Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beğenmeyebilir herkes.fakat beğenmeyenler aşağılamak için geliyor.öyle yazıyorlar
    copy paste gibi terimlerin aynısını ubisoft yada ea için kullandınız mı mesela.onları böyle kötülediniz mi.
    bu oyun kötüyse diğerlerini ne kadar hakaret edilir orası sizin kararınız

oyun efsaneler arasına girmiştir bence.beğenmeyen oynamaz geçer.burada kötü diye propaganda yapmaz sürekli yazıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

evet hocam 5. chapter sonunda anca sona kadar dayaniyor.
    onur seviyesi ne kadar ilerlemiş ne durumda nasıl anlıyoruz oyuna girince bi resim atarmısın sana zahmet hocam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu mesaj silindi.
    Bu oyundaki yenilik nedir? Western olmasından başka ne yenilik var? Merak ettim, adamlar iki oyundan copy paste yapmış içeriği düzeltmiş Western çalışılmış hepsi bu.. Oyuna kötü deme ihtimalim yok oyun güzel fakat gerçeği de bu..

Öncelikle kör topal oynamak neye göre ve buna sen mi karar veriyorsun mesela ben şikayetçiyim şikayetimi dile getirdiğim zaman oyunu kör topal mı oynuyorum fakat oyunu översem aksine kör topal oynamamış oluyorum senin yorumuna göre aslında senin bu yorumundan cehalet akıyor.. Şikayet edenlere kör topal oynayan övenlere ise normal gözle bakıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    d pad ın altına basınca yatay çubuk olarak gözüküyor.para ve saatede ordan bakılıyor rahatça

• özellikle ps4 slim - ps4 için update lerle rdr 2 yede yapacakları şey aynen bu olacak..

• Oyundan zerre anlamayan ve kıskançlıktan kuduran, kimsenin iplemediği PC fanboylarının verdiği 0 puanları baz alacağına tüm prof site ve dergilerin verdiği gerçek ortalamaya bak derim! 9.7 puanı hayatında 5 oyunda bile görmemişsinizdir gelip burada zırlıyorsunuz. Oyunu oynadığınız bile şüpheli zaten ya da sadece giriş kısmını oynamışsınızdır. Siz kabul etmeseniz de Dünya nın gelmiş geçmiş en detaylı ve en iyi oyunu budur. Bu yılın değil tüm zamanların en iyi oyunu RDR 2 dir. Gerçek bir klasik, şaheser, başyapıt 10/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 5 Kasım 2018; 9:01:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

beğenmeyebilir herkes.fakat beğenmeyenler aşağılamak için geliyor.öyle yazıyorlar
    copy paste gibi terimlerin aynısını ubisoft yada ea için kullandınız mı mesela.onları böyle kötülediniz mi.
    bu oyun kötüyse diğerlerini ne kadar hakaret edilir orası sizin kararınız

oyun efsaneler arasına girmiştir bence.beğenmeyen oynamaz geçer.burada kötü diye propaganda yapmaz sürekli yazıp
    Bu seride bullet time yok mu? Ölüm ve vuruş şekillerini max payne 3 serisi ile bir kıyasla ne demek istediğimi anlayacaksın ikiside aynı şirket zaten tabiki benzerlik olacak fakat adamlar cidden copy paste yapmış hayır yani bu oyuna bullet time neden geldi gerek var mı? Bullet time max payne serisi ile meşhurdur bilmiyorsan söyleyeyim.

Onu geçtim dağlar, çayırlar, yeşillikler gta v ile aynı tek özelliği Western olması oyuna kötü demem fakat ne olduğu belli

• quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Bu oyundaki yenilik nedir? Western olmasından başka ne yenilik var? Merak ettim, adamlar iki oyundan copy paste yapmış içeriği düzeltmiş Western çalışılmış hepsi bu.. Oyuna kötü deme ihtimalim yok oyun güzel fakat gerçeği de bu..

Öncelikle kör topal oynamak neye göre ve buna sen mi karar veriyorsun mesela ben şikayetçiyim şikayetimi dile getirdiğim zaman oyunu kör topal mı oynuyorum fakat oyunu översem aksine kör topal oynamamış oluyorum senin yorumuna göre aslında senin bu yorumundan cehalet akıyor.. Şikayet edenlere kör topal oynayan övenlere ise normal gözle bakıyorsunuz

Alıntıları Göster
    Rockstar zaten her şeyi ekliyor hocam. Ne gibi bir yenilikten bahsediyorsunuz ? Adamın teharetlenmesini falan mı ekleyecekler Yani çoğu animasyon ve yapılabilirlik ilk oyunda varsa bu adamların suçu mu ? 2 oyundan copy paste dediğiniz ilk oyun mu ? Farklı bir oyun mu tam anlayamadım. Görsel açıdan, gameplay açısından, içerik açısından dolu dolu yep yeni bir oyun. Daha ötesi de yok bence şuan. Assassin's Creed veya Far Cry ile falan karıştırdınız sanırım.

