Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
277
Favori
453.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    At arabası dediğiniz vagonlar mı? Onların arkasına koyulmuyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Oyunu öve öve bitiremediniz fakat oyun, max payne 3ün oyun figürünü almış şehir planlaması ise gta v ile aynı

Oyun max payne 3 ve gta v karışımı olmuş oynadım ve hiç bi yenilik görmedim
    Hocam karıştırmayasın, sen outlaws oynamışsın sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: cinematique

Yok canım daha kötü bence. Kraloyunda daha iyi oyunlar var üstad oraya bak sen

Ben oyuna kötü demedim sadece yenilik yok dedim max payne 3 ve gta v oynamadıysan bilemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Ben slim de oynuyorum şehir için de kasıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Hocam karıştırmayasın, sen outlaws oynamışsın sanırım

Yapan şirket aynı sanki oyunu siz yapmışsınız gibi sahipleniyorsunuz ne kadar gülünç insanlarsınız biride kalkıp kraloyun demiş adam kabullenemiyor ne garip insanlarsınız

• defected kullanıcısına yanıt
    Tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: lothraine

Tesekkur ederim amazon.de den aldim. Bugun goz goze gelmek nasip oldu, 1 haftadir evde beni bekliyordu kendisi.

Alıntıları Göster
    bende black friday takibindeyim ya oyunu alacam yada bundle ps4, benimde hiç olmadı playstation sahibi olursam çok mutlu olucam sizin yerinize sevindim.
  • Yaw bounty 300 dolar oldu ödeyemiyorum para yok . Bounty ilani görevi yaptim başta 2.bölüm civarindayim ama başka
    bounty ilanı göremedim ilerleyince mi açılıyor?
    Son olarak değerli eşyaları satmak icin fence e gitmek gerekiyormuş gittim ama açik değil ne zaman açiliyor acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu kutulu oyun takasından anlamam god of war day one edition sıfır açılmamış ile rdr kutulu takas etsem aşşa yukarı kaç tl fark isterler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstDr3aM -- 4 Kasım 2018; 22:0:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

bende black friday takibindeyim ya oyunu alacam yada bundle ps4, benimde hiç olmadı playstation sahibi olursam çok mutlu olucam sizin yerinize sevindim.

Alıntıları Göster
    Gonlunuzce olsun hocam.

• chapter 4 e geçtim sonunda.45 saat olmuştur.sindire sindire oynuyorum tüm görevleri yaparak.
    fast travel kullandım 1-2 kez.çok uzak yerler için kullanışlı
    fakat sadece kamptan fast travel var galiba.kampa dönme yok gibi
    yada stable gibi yerlerdende fast travel yapılamıyor.eksik gibi geldi bana oyunda bu.yoksa ben mi birşey kaçırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 4 Kasım 2018; 22:4:39 >
  • Kasabaya ilk adım attığımda, ortalıkta ağır barut kokusu vardı. Belli ki taze bir düellonun ardından, taze bir hüzün kaplamıştı burayı. Doğaldır, her düello sonrası kan ve barut kokusu kaplar her yeri. Bir tarafta ölü için yakılan ağıtlar, bir yandan da galip geleni kutlama sesleri duyulur. Kulağımı kabartsam, az önce patlamış olan silahların yankılarını bile duyabilirim belki de. Yepyeni bir maceraya adım atıyorum, kim bilir, yeni kahraman belki de ben olacağım, ya da benim de ardımdan ağıtlar yakılacak. Bara girdim ve ilk içkimi içmeye başladım, bir yandan müzik, diğer yanda bir poker masası. Bana doğru yaklaşan bir çift bot sesi duyar gibiyim, yaklaşan bir düşman mı yoksa dost mu, anlamak güç. Sanırım Vahşi Batı, sandığımdan daha zor bir yer.En iyisi içkimi usulca bırakıp evin yolunu tutmak.Ve hemen ardından bu kokuşmus sokaktan uzaklaşıp bir an önce şerif richartın kasabadan getirttiği konsolumun başına oturmak.
    Red Dead Redemption 2 Çıkmış onu oynamam ve bu hayata dair birşeyleri olabilecek en kısa sürede öğrenmem gerekiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaKnight -- 4 Kasım 2018; 22:7:44 >

• Erengy kullanıcısına yanıt
    aferin

bir dahaki sefere düzgünce araştırıp yazarsın

• Irina Spalko kullanıcısına yanıt
    Hocam sen aynı şeyi Dark Souls,Bloodborne ve Sekiro'ya da dersin,Batman Arkham serisi ve Spiderman'e de dersin,Dead Island ve Dying Light'a da dersin,Prey ve Dishonored 1,2 ye de dersin,The Evil Within ile Resident Evil'e de dersin.Adamlar illaki gerek önceki oyunlarında beğendiği noktaları ekleyecek ya da sektöre yön vermiş mekanikleri ekleyecekler.Önemli olan ekledikleri şeyip copy-paste olarak eklemek yerine geliştirip eklemeleridir.Mesela Shadow of Mordor direk Assassins Creed tırmanma mekaniğini çalmıştı bu direk hataydı.Ama Nemesis sistemi eklemeleri çok beğenilip sevilmişti.Bunu diğer oyunlarına ekleseler sorun yaratmaz ve yaratmadı.

• Teşekküeler hocam bikaç videodan tüyo aldım 300 usd bounty öderken Arthur'un gözünden iki damla yaş geldi

• Oyunu ortak alacak bir arkadaş arıyorum. İsteyenler PM atabilir.
  • Domatore kullanıcısına yanıt
    Biraz ilerle hocam para oluyor görevden gelen

• Güncelleme gelsede rahat rahat oynayabilsek artık resmen işkence çekiyorum oynar iken baş ağrısı zaten ayrı bir dert
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Biraz ilerle hocam para oluyor görevden gelen
    Hangi görevden hocam? Bende de bounty parası var 300usd. Ödeyemiyorum valla.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    kaç saat oynadiğimıza bakabiliyormuyuz yoksa tahminimi yazdiniz hocam

• 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.