Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yeniada

Ben Game modda oynuyorum..
    Tamamen kişisel bir karar ama...
    Hocam karakterin etrafinda sag cubukla donunce filan karakterin etrafinda bugulanma oluyor veya sag cubukla hizlo kamera cevirince filan . Sizdede oluyormu cok rahatsiz edici birsey . Oyuni 4k tv de ps4 pro ile oynuyorum biryerde hatami yapiyorum acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hesap satan varsa alabilirim.

• oyun sanki daha yeni başladı. Banka soygunundan adaya düşüp yaşam mücadelesi verip daha sonra Arthur’un verem olduğunu öğrendiğinde verdiği tepkiye kadar acayip havası değişti oyunun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rdr2 satıyorum Pri hak önsipariŞ içerikleri dahil

• Poker de blackjack de five finger da çok az parayla oynanıyor 1000-2000 dolar olmalıydı hepside ben az oldugu için fazla oynamıştım 4 dolar ne yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 17 Mayıs 2019; 17:48:7 >
  • Rdr 2 satıyorum sıfır kutu açılmamış
  • multiplayer için bir rehber hazırlayacak mı forum arkadaşlarımız? ya da türkçe multiplayer rehber linki var mı paylaşabileceğiniz?
  • Rdr Online icin posse ariyorum 21 lvlim.

• Dostlar merhaba. Ben oyunu base Ps4 de bitirdim, şuan pro var tekrar oynamak istiyorum. Supersampling olayı kafamı karıştırdı. Açık mı kapalı mı daha güzel oluyor? Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

• gowlet kullanıcısına yanıt
    Yeni patchle online story missionları yaptım ancak %84 de kaldı yeni görev gelmiyor.dishonorableydim değiştirdim honorabla yaptım yine çıkmıyor görev sebebi nedir?

Not:üstad oyunun havası değişti derken onlinede neler yapabiliriz mesela ben story hariç bi değişiklik göremedim henüz?bilgilendirirsen çok mutlu olurum :)

• Elinde pri rdr2 olan varsa özelden bana ulasabilirse sevinirim

• 007ByLee 0 kullanıcısına yanıt
    Online ilk beta sürecinde oynadım aylar oldu oynayacak birisi olmadığı için girmiyorum.

Oyunun havasından kastım da ciddi ciddi duygu yüklü oldum bir filmden daha fazla etkilendim. Arthur cidden harika bi karakter bakalım neler olacak.

• gowlet kullanıcısına yanıt
    adam boşuna gameaward best performance ödülünü almadı ;)

• orta yaş ve üstü bir rdr2 aile grubumuz var...3 kişiyiz..belli bi yaştan sonra bazı şeyleri çzömek zor oluyor..single modunu yüzde 98 ile bitirdim..rehberler çok yardımcı oldu bu forumda saolsunlar..ama multiplayerda temel bilmediğimiz çok şey var...madde madde aklıma gelen sorular hazırladım..üşenmeyip madde madde cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

1-oyunda levelimizi ve paralarımızı kaybetmeden karakter değiştirebilir miyiz...mesela bayan karakterimizi erkek yapmak gibi..

2-oyunda camp mantığını çözemedik..hep uzakta kalıyor kampımız...atımız yorulunca ya da kendi sağlığımız staminamız azalınca en pratik çözüm nedir? single modda kamp kurup istediğimiz yerde uyuyabiliyorduk ama multide böyle şansımız yok..

3-kıyafetleimize sadece kampta wardrobe dan mı ulaşabiliyoruz? bazen sıcak yerlere gittiğimizde üstümüzdeki kalın şeyleri çıkarmanın yolunu bulamadık..kamp ise uzakta olduğu için sorun oluyor

4-para bir şekilde birikiyor fakat level olmadığı sürece alabileceğimiz şeyler kısıtlı..ana görevleride bitirdik..en hızlı level kasmanın yolu nedir multiplayer de?

5-yemek pişirmek craft yapmak için en pratik yol nedir? avlanıyoruz ama kamptan uzaktaysak craft seçeneği çıkmıyor rest yaptığımızda..

6-oyundaki parley sistemi nedir özetleyebilir misiniz..diğr oyuncular canımıza ot tıkıyor bir görev yapmamıza izin vermiyor..yüksek levelli oyuncularla baş edemiyoruz..biz kendi başımıza eğlenmek istiyoruz..vahşi batıda efendice takılmak az saçma olsa da kimseye bulaşalım başkalarıda bize bulaşssın istemiyoruz...parley olayınıda anlamadık :))

• enesemre kullanıcısına yanıt
    Karakter değişimi şuan için yok ve karakteri değiştirmek için de karakteri sıfırlamak gerekiyor diye biliyorum.

At için etraftan Wild Carrot toplaplayıp beslemek için kullanabilirsiniz, ben öyle yapıyordum güncellemelerle değişti mi bilemiyorum. Değiştiyse de General Store'dan Carrot alabilirsiniz, pahalı değil. Kendi karakteriniz içinde avlanıp, topladığınız etleri topladığınız bitkilerle baharatlandırarak pişirirseniz daha etkili olur.

