Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe yerelleştirme(Sadece Hikaye)%53 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
207
Cevap
17
Favori
23.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Emeğine sağlık tekrardan elin için geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğine sağlık

• Eline,emeğine sağlık.
    Nedir son durum?

• Hocam niye sadece hikaye? Umarım tüm oyunu çevirirsiniz. GPT-3 yamasıyla denedim oynamayı ama maalesef kötü bir deneyimdi.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Tek kişi için çok ağır bir iş bu, sadece hikaye kısmı tamamlansa bile şükretmek gerekir. Üstelik çevirmen arkadaş da daha önce konu açtı ve diğer kısımları da çevirmek için gönüllü çeviri grubu kuralım diye ama hiç kimse dahil olmadı diye hatırlıyorum.

Yapmayın gözünüzü seveyim tek kişi çeviriyor sadece hikaye bile çevrilse büyük bir olay olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sadece hikaye bile yaklaşık 40000 satır olduğu için oyunun tamamı biraz sıkıntı üstüne üstlük çevirinin zorluğu da cabası

• quote:

Orijinalden alıntı: delidolubirisi

Sadece hikaye bile yaklaşık 40000 satır olduğu için oyunun tamamı biraz sıkıntı üstüne üstlük çevirinin zorluğu da cabası

Tamamdır hocam. Kolay gelsin  

Sağolun hocam

• Çevirin gelecek diye oyunu açmıyorum. Bu kadar satırı tek başına çevirecek biri çıkmazdı bol sabır diliyorum. Epey sabır isteyen bir şey. Eline sağlık, kolaylıklar dilerim kardeşim.

• Hakkaten deli dolu birisiymişsin kolay gelsin.

• yamanın gerçek sahipleri(ekipleri) ve linki burada kardeşim buyur bu konuyu kapatabilirsin herkezin izni var ;)

https://forum.donanimhaber.com/red-dead-redemption-2-v10-final-100-turkce-yama-el-cevirisi-anonymous--149851091-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsalihan -- 19 Temmuz 2021; 20:39:11 >
  • Dostlar, Türk oyun severler için mutlu bir haber, benim için ise can sıkıcı bir haberden dolayı projeyi iptal etme kararı aldım. Şu en son çıkan v10 makine çevirisi anonymous'un çevirisi ve artık çevirmeye gerek kalmadığını düşünüyorum. Neyse beni destekleyen herkese çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: delidolubirisi

Dostlar, Türk oyun severler için mutlu bir haber, benim için ise can sıkıcı bir haberden dolayı projeyi iptal etme kararı aldım. Şu en son çıkan v10 makine çevirisi anonymous'un çevirisi ve artık çevirmeye gerek kalmadığını düşünüyorum. Neyse beni destekleyen herkese çok teşekkürler.

Gerçekten can sıkıcı bir durum hocam, üzüldüm. O kadar çaba sarfetmeden önce tamamlanmış yama yayınlansaydı keşke sen de boşuna uğraşmazdın. Neyse senin çabaların da işe yaradı belki Anonymous ekibi ondan yayınladı yamayı, olumlu düşünmek lazım. Eline sağlık.

• delidolubirisi kullanıcısına yanıt
    Eline emeğine sağlık herşey için çok saol :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu duyduğuma üzüldüm, şahsen Anonymous'un çevirisi yerine sizinkini tercih ediyordum çünkü sizin çeviriniz daha düz ve orijinaline sadıkken, Anonymous'un çevirisi daha esprili bir yapıya sahip. Emekleriniz ve vakitleriniz için teşekkür ederiz.

• Uğraşın yeter dostum sağ olasın.

• Bugüne kadarki emeklerin için gerçekten teşekkür ederim umarım başka projelerde seni görmek isterim çeviri projeleri biz Türk oyun severler için gayet mutluluk verici şeyler her şey Türk oyuncular için daha iyi yerlere gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrrystaL -- 20 Temmuz 2021; 8:34:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • delidolubirisi kullanıcısına yanıt

Tüm emeklerin için teşekkürler dostum. Her şey gönlünce olsun.

• Her şeye rağmen tüm emeklerin için teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Yamanız çıkmış olsaydı sizin yamanızla bir kez daha oynamayı düşünüyordum. Varsa bir isteğin&arzun yardımcı olmaya çalışalım. Tekrardan her şey için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.