne özellikle şarj süresi konusunda? ve birde kamera 30-40cmden yakın çekimlerde bulanık görünüyor? Barkod okuturken sıkıntı yaşıyorum.

Bunlar herkeste aynı şekilde mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshell -- 11 Şubat 2014; 22:33:51 >

• arka kamera bende oldukça net 5mp zaten benim şarj testlerimde sim takdığında 3 saat çıkarıldığında 6 saat gittiğini farkettim wifi açıkken
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.m.y

arka kamera bende oldukça net 5mp zaten benim şarj testlerimde sim takdığında 3 saat çıkarıldığında 6 saat gittiğini farkettim wifi açıkken

Sizinde tabletinizde imei sorgula yaptığınızda Kayıt dışı çıkıyor mu bir kontrol edin derim.
    KArtsız da deneyeceğim.
  •  Reeder Reedpad A7S new ANA KONU - İnceleme

bende de imei kayıt dışı çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.m.y -- 10 Şubat 2014; 13:22:59 >
  • quote:

bende de imei kayıt dışı çıktı
    Ben ürünü Bimekse geldiği ilk gün aldım. ayın 1inde aldım
    GSM şebekesinden ayın 3ünde gelen mesajda 5 gün içinde 8inde cihaz kapanacaktır uyarısı geldi.
    Bimeks ve Reeder ile bağlantı kurdum kaydınız yapılacak dediler 8ünde kapanacak dedim bugün 10 u kapanmadı kayıt yapılmış demekki.
    BTKda henüz güncellenmemiş ancak kaydınız yapıldı dediler. İ;nternette geç güncelleniyor dendi.

EDIT: IMEI kayıtları yapılmış ama sisteme geçmemiş sıkıntı kalmadı... Problem yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshell -- 21 Şubat 2014; 16:51:45 >

• Bende aynı tabletten aldım ama aldığım gün kamerası arızalı çıktı,kargo karşı ödemeli gönderdim bir gün sonra cumartesi sıfırı ile değiştirip kargoladılar.Bu gün aldım,batarya hariç başka bir problemi yok.Birazda geç şarz ediyor aslında 2 amperlik şarz cihazı ile çok kısa sürede şarz etmesi lazım.
    Bende exdialer yükleyip telefon özelliğini kullandım.
    İmei kaydı görünmediği için akşama doğru kendilerine bildirdim,sanırım bir kaç güne hallederler.Bu paraya bu kadar özellik telefonlarda bile yok.
    Telefon özelliği fm radyo,gps daha ne olsun.Ben ikiz sim kart aldım,telefon ile bunu nöbetleşe kullanıyorum,diğerini uçak moduna alıyorum.
    Biraz kurcalayıp root yaptım ama nasıl olduğunu pek anlıyamadım.Şimdi cwm yüklemek istiyorum ama dosya bulamadım.Her ihtimale karşı backup almak iyi olurdu.
    Herkese problemsiz kullanımlar diliyorum.
  • yakında rom dosyasını burada paylaşacagım backup ile ugraşmayın
  • Cihazdaki telefon özelliği Asus Fonepaddeki gibi mi ?
  • Fonepad'i tam olarak bilmiyorum ancak telefon olarak kullanılmak için özellikle tasarlanmamıs.
    standart 4.2.2 android telefon arayüzü var. Cihaz aramalara aranmaya ve mesaj göndermeye açık.
    Kulaklıklı mikrofonla ve harici höperlor ve kendi mikrofonu ile de kullanılabiliyor.
    Yani root vb. işleme gerek yok... Sadece rehber ve tel tuş takımı app yüklemek yeterli.
    Googleplayden (exdialer, contacts+ vb.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshell -- 11 Şubat 2014; 22:37:00 >
  • 3G'li tüm tabletleri telefon olarak kullanabiliyoruz yani öyle mi ? Tablet+telefon biraz fazla geliyor da tek bir şeyle halletmek istiyorum o yüzden sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

3G'li tüm tabletleri telefon olarak kullanabiliyoruz yani öyle mi ? Tablet+telefon biraz fazla geliyor da tek bir şeyle halletmek istiyorum o yüzden sordum

Tüm 3g tabletlerde böyle birşey var diyemem birçoğunda yok orjinal romlarında kapalı bu özellikleri.. Root vb. ve oynamalarla yapılmaya çalışılıyor. Bu tablette bunun orjinal romda aktif olması sevindirici bir durum..
    Sadece googleplayden free bir exdialer yada contacts+ gibi rehber ve tel tuş takımı yüklenmesi yeterli...
    ama bir de şu var; tabletin bekleme süresi normal bir android telefondan fazlaca kısa.. Sürekli tel olarak kullanmadım ancak bir günü çıkarabileceğini sanmıyorum şarjının.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshell -- 11 Şubat 2014; 22:23:43 >

• mshell kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumunuz için. Peki bana önerebileceğiniz bir tablet-telefon var mı ? Asus Fonepad 2 gibi mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

Teşekkürler yorumunuz için. Peki bana önerebileceğiniz bir tablet-telefon var mı ? Asus Fonepad 2 gibi mesela ?

Forumun diğer bölümlerinde vardır diye tahmin ediyorum oralarda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu konuda Reeder reedpad A7S New ürünün özelliklerinden bahsedilmekte.
    Telefon özelliği de olan 269TL ye ekonomik 3G li bir model diyebilirim bu ürün Fonepad ise 600-700tl civarı olması lazım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshell -- 11 Şubat 2014; 23:06:31 >
  • quote:

Reeder A7S new romu

http://www.reederapps.com/yazilimlar/ReederA7Snew.rar

Şu anda site aktif değil sanırım ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.