Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
277
Favori
453.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bakacağım o özelliğe çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar oyuna pcde baslamak istiyorum ancak iki monitor kullandigim icin israrla kullanmak istemedigim ikinci monitorde oyunu aciyor,oyunun ayarlar kismindaki monitor degistirme secenegi de aktif degil bunu nasil degistirebilirim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar oyunda story modunda depo gibi bir sey var mi fazlalık esyalarımızı koyabildiğimiz? Deri stoklamak istiyorum ama at belirli ağırlığa kadar taşıyabiliyor.
    Bir sorum da Special Edition ile Normal sürüm arasında içerik olarak çok fark var mı? normal sürüm oynuyorum ama cok fark varsa special sürüme de gecebilirim.

• Özel sürüm de çok hızlı bir at var onu bedava veriyor ve bir tanede banka soyma görevi var. Çok ahım şahım bir fark yok.

Yani almanızı gerektirmez. O atı sonradan sizde elde edebilirsiniz. Kürkleri genelde satıyoruz,yoksa öldüğünüzde gidiyor. Sadece efsane kürkler var onlar öldüğünüzde  Trapper'a gidiyor. Onun dışında bildiğim kadarıyla deri stoklanmıyor.

• PS Plus'a eklendi. Bedavaya oynayabilirsiniz. Plus'tan kalkma tarihi 20 Eylül 2022. Oynamak isteyenler o tarihe kadar oynamalı.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

ilave olarak stream ile olan RDR 1 de o tarihlerde kaldırılacak sistemden.

RDR 2 nin kısa süreli eklenmesi ve sistemden kaldırılma tarihlerine bakarsak yakında PS5 için RDR Collection sonunda duyurulacak gibi

• Rdr2 ye ps5 guncellemesi gelecek mi acaba bilginiz var mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WildDestiny kullanıcısına yanıt

Daha belli değil. Hala söylenti halinde.

• daha önce hiç RDR 2 oynamadım ingilizcem çok iyi olmadığı için biraz çekiniyorum açıkçası ama oynamak da istiyorum doğrusu ne diyorsunuz yarım yamalak ingilizceyle çok şey kaçırır mıyım?

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Yarım yamalak İngilizce varsa, yeter de artar bile. Günlük konuşmalar oluyor genelde. Fazla detay yok.

• Arthur Morgan çok iyi bir karakter olmuş oyunda

• bende ingilizce olayında dolayı oynamamıştım fakat yorumları okuyunca çokt gerekmediğini anlamadım başlayalım bakalım 

• Arkadaşlar ingilizce olayına bakmayın sıkıntı yaşıyorsanız arkadaş rehber olarak çok güzel şekilde hikayeyi oyundaki gibi bölüm bölüm bazen diyaloglar dahil anlatmış ordan devam edin

• Other Placesyoutube
    Other Places is a series of short films celebrating beautiful videogame worlds. Music: Woody Jackson - New Hanover/West Elizabeth Theme
    https://www.youtube.com/watch?v=l-q9L3zYB9M
  • Merhaba arkadaşlar , oyunda yeniyim ancak gerekli altını topladım ve Butcher Table almak istiyorum ama kampta ekipmanlar bölümünde gözükmüyor. Youtube'de araştırdım aynı sorunu yaşayan binlerce insan var. Ancak bir çözüm bulamadım.

Çözüm yolu bulan var mıdır ?

• İstasyon Özkesenyoutube
    Şeytani Kardeşlerin "Yahni" Teklifini Geri Çeviremeyen John Marston Bu Seferde 2 Kardeşin Elinden Nasıl Kurtulacaktır.... Keyfili Seyirler 🎥
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DedDd080ziN8&q=EgQuLZpEGNj_7ZcGIhCS1Wvb4Jp8zAvtrz7JGUmBMgFy
  • Demircs kullanıcısına yanıt

Merhaba,

İlk olarak Satchel da bulunan Cripps in mektubunu okuman gerekiyor. Daha sonra haritada görev olarak açılacaktır. Benim de 200 levellik full+full karakterimi arkadaşım sildiği için komple sıfırdan başladım. Ara sıra giriyorum oyuna yabancılarla. Psn de denk gelirsek yardımcı olurum.

Psn: BayWinter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karikaturizma -- 8 Eylül 2022; 14:9:56 >
  • Ps4'te online oynuyorum geceleri collector veya diger çeşitli görevleri yapabiliriz.

• sherlockedd S kullanıcısına yanıt

Bu ay trader görevlerinde 2x bonus var. Herkes harıl harıl trader kasıyor şu anda. Gece denk gelirsek oynarız. Kalabalık bir discord grubum var. Yabancılarla oynuyorum çoğu zaman. Altın kasmak için Yeni lake isabella treasure map glitch ve bir çok şey hakkında yardımcı olabilirim.

• karikaturizma kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam sizi,

Bir de online da ne zaman stable'a girmeye çalışsam oyun buga giriyor atları goruntuleyemiyorum ve bekleme ekranından kurtulamıyorum mecburen kapatıp açıyorum oyunu herkeste böyle mi acaba ?

• 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.