Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ya arkadaş normalde duysam kapayacağım müzikler bu oyunda oynarken çaldı mı bağımlısı yapıyor işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnanılmaz bir oyun ya müzikler fena gerçekten. Defalarca aynı yeri gezsen bile baymıyor oyunda ilerledikçe üstüne yeni yerler açılıyor muazzam bir açık dünya. Şu görev Tarantino filminden fırlamış gibiydi.

Zaten Western seven biriydim bu oyundan sonra daha da bağlandım. Oyun bittikten sonra Western filmlerini tekrar elden geçiririm herhalde.

• Legendary fish yakalamaya çalışırken oyunda oltayı attım ucuna balık yakalandı ama bir türlü reel in yapamadım. Reel in yapıyorum yapıyorum balığın ipi bana gelmiyor bir on dakikadan fazla denedim, en son bıraktım. Hiç yaklaşmıyor bile ip bir de sanki ben reel in yapmaya çalışırken kendi kendime hareket bile ediyordum. Anlamadım niye böyle oldu, balık mı aşırı ağır ve güçlüydü, yoksa oltayı mı değiştirmek lazımdı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu çok oynamak istememe rağmen dil probleminden dolayı almiyordum.artik alicam YouTube'dan altyazılı çevirisine filan bakarak cozerim artii

• Bunun online sistemi GTA kadar gelişmiş ve bol içerikli olamayacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Bunun online sistemi GTA kadar gelişmiş ve bol içerikli olamayacak sanırım.
    Olacak, zamanla. Gta da uzun süreler sonucunda bu noktaya geldi.

• İlk sayfadaki rehber efsane olmuş, biraz okudum, maşallah konu sahibine.

• Oyunda niye seks yapmak yok arkadaş o kadar karı kız ile konuştum hepsi sağol ben iyiyim sen nasılsın havasında biri de gel fingirdeşelim dediği yok. Tenhada gördüğüm hatunları yakaladım ıssız da da bir şey olmuyor o da yetmedi elini ayağını bağlayıp ata atıp otele götürdüm gene bir şey olmuyor.

Çaldığımız posta arabasını nereye teslim ediyorduk para veriyordu.
  • Rehberi hazırlayanın eline emeğine saglik

• Sadece ödül avcılığı yapsan bile yeter bu oyunda yakaladığımız kişinin teslim etme diye yalvarması, kaçmaya çalışması, Arthur'un bir daha kaçarsan boynunu kırarım demesi. Değeri yüksek birini götürmeye çalıştığımızda yol kesmeleri falan efsane.
  • rdr online da bu gün yan görev için haritada kime gitsem accept seçeneği deaktif..görevleri kabul edemiyorum sebebi nedir?
  • bir şey daha sormak istiyorum...15 tl ye 25 gold bar kampanya yapmışlar..arkadaşım almış anında gelmiş..hediye olarakda benim gt girip bana da yollamış..fakat 2 gün oldu hala gelmedi..hediye olarak alınınca zaman mı alıyor gelmesi bir fikri olan var mı? xbox platformunda oynuyorum bu arada...
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Bu sorun uzun süredir var, geçen hafta ben bu sorun yüzünden bir tane bile Free Roam Mission alamadım. Şansıma iki-üç gün önce düzeldi de tekrar almaya başlayabildim. Bu problemi yaşadığımda bir süre araştırmıştım, dönem dönem çıkan bir problem diyorlar. Beta'dan beri bu problemi yaşayanlar var, tek çözüm yolu var o da %100 değil, oyundan veya serverdan çıkıp tekrar girmek tabii bazılarında o da işlemiyor mesela ben Hector ve diğer postacı NPC'den görev alamıyorum ne yaparsam yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 24 Mayıs 2019; 19:34:39 >
  • günlük görevlerden sadece 1 tane eksik kaldı..ne yaptıysam olmadı..free room events da 3 kişiyi patlayıcı ile öldür diyor...normal oyuuncu öldürdüm dinamitle olmadı...npc öldürdüm dinamitle olmadı..haritadaki showdown series girdim orda öldürdüm olmadı...ne yapacağımı bilemedim forumlardada bilgi bulamadım..dinamit değilde başka bir şey ile mi patlatacağım diicem ama 24 levelde patlayıcı sadece dinamit var
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Arada davet geliyor, King in the Castle gibi o modlara girip öldürmeniz gerek. Free Roam Event olarak geçiyor gelen davetlerdeki modlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Legendary fish yakalamaya çalışırken oyunda oltayı attım ucuna balık yakalandı ama bir türlü reel in yapamadım. Reel in yapıyorum yapıyorum balığın ipi bana gelmiyor bir on dakikadan fazla denedim, en son bıraktım. Hiç yaklaşmıyor bile ip bir de sanki ben reel in yapmaya çalışırken kendi kendime hareket bile ediyordum. Anlamadım niye böyle oldu, balık mı aşırı ağır ve güçlüydü, yoksa oltayı mı değiştirmek lazımdı?
    ????

• maicole kullanıcısına yanıt
    Balık oltaya düşünce oltayı sol analog ile kendinize doğru çekin, arada balık direnç gösterecek bu durumlarda oltayı yine kendinize doğru çekin fakat hafiften de balığın gittiği yönün tersine çevirin. Balık direnirken Reel yapmayın bekleyin, direnci sonlanınca yine oltayı kendinize doğru çekerek (L analoğunu aşağı doğru çekerseniz olta havaya kalkıyor ve kendinize çekiyorsunuz.) Reel yapın en fazla 2-3 dakika sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Balık oltaya düşünce oltayı sol analog ile kendinize doğru çekin, arada balık direnç gösterecek bu durumlarda oltayı yine kendinize doğru çekin fakat hafiften de balığın gittiği yönün tersine çevirin. Balık direnirken Reel yapmayın bekleyin, direnci sonlanınca yine oltayı kendinize doğru çekerek (L analoğunu aşağı doğru çekerseniz olta havaya kalkıyor ve kendinize çekiyorsunuz.) Reel yapın en fazla 2-3 dakika sürer.
    Böyle yaptım zaten, bir tane legendary yakaladım böyle hemen. Brandywine Drop’un üstünde haritanın en sonunda legendary fish var orada bir balık yakalıyorum, yakaladığım efsanevi mi emin değilim ama 10-15 dakika uğraşmama rağmen hiç bana yaklaşmıyor balık, hatta oltaya taktığım yerden de daha uzaklaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Bu sorun uzun süredir var, geçen hafta ben bu sorun yüzünden bir tane bile Free Roam Mission alamadım. Şansıma iki-üç gün önce düzeldi de tekrar almaya başlayabildim. Bu problemi yaşadığımda bir süre araştırmıştım, dönem dönem çıkan bir problem diyorlar. Beta'dan beri bu problemi yaşayanlar var, tek çözüm yolu var o da %100 değil, oyundan veya serverdan çıkıp tekrar girmek tabii bazılarında o da işlemiyor mesela ben Hector ve diğer postacı NPC'den görev alamıyorum ne yaparsam yapayım.
    Quick join feature serisine girin daha sonra quit to Free roam yapın genelde düzeliyor

• Efsane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 24 Mayıs 2019; 23:47:36 >
  • 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.