Şimdi Ara

Redmi Note 12 4G [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
7
Favori
13.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ürünü aldım. Konuyu 15 nisanda güncelleyeceğim. Şuanlık rezerve.

• Bugün internetten baktığımda stokların bittiğini gördüm. Hemen şehrimdeki mi storeyi arayarak ürünün ellerinde olduğunu öğrendikden sonra gidip alışını yaptım. Ürün satışta fakat 16'sında faturamı kesecekler. MIUI 14 ve Android 13 ile geliyor. Kamerası iyi fakat çekerken kötü çektikten sonra iyi gösteriyor. Arada bildirim kaydırma yeri buglanıyor ekranı aç kapa yapınca düzeliyor. Video izlerken buglanıyor nedense. Onun dışında telefon idare eder. Bu parayı haketmez belki ama 8 yıllık telefonumdan buna geçiş yaptım. 15 Nisanda konuyu güncelleyeceğim. Şuanlık konuyu rezerve ediyorum. Vizelerim var.

• Merhaba.l kardeşim. N11'de lansman diye yanında kulaklik hediye edildiği yazıyor. Hediyesi var mi acaba?Baska bir yerde bu konu ile ilgili açıklama göremedim.Bir de 5G modeli var mi bunun?4G olarak mi geliyor sadece.

Redmi Note 12 4G [ANA KONU]
  • onur1155 kullanıcısına yanıt
    Bana kulaklık hediye edilmedi
  • 5g modeli trde mevcut değil
    Xdada 4glisinin konusu açılmadı
  • Rez. Dün aldım yurtdışı. İmei kaydı yapılıyor mu acaba?

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Yapılır
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Redmi note 12 pro ya yazılımsal imei atılıyor mu peki?
  • Yedek telefon olarak aldım yurtdışı uygun fiyata saydı telefoncu arkadaşım (5) senedir arkadaşız musterisiyim 8 GB ramlisini (5200 tl) hallettim 5500 çekiyordu kaç yıllık hatırıma dedim pazarlıklı ve şarj aleti istemedim her neyse kırmadı benim (asıl telefonum 11t) 11t yi de ondan almıştım arkadaştan ona da 200 indirim yapmıştı öylesine macera olsun diye note 12 4g de yedekte dursun diye aldım hem yeni hem dolar yüzünden ne olacağı belirsiz ülke durumundayız yedek de dursun o yüzden de aldim evet bu telefon için söyleyeceklerim; cihaz işlemcisi eski nesil a73 4x / a53 4x arm çekirdekli 685 SP ne kadar itici gelse de eskidi diye hala gideri var duruyor öyle uyumsuzluk, verimsizlik saçma durum gözlemlemedim işlemci de saat hızı 2.8 GHz çıkartılması hız ile baya etkisini gösteriyor çoklu uygulamalar ve play magazasından indirme hızı mükemmel şak diye indiriyor, amoledi samsung'dan başka firmadan alınan amoled değil çekirdek sürümden gördüm samsung lcd panel yazıyor, 6.67 ile çıkması güzel olmuş düz note 12 nin de galiba düz poco x5 5g si de aynı panele sahip aynı model amoled, stereo ses sistemi olup olmaması çok eksik kalmamış zira note 11 öyleydi stereolu lakin tek hoparlörü de güzel ses deneyimi veriyor vokaller, tizler, basslar fena değil, dediğim gibi kalitesiz amoledliği yok ekranın beğendim renk canlılığını abartısız 11t ye yakın amoledi var, arka kamerasını pek beğenemedim kötü çekmiyor ama iyi de değil, ama ön kamera iyi çekiyor, ince ve hafif olması güzel, aktif kullandığım (11t) biraz kaba ve ağır sonra 3 slotlu sim tepsisi, fm radio, 3.5 jack girişi vs iyi, miui 14 android 13 ile açtım teli öyle çıkmış piyasa pazara bu artı puan redmi için genel de ya android 12 miui 14 yahut android 12 miui 13 lu çıkıyor yarısı cihazlarının, ben açtığımda 14.0.6 vardı ufak tefek hatalar vardı buglar bugün de 500 MB guncelleme geldi 14.0.7 global rom o gördüğüm basit hataları görmedim sanırım duzeltmisler diyeceklerim bunlar 6 ramlisini bilemem ama yd 8 ramlisi daha alınabilir alacaklar için söyleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dessas01 -- 21 Mayıs 2023; 20:40:28 >

• Şunu da ekleyeyim bu cihazın kernel sürümü de güncel kernel android 13'ün kerneli 5.15.41 ile geliyor (Xiaomi 13, S23 serisi ve diğer tepe model firmaların da kerneli bu 5.15 kernelle geliyor)
  • Merhabalar hocam IMEI kaydı nasıl oluyor? Dirençle mi yoksa yazılımsal mı?

• mrt.isz kullanıcısına yanıt
    İkiside olur
    Ben tr kayıtlı aldım
  • Bu ürünün 5g olanina cok iyi diyorlar deneyimleyen var mi
  • r__kara kullanıcısına yanıt
    5glisi iyi ama rom daha çıkmadı gsi kurucam 4glisine
  • ZindanBaba kullanıcısına yanıt
    Atılırda daha nete düşmemiştir
  • redmi note 12 pro plus aldim 5g 9 bin tl iyi mi fiyat ?

• darkex D kullanıcısına yanıt
    Özellikleri nedir
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    12 gb ram global surum 256 gb hafiza
  • darkex D kullanıcısına yanıt
    Cpu vs
  • Redmi note 12 almayı düşünüyorum arkadaşlar 8 ram 128 rom a sahip 4100 tl ye sizce telefon nasıl 500 700 mb lik oyunlar ve normal internet sörfunde sıkıntı yaşatır mı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.