Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
9
Favori
55.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon dan almanızı tavsiye ederim. 30 gün koşulsuz iade garantisi var. Hepsiburada sim kart taktınız diye reddederse hakem heyeti ile uğraşmayın. Hepsi burada da diğer tüm firmalar gibi kanunu çiğniyor ve sim kart taktın diyerek reddediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hp_anka

Amazon dan almanızı tavsiye ederim. 30 gün koşulsuz iade garantisi var. Hepsiburada sim kart taktınız diye reddederse hakem heyeti ile uğraşmayın. Hepsi burada da diğer tüm firmalar gibi kanunu çiğniyor ve sim kart taktın diyerek reddediyor

Bilemiyorum hocam orada da fiyat aynı bir tık pahalı benim için

• TheAware T kullanıcısına yanıt
    Şu an ikisinde de 2900 lira. Hatta Hepsiburada da kargo ücreti de var. Ben geçen hafta Amazon dan 2780 e almıştım. Bayağı zamlanmış
  • hp_anka H kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendi optimizasyonuyla alakalı diyorum ben. G90T işlemci sorunsuz açarken, G95'in böyle sorunlu olmasının çok açıklaması yok. Yine de durumu Realme'ye yazalım, kendileriyle alakalıysa sonraki güncellemeye kadar halletsinler hiç değilse.
  • S.H S kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum. Bir de lobide envantere tıklayınca acayip kasarak açıyor. Muhtemelen sizde de öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hp_anka

Şu an ikisinde de 2900 lira. Hatta Hepsiburada da kargo ücreti de var. Ben geçen hafta Amazon dan 2780 e almıştım. Bayağı zamlanmış

1 hafta daha bekleyeceğim olmadı reno 2z alırım 100tl daha uygun önerirmisiniz realme 7 daha mı iyi

• TheAware T kullanıcısına yanıt
    Ben de ikisi arasında kalmıştım. Hem reno 2 Z bir yıllık cihaz olduğu için hem de Realme 7 oyun için daha uygun olduğu için bunu tercih ettim. Diğer cihaz konusunda bir şey diyemem. Ama bunu sevdim
  • hp_anka H kullanıcısına yanıt
    Az önce merak edip denedim. Envanterdeki kasılma dikkatimi çekti. Oyunun içinde takılma yaşamadım ama. Akıcı aşırı yüksek, hd yüksek grafiklerle ayrı ayrı 2 oyun attım. Belki gözümden kaçmıştır. Tek oynayınca son anlar adrenalin yüksek oluyor. Görememiş olabilirim. Nasıl bir takılma yaşıyorsunuz?
  • Full mobil veri çift hat aktif kullanım

Realme 7 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.H S kullanıcısına yanıt

Tekrardan selamlar oyun içindeki envanterin geç açılması oyun içi performansin bir göstergesi oyun oynayan biri HD ayarlarda yuksekde kötü akıcı aşırıdada kasılmaları rahatlıkla görecektir .ben asla kötülemeyeyi seven biri değilim yanlış anlaşılmasın bunun oyunla bir ilgisi yok yazılımla ilgili olduğu düşünüyorum umarım düzelir

• TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt

En fazla aldığım süre bunlar. Benim ayarlarda mı bi yanlışlık var. Mobil veri ya da wifi her zaman açık. Ekran yenileme hızı otomatik. Ekran parlaklığı ortalama %50-60 arası.

Realme 7 ANA KONU

• Kaganim kullanıcısına yanıt
    Pubg'nin adamakıllı optimize etmemesinin sebebi, g95 işlemcisini bir Samsung, Xiaomi gibi markaların daha kullanmaması olabilir bence 😐
  • fatihgzkk F kullanıcısına yanıt

ekran yenileme hızı 60 bende hocam,

klavye titreşimi kapalı.

tuş takımı klavye sesleri kapalı

otomatik parlaklık kapalı.

gps kapalı,lazım olduğunda açıyorum.

wifi açıksa mobil veri simgesini kapatıyorum.

mobil açıksa wifiyi kapatıyorum.

aynı anda ikiside aktif kullanmıyorum.

