Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim cihaz yine kendi kendine güncellenmiş gece. Şu an için bir sıkıntı sezmedim. Arada ufak takılmalar oluyor ama rahatsız edecek kadar değil. Sıfırlama yapmadım henüz. Hatta cihazı aldığımdan beri hiç sıfırlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 11 çok fazla ram tüketiyor ben bunu görmüş oldum.stabil olasıya kadar android 10 dayım.şuan bana göre en stabil android 10🙏

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yine elim değecek de güncelleyecek diye korkuyorum vallahi.

• Arkadaşlar gitgide kasmalar takılmalar çoğalıyor geriye döneceğim ama avrupa romu dönüşü yaoan var mı

• RMX1971EX_11_F.06 güncellemesi geldi şimdi de buglar için.

• RMX1971EX_11_F.06 güncellemesi ile realmeui2.0 güncellemesi sonrası sıfırlamama rağmen yavaşlayan telefon bayağı akıcı hale geldi tavsiye ederim mutlaka. Son güncelleme sonrası telefonu sıfırlamadım.

• Balabantr kullanıcısına yanıt
    Bana malesef gelmedi bu güncelleme🤷‍♂️

• Bende yükledim mobil veri çekmiyo gibiydi ama şuan bir kaç saat kullanımdan sonra düzeldi

Realme 5 Pro [ANA KONU]

• ozgur.sari21 O kullanıcısına yanıt

VoLTE özelliğini nasıl aktive ettiniz hocam? Konu daha önce geçtiyse bile ben kaçırdım.

• Balabantr kullanıcısına yanıt

Magisk yükledim açtım kardeşim cihazı rootladim

Realme 5 Pro [ANA KONU]

• Benimki de dün gece kendi kendine F05 yüklemiş. Epeydir darlıyordu ama bir şekilde güncellemeden kalmayı başarmıştım. Elim kolum değmedi ne oldu bilmiyorum sabah uyandım sistem güncellemiş. Bir yavaşlama ya da şarj sıkıntısı sezmedim henüz. Sıfırlamadım da. Şimdi de 06 hazır yükleyeyim mi diyor. Hey yarabbim başımıza iş aldık whatsapp, insta, bankacılık bana şarj ömrü ile çok iyi gidiyordu bu telefon. İnşallah problem olmaz. Yeni telefon falan artık çok lüks.

• ozgur.sari21 O kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, ben rootlamadım henüz ama not aldım.

• Arkadaşlar cihazi Android 11 e yükseltmiştim. Bir süre bu şekilde kullandım. Hatta root attım volte açtım. Ancak 11 sürümü hala stabil değil cok fazla takılmalar mevcut daha uzun bir süre stabil olmicak gibi o yuzden Android 10a geri döndüm yüklemek isteyen arkadaşlar için paylaşmak istedim. Yine siz bilirsiniz

• Bendeki cihazlar ekranı serviste garanti dahili değişmiş olanlarda, Android 11 güncellemesinden sonra kilit ekranında takılı kalıp ekran kendi kendine açılıp kapanmaya başlıyor. Genelde muadil ekranlar Android üst sürümlerini desteklemez ama serviste değişen ekranın bu sorunu yaratması garip geldi. Sıfırlama bir işe yaramıyor, bu sebeple bu cihazlarda Android 10'a dönüş yapmak zorunda kaldım.

• Telefon iyice igrenclesti bu guncellemeden sonra. Bildirimler gelmiyor. Telefonu uyandirirsam hepsi ayni anda geliyor. Telefon cok takiliyor. Ses acma kapama bazen uzun süre takılıp kalıyor cok geç yanıt veriyor. Sarj deseniz gunde 3 kez takıyorum. Bazen yere carpasim geliyor telefonu. Eski sürüme geçmek çok mu zor. Hic anlamadığım şeyler. Yakında elimde kalacak gibi geliyor telefon.

• Bende de f.06 güncellemesi sonrası şebeke sorunları oluşmaya başladı sürekli insanlar sana radım ama ulaşamadım diyorlar. Halbuki internet açık ve whatsapp'dan ulaşabiliyorlar. Realme Turkiye sayfasındaki C15 versiyonuna yine sayfadaki anlatıldığı gibi manuel olarak downgrade edebilir miyiz? Tecrübesi olan var mıdır?

• Bende maalesef 06 güncellemesi sonrası özellikle gece saatleri belki haftada bir telefon kendini yeniden başlatıyor. Çok nadir oluyor ama canımı sıktı

• Güncelleme sonrası batarya bitti maalesef. Bir de video oynatırken sesi açtığımda video duruyor. Kapatıp açınca düzeliyor.

• Ben android 10 geçtim kafam rahat valla en stabil c15 sürümü miss👍👍

• alibgc A kullanıcısına yanıt
    Ya ben sürekli reddettim güncellemeyi. Telefon şarjda uyuya kalmışım kendi kendine güncellemiş. Nasıl geri döneriz.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.