Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DegmesinYagliBoya Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
15.958
Cevap
251
Favori
118.454
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      928 Mesaj
      04 Kasım 2018 20:49:26
      quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Şimdi ben bu oyunu bitirince sağda solda ek görevleri yapmak için gezemeyecek miyim
      tekrar soralım...
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 14 saat 13 dakika kadarı kaldı.
      7 Not
      04 Kasım 2018 20:53:10
      Oyunu öve öve bitiremediniz fakat oyun, max payne 3ün oyun figürünü almış şehir planlaması ise gta v ile aynı

Oyun max payne 3 ve gta v karışımı olmuş oynadım ve hiç bi yenilik görmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      57 Mesaj
      04 Kasım 2018 20:59:28
      Ps4 pro 1 tb. Artı rdr 2 399 dolar yani 2.200 tl filan amazondan filan alsam sikinti olurmu oyunda bölge kodu vs ? Burda ps4 proya 3500 istiyorlar . bence cok uygun oyunu satsan 250 ye cihaz 2 bin tlye gelmis olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4234 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:01:32
      Kampta biriyle gidip at değişikliliği ve kamp yaptık. Daha sonra efsanevi ayı olduğunu bahsetti ve oraya gittik. İlk seferde öldüremedim ayıyı ve öldüm. Tekrar açtığımda ise ayıyı bulamıyorum avlamak için tekrar. Yere konan şeyden de yok üstümde. Onu nereden alabilirim. Ayrıca bazen izler çıkıyor onları takip ediyorum ama bulamıyorum ayıyı.

Birde bu ayıyı şimdi avlamayıp daha sonraya bıraksam sorun olur mu? Bölüm 2 bitmeden avla dedi arkadaşım postu için. Her saatte oluyordur umarım bu hayvan yerinde.
      |
      |

• Yarbay
      6185 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:03:10
      Ps4'üm yok almayıda planlıyorum ama almamayıda çünkü dayım çocuğuna almiş ps4 slim her uğradığımda oynuyorum orada hatta bikaçgün kalıyorum ordada, bi yandanda çocuğuna doğum günü hediyesi olarak oyunu alsam daha güzel olur diye düşünüyorum
      |
      |

Xiaomi Mi6 6/128
      12MP Dual Camera | Full HD | 6GB Ram | 128GB Rom | 5.15" | Snapdragon 835 | 4D Body
    • Yarbay
      4931 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:09:20

Kasabalarda kesinlikle fps drop oluyor. 18-20'lere düştüğünü farketmemeniz ilginç.

@thriller89 Maalesef fps drop oluyor dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barthemana -- 4 Kasım 2018; 21:11:27 >
      |
      |
      Bahsedilenler: thriller89 , Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4883 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:16:38

399$ sadece ps4 fiyati kargo gümrük dahil 522$ hocam yani 2800lira yapiyor. oyun oynama konusunda hicbir sıkıntı olmaz. 2hafta daha beklersen black friday geliyor mutlaka indirim görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 4 Kasım 2018; 21:17:16 >
      |
      |
      ali_candan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1851 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:17:11
      3 gündür craft ile uğraşıyorum..ilk defa oyun sıktı beni...3 günde sadece satchellerden 1 tanesini tamamlayabildim...3 yıldız kondisyonlu hayvan bulmak fazla sıkıcı..çıkmıyor karşına kolayca..

• Yüzbaşı
      491 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:18:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Oyunu öve öve bitiremediniz fakat oyun, max payne 3ün oyun figürünü almış şehir planlaması ise gta v ile aynı

Oyun max payne 3 ve gta v karışımı olmuş oynadım ve hiç bi yenilik görmedim
      Yok canım daha kötü bence. Kraloyunda daha iyi oyunlar var üstad oraya bak sen

• Yüzbaşı
      369 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:21:19
      Bu oyuna kötü diyen arkadaşlar ne oynuyor çok merak ediyorum

• Yüzbaşı
      269 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:23:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Barthemana

Kasabalarda kesinlikle fps drop oluyor. 18-20'lere düştüğünü farketmemeniz ilginç.

@thriller89 Maalesef fps drop oluyor dostum
      Kasabaya ilk girişte oluyor eğer gündüz saatiyse parlak renklerin de olmasının etkisiyle oluyor. Ama anlık olup devam etmiyor.

