Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.335
Cevap
22
Favori
64.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MTC GAME M kullanıcısına yanıt
    Bu forumda onlarca kise aldırdık hiçbir prıblem yok güvenilir bu saatden sonra xbox gold ve oyunlar için tek adres mtc game

Teşşekür ederiz mtc game kan emici xbox ve ps4 e alternatif oldun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 5 Aralık 2018; 11:48:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Benden kaynaklanan bir durum, oyunun bugı değilmiş.
    Elit kontrollerdeki tetik tuşundaki kilit neden oluyormuş buna.
    :))
    Elite kontrolcünün beyazı çıkmış yok böyle birşey :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online, beta ne kadar sürecek? Hard reset gelecekse uğraşmaya değmez.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Online Beta'da ki ilerleme sıfırlanmayacakmış.

Kaynak
  • kene. kullanıcısına yanıt
    Güzel, gönül rahatlığıyla oynayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 5 Aralık 2018; 21:37:34 >
  • Online a henüz heistler gelmedi, acele etmeyin. Beta oynuyorsunuz. İçerikler gelmeye başladığı zaman tabiiki daha fazla para kazanma imkanı olacak ve içerik artacak. Henüz beta, sakin.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Neyi acele etmeyin 5 yıldır yapılan oyunun online’ı bile daha beta aşamasında bekleyecek ve buna değecek zerre bir gelişme olmayacak aklı olan oyunu elinden çıkartır single modu 10/10 multisi 10/1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O düşünceyle hemen çıkarmıştım, online'ı için geri aldım. Zevk alıyorum açıkcası. Yılın değil son 5 yılın en sağlam oyunu. GTA 6 ya kadar oynatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Neyi acele etmeyin 5 yıldır yapılan oyunun online’ı bile daha beta aşamasında bekleyecek ve buna değecek zerre bir gelişme olmayacak aklı olan oyunu elinden çıkartır single modu 10/10 multisi 10/1
    Single başka online başka. O hayran olduğumuz single anca o kadar sürüyor.

• https://www.rockstargames.com/newswire/article/60735/Red-Dead-Online-Beta-Week-1-Update

Oyun içi aktivitelerin ödüllerini arttırmışlar, silahların fiyatını azaltmışlar özetle. Ama can alıcı kısmı şurası:

"As an added thank you for playing and helping us through the beta period, we're also awarding everyone that joined in to play the Red Dead Online Beta at any point through midnight PST today with a gift of RDO$250 and 15 Gold Bars. Gifts should start arriving today and will hit all eligible players by Friday, December 14th."

Pasifik saatine göre gece yarısına kadar Beta'ya katılanlara 250 dolar ve 15 Gold Bar vereceklermiş. Eğer daha RDO'ya girmediyseniz yaklaşık 11 saatiniz var. Kaçırmayın derim.

• arkadaşlar oyunu mtcden aldım key geldi vpn açtım us central yaptım daha sonra xboxın kendi sitesinden altta orayıda us yaptım sonra kodu girdim kabul etti fakat mailim TURKEY gözüküyordu herhangi bir problem olur mu banlanma vs
  • Cancuva C kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60735/Red-Dead-Online-Beta-Week-1-Update

Oyun içi aktivitelerin ödüllerini arttırmışlar, silahların fiyatını azaltmışlar özetle. Ama can alıcı kısmı şurası:

"As an added thank you for playing and helping us through the beta period, we're also awarding everyone that joined in to play the Red Dead Online Beta at any point through midnight PST today with a gift of RDO$250 and 15 Gold Bars. Gifts should start arriving today and will hit all eligible players by Friday, December 14th."

Pasifik saatine göre gece yarısına kadar Beta'ya katılanlara 250 dolar ve 15 Gold Bar vereceklermiş. Eğer daha RDO'ya girmediyseniz yaklaşık 11 saatiniz var. Kaçırmayın derim.
    haber için teşekkürler ödüller geldi bugün bana da

• Ödülleri geldiği gibi harcadım.
  • beyler konsolu yeni aldım tam hakim değilim.bu yerdeki adamın silahını ne şekilde alıyoruz tüm tuşları denememe rağmen bulamadım.birde başımıza konan ödül miktarı aşırı fazla onu ne şekilde kaldırabilirim.teşekkürler
  • Yerdeki silahi LB ile alıyorsun. Bounty den kurtulmak icin postaneye gidip o parayi odemen lazim.

• crespo1992 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam .yalnız LB ye basınca silah menüsü açılıyor beceremiyorum ordan ne yapmam gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nurullah0661 kullanıcısına yanıt
    Normalde zor bir sey degil bu silahin yanina gelip LB ye basinca hemen aliyor ama siz farkli bir durumdan bahseiyorsaniz bilemiyorum.

• 1.32 gb güncelleme geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

1.32 gb güncelleme geldi
    Güncelleme içeriği

RDR2 Title Update 1.04 Notes (PS4 / Xbox One)

Created December 11, 2018

Updated December 11, 2018

Print

Share

RDR2 Story Mode General / Miscellaneous – PS4, Xbox One

Fixed an issue where the player could become stuck at 90% when loading an autosave made immediately after the mission ‘Country Pursuits’, if it was the only open mission

Fixed an issue where players could become stuck on loading screen when trying to restart game after completing the mission ‘County Pursuits’

Fixed an issue where players could become stuck at 90% when loading a save in Chapter 2, if they had set up camp near Horseshoe Overlook after completing ‘The First Shall Be Last’

Fixed an issue where players could become stuck at 90% when loading after loading an autosave or manual save

Fixed an issue where players could lose access to all weapons and equipment in their weapon wheel after completing a mission replay in Guarma

Red Dead Online Beta General / Miscellaneous – PS4, Xbox One

General stability improvements

Fixed the issue where players removing an injured horse from the stables without healing it would result in the Scrawny Nag appearing when whistling for their horse

Fixed an issue where players could not exit the house in the Mission ‘Love and Honor’

Fixed an issue where players would be unable to load beyond 90% in the Red Dead Online beta unless they entered Story mode first

Fixed an issue where players could become stuck at a black screen after a Posse leader quit the lobby in the mission ‘Love and Honor’

Fixed an issue where players could crash to the Xbox Home screen when resuming from a suspended state after connecting to Xbox Live services

Fixed an issue where players could be kicked from Rockstar game services with error 0x99395004 after completing part 2 of the mission ‘Honor Among Horse Thieves’

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.