• Online ne zaman geliyor bir bilgisi olan mı ?
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    bu ay içinde gelecek ama kesin tarih yok.
    ayın 20 si gibi beta olarak gelir gibi bence.online da ilerleme sıfırlanır büyük ihtimal ama.öyle diyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Rockstar zaten her şeyi ekliyor hocam. Ne gibi bir yenilikten bahsediyorsunuz ? Adamın teharetlenmesini falan mı ekleyecekler Yani çoğu animasyon ve yapılabilirlik ilk oyunda varsa bu adamların suçu mu ? 2 oyundan copy paste dediğiniz ilk oyun mu ? Farklı bir oyun mu tam anlayamadım. Görsel açıdan, gameplay açısından, içerik açısından dolu dolu yep yeni bir oyun. Daha ötesi de yok bence şuan. Assassin's Creed veya Far Cry ile falan karıştırdınız sanırım.

Alıntıları Göster
    E tamam bende bundan bahsediyorum ama adamlar ilah sanıyor oyunu ailesine bu kadar sahip çıkmayan adamlar burada oyuna ilah ve gereksiz bir sahipleniyorlar bunu diyenlerin çoğu da 1 hafta sonra oyunu kötüleyecek tayfa

• quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

E tamam bende bundan bahsediyorum ama adamlar ilah sanıyor oyunu ailesine bu kadar sahip çıkmayan adamlar burada oyuna ilah ve gereksiz bir sahipleniyorlar bunu diyenlerin çoğu da 1 hafta sonra oyunu kötüleyecek tayfa

Alıntıları Göster
    Oyunu oynayan ve beğenenlerin daha sonrafan kötüleyeceğini hiç düşünmüyorum. Tabi ki de kötü yanı varsa söylenmesi gerekiyor fan boyluk yapmanın alemi yok. Ben oyuna aşık oldum mesela ama oyun cidden insanı yoruyor. 4 gündür ara verdim mesela. Yaptığım görev sayısı 10u geçmez. O kafar çok yapılacak şey var ki kayboluyorsun. Bunu eleştirebilirim en fazla ki bu da asla kötü bişey değil. Ben şuana kadar ki en kapsamlı ve detayşı oyun olarak görüyorum. Şuan için benim açımdan oyun tarihinde 1 numara tartışmasız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    En azından mantık ve içerik odaklı bizlere antrenman olur hocam. Olayı kavrarız

• Oyunun sonları hakkında spoiler

arkadaslar oyunun sonunda john la gittim micahla kavga ettikten sonra arturu öldürdü ve oyun bitti. İyi sonda arthur ölmüyor youtube da izlediğime gore. Iyi son nasıl yapılıyor du bilen var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Online olarak çok daha büyük beklentim var benim. GTA V in Online nından sonra özellikle.

• Arkadaslar belki psikolojik bilmiyorum fakat iyi bir 1080p oyun monitorum olmasina ragmen oyunda ki dokular gozume soluk geldi Arthur un kiyafeti en net gordugum doku ve yakindan bakinca bariz piksellesmis gibi duruyor. Supersampling i aktiflestirdim ama nedense oyun soluk gorunuyor biraz. Hani 1080p monitorde cozunurlugu dusurup oynarsiniz, o keskinlik azalir ya onun gibi.

Onun disinda oyuna diyecek laf yok 2 saatlik film tadinda giristen sonra simdi uyku vakti

• aga oynadıktan sonra satın şu oyunun haklarını :) piyasada satan adam yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

Oyunun sonları hakkında spoiler

arkadaslar oyunun sonunda john la gittim micahla kavga ettikten sonra arturu öldürdü ve oyun bitti. İyi sonda arthur ölmüyor youtube da izlediğime gore. Iyi son nasıl yapılıyor du bilen var mi
    hayır öyle bir şey yok. her türlü olan oluyor.

• Benim anlamadığım; Asassins Creed bu kadar eleştirilmedi arkadaş ya. Sırf avcılık bile bir oyun değerinde ve belki de çok iyi bir seviyede. Yani bildiğin hunting diye oyun yapıp 470 liraya satsalar bu kadar olur.

Yapay zeka sıradan olaylarda statik kalsa da çatışma ortamında aşırı derecede iyi geldi bana. Düşmanların çevreyi etkin kullanması ve sürekli hareket halinde olması yanılmıyorsam iyi bir işlemci harcatıyor. Ve düşmanları öldürdükten sonra hala haritada kalması, üstüne bir de kargaların yemesi vs ve açık dünya oluşu öyle kolay kolay makinenin kaldıracağı şeyler değil.

1080p output ile pro’da oynuyorum ve her alanda sabit 30 fps. Umarım Witcher 3’deki gibi maceraya girip bozmazlar şu anki halini. Sadece base ps için patch yapabilirler.

• Sonunda arap atını zorda olsa yakaladım. Arap atını ararken beyaz buffalo da avladım. Charles bransonun beyaz buffalo filmi aklıma grldi. Sanırım ona gönderme yapmışlar. Bende oyuna ara vericem bi kaç gün. Bi bakıyorum avcılık yapıyorum sonra bi bakıyorum hazine avına çıkmışım. Harbi kafam yoruluyor.

Birde oyun gününe tekabül tam 3 gün sağnak yağmur yağdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serci07 -- 5 Kasım 2018; 0:45:6 >
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.