• Yüzbaşı
      638 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:25:06
      Fence den bir tane maske aldim direkt kafasina takti sonra bi sekilde cikardim ama su an takmak istediğimde bulamadım. Nerede duruyor acaba o maske? Bu yüzümüzü örten maskeyle ayni yerde degildi baktigimda r2-l2 ile degistirebilseydik iyi olurdu.

Birde fence de kilit açıcı tarzında satılan bir sey var bu kapisi açılmayan evlerin kapısını açmaya yarar mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      9325 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:27:40
      quote:

Orijinalden alıntı: xinglyan

Bu oyuna kötü diyen arkadaşlar ne oynuyor çok merak ediyorum
      pubg, fortnite
      |
      |

• Yarbay
      5965 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:29:09
      quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

3 gündür craft ile uğraşıyorum..ilk defa oyun sıktı beni...3 günde sadece satchellerden 1 tanesini tamamlayabildim...3 yıldız kondisyonlu hayvan bulmak fazla sıkıcı..çıkmıyor karşına kolayca..
      Oyunda garip bir durum var. Craft yapmayacağım zaman karşıma bir sürü 3 yıldızlı hayvan çıkıyor, öyle spontane avlanıyorum bazen. Fakat craft yapacağım zaman sanki oyun bunu anlıyor ve karşıma inatla 3 yıldızlı hayvan çıkarmıyor.

Bu yüzden ihtiyacım olan hayvanları aklımda tutup, göreve ya da yan göreve giderken avlıyorum. Bir sürü 3 yıldızlı hayvanla karşılaşıyorum. Hayvanın yaşadığı bölgeye gidip, belli bir süre vakit geçirdikten sonra 3 yıldızlı hayvan çıkarmıyor sanırım karşına...
      |
      |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
      | Samsung 49KS8500 |
    • Yüzbaşı
      841 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:30:42
      quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

İngilizce bilmeden oynamanın imkanı var mı?
      Kesinlikle yok

|
      |

• Yarbay
      4931 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:32:16

Genelde 20-25 arası hocam kasabada. Bazı arkadaşlar takmıyor ondan fark etmiyor herhalde ama kasaba için bir güncellemesi gelmesi kanısındayım. Ormanlardaki akıcılığı verse iyi olur.
      |
      |
      HunterInTheNight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2592 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:36:21
      quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

Kasabaya ilk girişte oluyor eğer gündüz saatiyse parlak renklerin de olmasının etkisiyle oluyor. Ama anlık olup devam etmiyor.

Alıntıları Göster
      anlık değil size öyle geliyor siz 30 dan 20 lere düştüğü anı algılayıp devam etmiyor, 20 küsürlerde gezdiği zamanda fps drop olmadı zannediyorsunuz :)

çoğu oyunda ağaçlık alanda hatta bilen bilir gta 5 te çim üstünde araç sürünce falan bu olay olurdu :) bi iş var bence de yama gelebilir hatta gelmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 4 Kasım 2018; 21:39:45 >

YAMAHA PACIFICA 112 JMX & ROLAND CUBE-20X
      SONY WM-GX688 // SONY PSP GO
      TIKLA >>> 2.EL DÜKKANIM

• Yarbay
      3664 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:37:41
      Atınızın arkasında bağlı biriyle derin bir sudan geçerseniz karakter boğuluyor öksürüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Psn:Cngzhn9999
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:39:24
      Merhaba arkadaslar haftalardir konuyu takip ediyordum uye olmak bugun nasip oldu cunku PS4 pro RDR2 bundle paketim bugun elime ulasti. Su anda oyunu kuruyor artik buradan oynayanlari gorup ic gecirmeye son!

İlk ps4 um haliyle acemisiyim. Simdiden last of us ve battlefield 1 aldim store den. PSN adim lothraine eklerseniz memnun olurum herkese keyifli RDR ler aviniz bol olsun!

• Yüzbaşı
      269 Mesaj
      04 Kasım 2018 21:41:03
      quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

anlık değil size öyle geliyor siz 30 dan 20 lere düştüğü anı algılayıp devam etmiyor, 20 küsürlerde gezdiği zamanda fps drop olmadı zannediyorsunuz :)

çoğu oyunda ağaçlık alanda hatta bilen bilir gta 5 te çim üstünde araç sürünce falan bu olay olurdu :) bi iş var bence de yama gelebilir hatta gelmeli

Alıntıları Göster
      Doğrudur hocam bir ölçüm yapmadım. Şehre girişte bir drop söz konusu 3-4 saniye sonra beni rahatsız edecek kadar bir durum yaşanmıyor eğer dediğiniz gibi oluyorsa da.

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım,web design
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.