Atın üzerine 3 tane kıyafet seti koyabiliyorsunuz, kampınızda belirleyin setinizi kaydedip atınıza ekleyin. Single'daki mantık ile aynı.

Hızlı seviye atlamanın yolu pek yok, bende arıyorum onu ama pek bulamadım. Dişe dokunur, doğru düzgün bir görevde yok en fazla veren 700-800 veriyor.

Yemek yapmak için kamp ateşi şart, kamp dışında yapabileceğiniz pek yer yok arada bazı hideoutlarda kamp ateşi oluyor veya etrafta çok denk gelinmeyen onlarda oluyor, oralarda yapabilirsiniz.

Parley sistemi ise aptalın biri size dadanıp art ardına 3 kez öldürdüğünde seçebildiğiniz bir şey, bunu seçerseniz size 10 dakika saldıramıyor. Geçen günlerde Defensive mode eklendi, DPAD'den sol yapıp optionsdan seçebilirsiniz. Bu açık olursa diğer oyuncuların saldırılarından daha az hasar alıyorsunuz, sizi kementle bağlayıp sürükleyemiyor, infaz edemiyorlar, kafanıza sıkarlarsa kritik hasar yemiyorsunuz.

• Oyunu Xbox da oynuyorum malum o kanat çok zayıf belki buradan Xbox da oynayan birileri varsa eklesin . Lv 117 Gamertag;
    Antropomansi

• quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

orta yaş ve üstü bir rdr2 aile grubumuz var...3 kişiyiz..belli bi yaştan sonra bazı şeyleri çzömek zor oluyor..single modunu yüzde 98 ile bitirdim..rehberler çok yardımcı oldu bu forumda saolsunlar..ama multiplayerda temel bilmediğimiz çok şey var...madde madde aklıma gelen sorular hazırladım..üşenmeyip madde madde cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

1-oyunda levelimizi ve paralarımızı kaybetmeden karakter değiştirebilir miyiz...mesela bayan karakterimizi erkek yapmak gibi..

2-oyunda camp mantığını çözemedik..hep uzakta kalıyor kampımız...atımız yorulunca ya da kendi sağlığımız staminamız azalınca en pratik çözüm nedir? single modda kamp kurup istediğimiz yerde uyuyabiliyorduk ama multide böyle şansımız yok..

3-kıyafetleimize sadece kampta wardrobe dan mı ulaşabiliyoruz? bazen sıcak yerlere gittiğimizde üstümüzdeki kalın şeyleri çıkarmanın yolunu bulamadık..kamp ise uzakta olduğu için sorun oluyor

4-para bir şekilde birikiyor fakat level olmadığı sürece alabileceğimiz şeyler kısıtlı..ana görevleride bitirdik..en hızlı level kasmanın yolu nedir multiplayer de?

5-yemek pişirmek craft yapmak için en pratik yol nedir? avlanıyoruz ama kamptan uzaktaysak craft seçeneği çıkmıyor rest yaptığımızda..

6-oyundaki parley sistemi nedir özetleyebilir misiniz..diğr oyuncular canımıza ot tıkıyor bir görev yapmamıza izin vermiyor..yüksek levelli oyuncularla baş edemiyoruz..biz kendi başımıza eğlenmek istiyoruz..vahşi batıda efendice takılmak az saçma olsa da kimseye bulaşalım başkalarıda bize bulaşssın istemiyoruz...parley olayınıda anlamadık :))
    Konu sahibi arkadaş hemen her şeye cevap vermiş . Hızlı lv kasmak için görevi son 30 saniye kala vereceksiniz . Zaten sarı çembere yakınlaştığınız zaman sol üstte bir uyarı çıkar o uyarıyı gördüğünüzde diğer oyuncular size saldıramıyor . Rahat rahat 30 saniye kala görevi verin daha fazla xp alacaksınız . Bunun yanında çevrenizde geyik olur kuş olur ne varsa öldürün . 5 ya da 10 ar xp alırsınız . Eğer çete bölgesini temizliyorsanız ya da benzeri kafadan nişan almaya bakın bunun yanında 31 ve 41 lv de açılan mermileri kullanın bu saydıklarımın hepsi fazladan xp verir .

• Blackwater'da ölü ya da diri aranıyoruz oraya girince hemen mıhlıyorlar. Orada ki görevi yapamıyorum ne yapmam lazım?

• Senaryoda ilerleyin hocam açılacak kendiliğinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Hawk

Senaryoda ilerleyin hocam açılacak kendiliğinden.
    Görev başlangıcı tam bölgeye girmeden yukarda bir yerdeymiş. Sabahtan beri 1 görevi geçmek için oynuyorum bir çok kez öldüm. Tüm haritayı atla defalarca gezdim ama hiç sıkılmadım. Oyun harika. Özellikle gece olurken kara bulutlar çöküp şimşek çakıp yağmur başladımı leziz bir atmosfer oluyor. Doğanın vahşi batının içindeyiz resmen. Burada her şey gerçek.

• 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.