Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
277
Favori
453.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben nehirin arkasından dolaşarak geçmiştim orayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar oyunda yan gorevlerle ana gorevler hangisi oldugunu nasil anlarim simge sekli filan farklimi anlamadim bir turlu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • savcı963 kullanıcısına yanıt
    Yan görevlerin hepsi beyaz
    Ana görevlerin hepsi sarı olur.

Haritayı açınca kareye bas solsa menü açılıcak ordan R1 tuşuyla missionslara geç.Orda beyazlar yan görev , sarılar ana görev.

İyi eğlenceler

• quote:

Orijinalden alıntı: 007ByLee

Yan görevlerin hepsi beyaz
    Ana görevlerin hepsi sarı olur.

Haritayı açınca kareye bas solsa menü açılıcak ordan R1 tuşuyla missionslara geç.Orda beyazlar yan görev , sarılar ana görev.

İyi eğlenceler
    Eyvallah kankam cok sagolasin

• Game of Thrones'un finali Allah'tan bu oyunu oynadığım döneme denk geldi. Bu rezil finali atımı alıp sessiz bir yere çekip unutmaya çalışacağım.
  • Arkadaslar atim öldü ve atim guzeldi onu geri nasil alirim ya ?

• Aylar sonra Online oynamaya tekrar başladım, hala adam gibi bir tane görev eklememişler. Yazın Kelle Avcılığı, Hazine Avcılığı ve Kampçılık gibi sınıflar eklenecek dediler ama ondan da pek umutlu değilim. Online'da seviye atlamak resmen eziyet, görevlerden daha yüksek xp kazanmak için önceki yorumlarda arkadaşın dediği gibi bekledim, gerçekten de etkiliyor ama her görev için 16 dakika bekleyip 500 xp bile alamayınca insanın canı sıkılıyor.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    XP kasmak için Braithwaite Manor’u tavsiye ederim. Etrafında en az 10 guard var. Bunlara yaklaşıp av bıçağı ile “execute” yaparsanır her biri için 25 XP kazanırsınız. Yok attan inmeden yapayım derseniz de special ammo kullanarak guard başı 15 XP veriyor (gerçi distance eklenince 20 XP oluyor). Bu yöntemle saat başı level atlıyordum. 2 haftada 50 level olabilirsiniz. Arada sıkılırsanız son güncelleme ile gelen hikaye görevlerini yapabilirsiniz. Bunlardan görev başı 700-800 XP ve fazlası kazanılabilir.

• Hikaye görevlerini yapalı oluyor baya, en son eklenen birkaçını yapıp tamamladım onlarda az veriyor. GTA Online'daki gibi kaliteli görevler ve içerikler yok, küçük küçük güncellemelerle ilerletiyorlar. Bu modun toparlaması zor olacak gibi görünüyor, GTA Online kadar uzun ömrü olur mu orası muamma, şuan için çok zayıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 21 Mayıs 2019; 1:5:26 >
  • Platine 3 online kupam kaldi.Beraber kasabilecegim saygi cercevesinde oyun arkadaslari ariyorum.Tek basima oynamak cok sıkıcı geliyor.

Pm atabilirsiniz psn icin.

• Red Dead Redemption 2 tüm satışını ilk 3 gün içinde gerçekleştirdi!
    24 milyon kopya satan RDR2, 23 milyonunu ilk 3 gün içinde sattı. Geriye kalan 1 milyon satış ise ilk 3 günden günümüze geçen süreçte oldu.
    Kaynak: teknoseyir
  • Oyun açılırken resimlerde Tibet öküzü gibi bir hayvan var. Oyunda o hayvana ulaşmak istiyorum haritada yerini bilen var mı? Karlı bölgelere gittim ama yine bulamadım

• Arkadaslar atim öldü ve atim guzeldi onu geri nasil alirim ya ?

• Arkadaşlar oyunu bitirdim keşke bitirmeseydim, hemen bütün ana görevlere saldırmadan 1 ay gibi bir sürede bitirmiş oldum.
    günde akşamları 1-2 saat bazen biraz daha fazla oynayarak.
    Oynamamış arkadaşlara spoiler olmasın diye detay vermicem ama çok etkileyici keşke bitirmeseydim dediğim bir oyun oldu.Duyguları insana en üst seviyede yaşatan bir oyun helal olsun diyorum
    Tekrardan başlamayı hem çok istiyorum ama elim de gitmiyor, aradan zaman geçsin diyorum
    aranızda oyunu birden fazla bitiren var mı?
  • alkanerkn A kullanıcısına yanıt
    2. defa ve bu kez %100 yaparak bitirdim. Honor seviyesini de değiştirdim ki farklı etkileşimleri de göreyim diye. Kaya yazısı, kemik ve dreamcathcerlar için aşağıdaki adresteki haritayı kullandım, başka türlüsü mümkün değildi benim için...
    Oyunu bitirdikten sonra eski kampların olduğu yerlere gitmenizi öneririm, bir oyun insanı duygusal olarak bu kadar nasıl içine alabilir adamlar örneğini vermiş.
    https://www.ign.com/maps/red-dead-redemption-2/world
  • Beyler ps4 pro rdr 2 de ucak gibi oluyor sizde de ayni durum var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen fan coşuyor

• El Amra kullanıcısına yanıt
    Ben bu kemik vb gibi yan görevleri yapamıştım hazineleri de malum iş güç çocuk anca az bi vakit buluyoruz. Harita için çok teşekürler hocam ikinciye sindire sindire bidaha başlıcam o eski kamp yerlerine gidersem anılar vb ilgili bişey varsa kesin ağlarım zaten tam oyunun sonunu oynarken hanım odaya geldi ne bu hakin vb alay malzemesi olduk karizama yerlere vurdu 😢 ama anlıyamazlar işte

• Normal ps4 kullanıcısıyım. Fan çılgın gibi çalışıyor. Buna rağmen aşırı sıcaklıktan kendini kilitledi konsol 1 kere
  • bir çok rdr2 avatari storede ücretsiz şuan

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/EP1004-CUSA08519_00-REDEMPTION000002/1?relationship=avatars

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 22 Mayıs 2019; 0:48:48 >
  • 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.