Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
277
Favori
453.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hislerime tercüman oldun. Oyunun en önemli dinamiği olan at ve at sürme olayını bukadar baştan savma yapmaları gerçekten kabul edilemez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • furandor kullanıcısına yanıt
    GTA V ile aynı oyun motoru kullanılıyor. Kasım ayında GTA'ya yeni nesil güncellemesi gelecek. Mantıken RDR 2'nin de 60 FPS olması gerekiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, oyuna daha yeni başladım. Oyunun en başındayım. Aim alırken ve ateş ederken baya bir takılma ve gecikme oluyor. İlk baştaki rehberde veya oyunun ilk çıktığı günkü sayfalarda nedenini göremedim. Aim assist de açık olmasına rağmen normalde olmadığı kadar kolsuz hissettim kendimi. Sizce yapmam gereken bir ayar mı var ?

• cangk kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı var gibi. Normalde olmuyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Trader diye bi rol yapmışlar online da bu arkadaşlar. 20 tane falan hayvan avlıyorsun. Sonra onları işlesin diye supply görevi yapıyorsun. O da bitiyor. Taşıma görevini de uzak mesafe seçiyorsun ki bir kaç kuruş fazla versin. Sonra neredeyse haritanın 3 te biri kadar alanı yavaş giden bir at arabasıyla kat ediyorsun. Tam geleceksin dalyarrağın biri (oyunda sürekli seni öldürüp duran bi sürü dallama var) grliyor seni öldürüyor. Sonra sen onu öldürüyorsun. O seni derken ya arabayı patlatıyor ya alıp kaçıyor o kadar emek havaya. Özetle kurduğunuz dinamiği s.kiyim.

• Poker masasından oyuna tek kişilik ve 5 arkadaş davet edebiliceğiniz özel lobi kurabilir kimse ile uğraşmadan oyunda keyfinize bakabilirsiniz. bknz: youtube rdr 2 private lobby

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birseysoylicem -- 25 Haziran 2021; 10:13:3 >
  • LEONEL L kullanıcısına yanıt

Benim ile birebir aynı durum Dost Kayaoğlu incelemesinde de olmuş. 14:30 civarlarında. Şaşkın durumdayım.

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Bu hâlâ çalışıyor mu yakın zamanda denediniz mi?

• uzun1911 kullanıcısına yanıt
    Evet hâlâ çalışıyor hocam.

Teşekkür ederim ben ses grubundan oturuma katılamıyordum en son ondan sordum

• uzun1911 kullanıcısına yanıt
    Ses grubu şart değil davet alırsınız öyle de olur. Başka arkadaşa join olursunuz öyle de olur. En garantisi 2 arkadaş olarak birbirinizi davet ediceksiniz.

Sağ olasın hocam 👍🏼

• Ps4 için Türkçe yama yapmanın bir yolu var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.Bayezid kullanıcısına yanıt
    Maalesef Türkçe yama sadece pc de kullanılabilir..

• Red Dead Online: Blood Money

• quote:

Orijinalden alıntı: 18.Bayezid

Ps4 için Türkçe yama yapmanın bir yolu var mı acaba?

Dostum bende dil var fakat ben yine de bölümlerden sonra hikayede bir şey kaçırmamak adına, youtube üzerinden altyazılı versiyonlarını izliyordum. Sende bu tarz oynayabilirsin, bölümü oyna sonra sinematikleri altyazılı izle, neyi neden yaptıklarını ve hikayenin ne anlatmak istediğini anlayarak oynarsın.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt

Hocam konuşmalardan değil ama altyazıyı açıp okuyarak oynayınca anlıyorum hikayeyi fakat yine de kafamda çevirirken tam keyif alamıyorum oyundan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • online oynayan arkadaşlara bir sorum var şu an collector mesleğindeyim yanında bounty hunter olmak istiyorum iki meslek aynı anda yapılabiliyor mu?

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    5 meslek de aynı anda yapılabiliyor 👍🏼

• bak bu güzelmiş sağolasın..

• 
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.