Şimdi Ara

RED ALERT 4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
21.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pazar günü oyungezer dergisini aldım(2000'den 2010 a OYUN DÜNYASINA SAYGI DURUŞU adlı dergi) ocak sayısı işte

içini kurcalarken kocaman bir RED ALERT 4 yazısı gördüm inceledim okudum filan nette haberi olan var mı ??

• Red Alert 4 değil, Command & Conquer 4...
  • c&c 4 o kardeşim red alert diil
  • eet Command & conquer 4 tiberian twilight imiş

yeni görüntüler red alert 3 e baya benzemiş generals olduğunu fark etmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mzkaplan -- 4 Ocak 2010; 20:26:33 >
  • tiberian twillight o

red alert 4 gelse de fena olmaz hani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Echoes -- 4 Ocak 2010; 20:34:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

tiberian twillight o

eet :D
  • generals 2 gelsin .. ea red alertin içine etti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: groll

generals 2 gelsin .. ea red alertin içine etti..
    Bence Generals 2 çıkarsa EA bunu da mahveder. Nasılsa EA ticari amaç uğruna sevilen oyunların devamlarını çıkarıp batırmakta bir numara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: groll

generals 2 gelsin .. ea red alertin içine etti..
    Bence Generals 2 çıkarsa EA bunu da mahveder. Nasılsa EA ticari amaç uğruna sevilen oyunların devamlarını çıkarıp batırmakta bir numara.

2'deki senaryoya daha sürükleyici bir devam oyunu yapsaydı, oyun tadından yenmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

tiberian twillight o

Ea games yapacaksa gelmesin arkadaş RA4 bir hayır gelmez o red alerttan.
  • RA^te içine ettikleri doğru o yüzden bir RA4 gelmeli bence..RA^cidden çocuk oyunu gibi birşeydi grafikler falan şaka gib
  • red alert 2 gelsin.ya da biz 7 sene önceye dönelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: talaria

red alert 2 gelsin.ya da biz 7 sene önceye dönelim

ben oynuyorum hala. orjinal olarak varsa nickim code41. yoksa da verin 10 lira alın :).
  • Arkadaşlar Red Alert 2 ve Yuris Revengeyi yükleyin üstüne Yuris Revenge Reborn mod'u yükleyin daha hiçbir command conquer oyununa bakmazsınız
  • karseş o nasıl oluyor ya anlamadım
  • reborn nasıl bi mod başka yerdende duydum çok tavsiye ediliyor
  • Reborn mod yükledikten sonra artık düşmanlarınız çok daha zeki ve en az 10 kat daha güçlü hele 7 kişiye karşı tek oynarsanız profesyonel red alertçiler dışındakilerin yenmesi imkansız gibi birşey oyuna başladığınızın bir kaç dakikası içerisinde ülkenizde onlarca düşman uçağı görebiliyorsunuz..Rakip 1 ülke normal red alert de 4 tane uçaklar gelir burda 10 20 keyfine göre aynı şekilde zeplinlerde öyle çok kalabalık geliyorlar birde 7 kişiye karşı oynadığınızda gelen uçakları zeplinleri siz düşünün ayriyetten yapay zekada daha iyi örneğin denizden tanya geliyor diyelim ve geldiği yere prism tower kuruyorsunuz tanya hemen yönünü değiştirip açık rahat girebileceği yere yöneliyor orayada kurarsanız başka yere yöneliyor kısacası karadan havadan denizden tüm ülkelerden yüzlerce ordu geliyor size ben bir keresinde 7 kişiye karşı oynadım tam 8 saat sürdü oyun ancak bitirebildim son olarak bir şey demeyi unuttum 3.4 saat sonunda tüm ülkeleri temizledikten sonra denizlerde sizi binlerce denizaltı bekliyor olacak bunuda unutmayın düşmanlar binlerce denizaltı basıyor..Lafın kısası çok güçlü ve zeki rakipler çok büyük ordular ve karşınızda gerçek bir oyuncu varmış gibi his veren düşmanlar sizi bekliyor kesinlikle indirin oynayın..

• quote:

Orijinalden alıntı: *AMD_ATHLON*

Reborn mod yükledikten sonra artık düşmanlarınız çok daha zeki ve en az 10 kat daha güçlü hele 7 kişiye karşı tek oynarsanız profesyonel red alertçiler dışındakilerin yenmesi imkansız gibi birşey oyuna başladığınızın bir kaç dakikası içerisinde ülkenizde onlarca düşman uçağı görebiliyorsunuz..Rakip 1 ülke normal red alert de 4 tane uçaklar gelir burda 10 20 keyfine göre aynı şekilde zeplinlerde öyle çok kalabalık geliyorlar birde 7 kişiye karşı oynadığınızda gelen uçakları zeplinleri siz düşünün ayriyetten yapay zekada daha iyi örneğin denizden tanya geliyor diyelim ve geldiği yere prism tower kuruyorsunuz tanya hemen yönünü değiştirip açık rahat girebileceği yere yöneliyor orayada kurarsanız başka yere yöneliyor kısacası karadan havadan denizden tüm ülkelerden yüzlerce ordu geliyor size ben bir keresinde 7 kişiye karşı oynadım tam 8 saat sürdü oyun ancak bitirebildim son olarak bir şey demeyi unuttum 3.4 saat sonunda tüm ülkeleri temizledikten sonra denizlerde sizi binlerce denizaltı bekliyor olacak bunuda unutmayın düşmanlar binlerce denizaltı basıyor..Lafın kısası çok güçlü ve zeki rakipler çok büyük ordular ve karşınızda gerçek bir oyuncu varmış gibi his veren düşmanlar sizi bekliyor kesinlikle indirin oynayın..

Hocam elinde var mı hala bu yama yüklemen mümkün mü?Yada link verebilirmisin aradım bulamadım ben..

• Diğer açtığım konuda paylaştım kardeş buyur burdan bakabilirrsin..
    Reborn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.