Şimdi Ara

Realme 7 ANA KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
10
Favori
55.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 7 plustan geçiş yaptım.Telefonu amazondan aldım.Yarın gelecek.ilk olarak yapmam gerekenler neler.(Güncelleme vs..).Kasası plastik kalitesi nasıl acaba.Şimdiden teşekkür ederim.

• S.H S kullanıcısına yanıt

https://www.youtube.com/watch?v=MvCD7Lqh-qU&feature=youtu.be

Videoda dediğim durum açıkça görülüyor. Sanal butonlara geçince dokunma gecikmesi yaşamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakman19007 H kullanıcısına yanıt
    Hocam eski telefondaki bilgileri aktarırsın zaten. Telefon seni yönlendiriyor, sıkıntı yaşamazsın. İphone'dan geçiyorsan gizlilik ayarlarına bakacaksındır mutlaka. Detaylar, gizlilik özellikleri hoşuna gidecektir eminim. Bi bakmanı tavsiye ederim. Telefonu alır almaz şarja takma bence. Bitirip öyle tak ki pil hücreleri sıfırdan yüze optimize edilsin. Gerisini kurcalaya kurcalaya halledersin. Biz de buradan yardımcı oluruz sana ☺️
  • Teşekkür ederim.Siz memnun musunuz telefondan

• Test ettiği uygulamayı biliyorum. Display tester. Az önce denemek için indirdim ve aynı testi uyguladım. Hiç gecikme yok hocam 👍🏻
    Kasa kalitesi plastik ama ben araştırdım. Bu plastikler alüminyum alaşımlı plastiklermiş. Bildiğimiz plastikten daha dayanıklı yani. Ama ben telefonun kozmetiğini korumak adına her telefonu kılıfla kullanmak taraftarıyım. Kutudan şeffaf kılıf çıkıyor zaten. Telefonun görselliğini de engellemiyor şeffaf olunca.
    Memnunum hocam. Beni üzdüğü bir durum olmadı sağolsun. İstediğim kullanıcı deneyimini bana sunuyor. Gerek performans gerek ekran kalitesi, şarj hızı, pilin yoğun kullanımda bile 1 günü çıkarması, kamera özellikleri, ses seviyesi... İphone 7 plus'tan sonra, batarya performansı şarj hızı falan ilaç gibi gelir muhtemelen 😄
  • osassuna O kullanıcısına yanıt
    Sim1'deki imei numarasını kopyaladınız değil mi hocam? Ben öyle kontrol ettim siz bahsedince. Bende bir sorun gözükmedi.

Hallettim hocam teşekkür ederim. Sim kartı takıp şebekeye bağlanmayınca imei aktif hale gelmiyormuş. Takınca kayıtlı olarak göründü sorun yok. Ayrıca birkaç saattir kurcalıyorum ilk izlenimim gayet olumlu. Kısacası sevdim bu telefonu umarım üç dört yıl sorunsuz kullanırım.

• Amazonda 2700 tl hanıma almayı düşünüyorum redmi note 9 ile arasında kaldım bende de xaomi var kararsız kaldım bayağı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wéndigo kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 20 aydır kullandğım General Mobile GM 9 Pro'yu Tüketici Hakem Heyetine başvurarak iade edip paramı aldım. Bir haftalık araştırmalarım sonucunda Realme 7 almaya karar verdim ve dün geldi telefon, akşam simi takıp kurulumu yaptım epeyce kurcaladım. Açtığımda yüde 60 şarjı vardı ve yarım saat önce tamamen bitirip şarja taktım. Yedi saat ekran süresi aldım bu arada. Gündüz birkaç fotoğraf çektim kesinlikle çok iyi. Birkaç telefon görüşmesi yaptım görüşme kalitesi harika eski cihazımdan sonra. Telefonun ele oturuşu, dokunmatik hassasiyeti, ekranı çok çok iyi. Şimdi baktım 34 dakikada yüzde 62 şarj olmuş bu da çok iyi. Aklıma gelenler şimdilik bunlar, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Redmi note 9'dan katbe kat iyi hocam 👍🏻 hızlı şarjı vs. günlük kullanımda seni aksatmıyor telefon.
  • Amazonda 2700 tl almak isteyen kaçırmasın ben ne yazıkki 18inden sonra alabilirim

• Teşekkürler arkadaşlar aldım bakalım hediye olarak 🙂

Hocam telefonunuz Xiaomi'ydi sanırım. Şöyle bir özellik var. Dosya paylaşımında büyük kolaylık sağlıyor. Fotoğraf video gönderirken WhatsApp veya Bluetooth falan kullanmanıza gerek bırakmıyor. Ben de eşimle kullanıyorum. Çok hızlı gönderiyor dosyaları. Realme 7 ANA KONU
    Evet hocam mi 9 lite var bende

• Stabil çalışan GCam varsa bildiğiniz link atar mısınız arkadaşlar?

• osassuna O kullanıcısına yanıt
    G Camator uygulaması var Play Store'da. O uygun sürümü bulup yüklüyor telefona. Çok stabil sayılmaz. Kamera takılıyor ama iyi iş çıkartıyor kesinlikle.
    İşinize yarayacağını düşündüm, paylaşayım dedim ☺️
  • H. Birada, trendyol, n11 vs gibi sitelerdeki satıcılardan almayı düşünüyorum bu telefonu. Telefonun jelatini açılmamış şekilde gelmesi gerekiyor değil mi?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.