V

Yüzbaşı
25 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisayarda Acronis tarzı imaj ile tüm sistem ve programlarımız ayarlarla birlikte imaj olarak alınıyor ve istediğimizde çok kısa sürede geri getirebiliyoruz.

Tabletlerde kurduğumuz tüm yazılımları, ayarlarımızı, dosyalarımızı ve mevcut sistemi imaj olarak alabilecek bir yol var mı?
Kısaca fabrika ayarlarına dönmek gibi, ama tüm sistemin benim imajını aldığım haline dönmesini istiyorum.
Bilgisayarda Acronis tarzı imaj ile tüm sistem ve programlarımız ayarlarla birlikte imaj olarak alınıyor ve istediğimizde çok kısa sürede geri getirebiliyoruz.

Tabletlerde kurduğumuz tüm yazılımları, ayarlarımızı, dosyalarımızı ve mevcut sistemi imaj olarak alabilecek bir yol var mı?
Kısaca fabrika ayarlarına dönmek gibi, ama tüm sistemin benim imajını aldığım haline dönmesini istiyorum.
Lenovo A3000AH 59-374507 7" 16GB 3G Tablet özelliklerine göre fiyatı uygun gözüküyor. Forumda bir iki soruda gördüm ama tabletten bahseden olmamış. Kullanan varsa performansı, 3g, telefon özelliği hakkında deneyimleri öğrenmek isterim.
2009 Grande Punto 1.3 mj active 100binlm 22000
2009 Ford Fiesta 1.4 TDCI trend 100binkm 23000
2008 Clio 3 HB 1.5 DCI 95bin km 22000

üç araç buldum.

yakıt tüketimi, motor ömrü, istanbul içi kullanım rahatlığı, bakım ve 2.el piyasası olarak karşılaştırırsak bu araçlar hakkında ne dersiniz? hangisini almak daha mantıklı olabilir?
2008 ve üzeri 100.000 km civarı 18000-20000TL civarı baktığımda

Linea 1.3 ve Clio 3 1.5

az yakan, istanbul içi rahat kullanılır, parça ve satış problemi olmayan araçlar gibi gözüyor.

forumdaki ayrı ayrı mesajları okudum. genelde
clio 65bg versiyonlar düşük performans deniliyor. Linea 1.3 90bg ile karşılaştığında performans ve sürüş rahatlığı olarak ne dersiniz?

her ikisini de kullanan var mı?
herkez gibi ucuz olsun, az yaksın, çok gitsin diyorum ama sonuçta herşeyi mükemmel olunca parası olmaz. Orta noktayı bulmak, almadan tüh bunu bilmiyorduk dememek için önerilerinizi beklerim. veya benzer kriterlerde bir öneriniz var mı?
yılbaşı sepetleri
merhabalar

daha önce saat hevesim olmadı casio dijital ve metal iki saatim oldu şimdi uygun fiyatlı bir saat ile giriş yapmak istiyorum. bazı başlıkları okudum, farklı türlerdeki saatlerin fotograflarını falan inceledim. Şu aşamada kalite ve dayanıklılık önemli değil, fiyat olarak uygun 50-100 gibi, görünüş olarak şık durması yeterli alsında.

takım elbise,genellikle lacivert tonlar, 30 yaş, ince vucut yapısı var bilek 17 cm civarı, öneri ve tavsiyelerinizi denemelere başlıyorum.

Siyah deri kayış (veya silikon) 40mm civarı modellere bakıyorum. Beyaz kadran bana daha sadece ve hoş görünüyor ancak genelde siyah kadran tercih edildiğini gördüm. siyah ve beyaz kadran konusunda görüşünüz nedir? Estetik zevk haricinde, hangisi neden hangi durumda tercih edilebilir?

resimleri hoşuma giden tarzı gösterip, tarz konusunda fikirlerinizi almak varsa modeller için önerilerinizi rica ederim

bu da siyah kadranlı modeller

Merhabalar

Canon 1000D almak istiyorum. Hobi olarak kullanacağım için uygun fiyatlı giriş seviyesi bir makina işimi görür diye düşündüm. 450D veya pentax önerenleri okudum ama 1000D için yurt dışı fiyatı 18-55 kit les ile çok cazip.

amazon.com da 449$ yaklaşıkl 680TL fakat gümrük vs problemleri nedeniyle alamadım.
Dubai, Hong Kong ve Japonya'ya gidecek birkaç arkadaşım var, onlardan birine sipariş edeceğim. İşin kötüsü hepsi aynı tarihte gidiyor hangisine sipariş versem karar veremedim. Bu ülkelerdeki fiyatları biliyormusunuz veya öğrenebileceğim bir site varmı?

Lens konusunda ise; 1000D kit lens alıp, daha sonra yanına Canon 50mm 1.8 II ve Sigma 18-200mm f/3.5-6.3 DC AF OS (Optical Stabilizer) lens (macaristan'da 350tl civarına görmüştüm) düşünüyorum.

Daha çok açık alanda manzara, doğa ve genel fotoğraflar çekmeyi seviyorum. kit lens 18-55 IS için iyi bir lens deniliyor ancak Sigma 18-200 ile benzer kaliteyi yakalabileceksem onu almaya gerek kalmayacak. 18-200 aralığı benim için geniş açı ve tele ihtiyacımı giderecek diye düşünüyorum. Portre fotoğraflarına ağırlık vermeye başladığımda da CAnın 50mm 1.8 lens alarak 2 lens ile ihtiyaçlarımı karşılayabilir miyim?
Sony 42P3600 hakkındaki görüşleriniz nedir?

42PFL3604, 42LF2500 veya 40B530 modelleriyle kıyaslandığında 15000:1 ve 8ms değer olarak çok az gözüküyor ama baktığım kısa sürede pek problem görmedim. Fiyat olarak da 42" full hd için en uygun fiyat diyebiliriz.
1600 civarına lcd tv bakıyorum, arada çok fark varsa 1800 civarı olabilir. Koyacağım yerin genişliği 110 cm, 37" ve üzeri 40-42" benim için uygun.

SD kablo tv yayını ve hdmi ile bilgisayardan divx ve hd film seyretmek isterim. Bunun dışında herhangi bir ihtiyacım yok ancak bu kadar para vermişken hemen eskimeyecek birşey olursa memnun olurum.

Bulabildiğim ürünler bunlar, hepsini aynı ortamda göremediğim için kıyaslama yapamıyorum. Verilen değerlere de pek güvenemedim açıkçası. Bu aralar açılışlar ve kampanyalar oluyor önerebileceğiniz model veya özellikler varsa almadan önce bilgim olur.

Philips 42PFL3604 1699 vatan
Samsung 40B530 1699 vatan
Sony 40S5500 1600 saturn

LG 42LF2500 1899 Teknosa
40LV655 1699 Teknosa

Toshiba 37AV615D 1299 MM

Sony 37S5500K 1870 vatan

Philips 42PFL5604 1834 vatan
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Huawei IDEOS x5 icin elimde fazladan kılıf, 1700mah pil, ekran koruyucu var. isteyen PM göndersin.

Canon Rebel XS DSLR makinamı da model yükseltmek için satıyorum.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 912
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 22.608 (Bu ay: 160)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.