özetle kullanmadığım özellikleri kapatıyorum.

lazım olduğunda açıyorum

konum kullanan uygulamara izni her zaman değil, sadece uygulamayı kullanırken izin ver seçiyorum.

uykuda bekleme optimizasyonu açık.

performans seçeneği: performans arttırılması yok.

ekran pil optimizasyonu denge modu.

eposta senkronizasyon sıklığı saatte 1

dark mode aktif

evde işte ekran parlaklığını %30 40 arası kullanıyorum. Dışarı çıkarsam 60-70 yeterli oluyor.

oyun nadir oynarım, ağırlıklı kullanım net sosyal medya tel görüşme youtube video vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 13 Ocak 2021; 21:54:43 >
  • Telefon biraz önce geldi. Kutunun üzerindeki imeileri kontrol ettim e-devletten imei numarası kayıtlı (ithalat yoluyla kaydedilen imei) ibaresini gördüm. Ancak Realme Türkiyenin destek bölümünden gararnti kontrol ettiğim zaman kayıtlı değil diyor. Bu ne anlama geliyor?

• Netflix kullanan yok herhalde konuda :)

Widevine L1 mi L3 mü bakan olmadı mı hiç ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rjopkq

Netflix kullanan yok herhalde konuda :)

Widevine L1 mi L3 mü bakan olmadı mı hiç ? :)

L1 gorunmekte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RASP kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Bir ricam daha olacak yardım edersen müteşekkir olurum :)

"*Ayarlar>Kolaylaştırıcı Araçlar>Navigasyon Düğmeleri> Her İki Taraftan Kaydırma Hareketleri"" ayarını aktif ettiğinde klavyede yazarken bir gecikme oluyor mu? Özellikle Ü ve Q harflerine hızlı hızlı basınca klavyenin çıkardığı sesten anlaşılıyor bu. Sistem, ekranın kenarlarını geç algılıyor Realme XT kullandığım için yaşıyorum bu sorunu,7 serisinde var mı merak etmekteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: rjopkq

Teşekkür ederim hocam. Bir ricam daha olacak yardım edersen müteşekkir olurum :)

"*Ayarlar>Kolaylaştırıcı Araçlar>Navigasyon Düğmeleri> Her İki Taraftan Kaydırma Hareketleri"" ayarını aktif ettiğinde klavyede yazarken bir gecikme oluyor mu? Özellikle Ü ve Q harflerine hızlı hızlı basınca klavyenin çıkardığı sesten anlaşılıyor bu. Sistem, ekranın kenarlarını geç algılıyor Realme XT kullandığım için yaşıyorum bu sorunu,7 serisinde var mı merak etmekteyim

Rica ederim, alt tuslar yerine bahsettiğiniz şekilde kullanıyorum telefonu hali hazırda. ilk defa büyük telefon elime aldığım için yazma hızım düşük :(
    seri basıp sesi dinledim ama dediğiniz gibi bir şey hissetmedim. Parmakları Hızlı arkadaslarin deneyip aktarması daha doğru olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• osassuna O kullanıcısına yanıt
    Realme'ye mail at ya da çağrı merkezlerini ara da detaylı bilgi al bence. Bir de bişeyi söylemeden geçemeyeceğim, Türkiye sayfaları gerçekten çok bakımsız. Yazılım güncelleme kısmında, sayfa güncellemeleri çok geç yapılıyor. Realme 7 ve 7 Pro, yazılım güncelleme sayfasında daha yoklar bile. Benim tavsiyem çağrı merkezlerini ara bence. Sayfaları, güncel olmadığı için böyle hatalar olabileceğini düşünüyorum.
  • Ben tam bahsettiğiniz şekilde kullanıyorum telefonu ☺️ deminden beri üqüqüqüqüqüq yapıyorum hiç gecikme olmuyor hocam 😂
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.