Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok sorun yok da android 9 daha stabildi özledim valla🤷‍♂️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çözümü bilen yok mu?

@rapidos @mrtdns

• WhatsApp Web sürekli kopuyor güncellemeden sonra. var mı başka sorun yaşıyan?

• Serious Cat kullanıcısına yanıt

Bizde böyle bir sorun yok, güncelleme sonrası format bile atmadık. O kadar boş verdik telefonu ama şimdilik pek sıkıntı yok düz kullanımda..

• herkese merhaba son guncellemeden sonra cihaz tam sarj etmiyor mesela 20 orjinal kablo ve adaptor ile sarja takiyorum normalde 90-80 -60 da cekerdim ama simdi bazen 70 de takiliyor bazen 74 de bazen 79 da takiliyor yani sarj bir yerden sonra takiliyor acaba sizde yasadiniz mi nasil cozdunuz iyi gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Ben android 10 a geri dönerek tüm sorunlari cozdum 😂😂

• Aynen hiç geçmemek en iyisi

• Öyle gözüküyor ama yeni sürüm sadece yeni özellikler için değildir, asıl güvenlik güncelleştirmeleri buradaki kritik faktör. Diyelim telefonunuz üst sürümde kapatılan bir güvenlik açığı yüzünden hacklendi. Realme burada tüm suçu kendinden sizin üzerinize atmış oluyor otomatik olarak. BU yüzden normal şartlarda bize stabil bir sürüm sunmak zorundalar taahhüüt ettikleri süre boyunca. Bizler bunun için parasını veriyoruz çünkü. Telefonun donanımsal olarak hiçbir eksiği, bu stabilite problemleri için Realme`nin hiçbir özrü olamaz.

Lütfen gelecekteki alımlarınızda sizi umursamayan firmalara hak ettikleri cevabı verin bu yüzden.

• alibgc A kullanıcısına yanıt

Nasıl geçtin kral benimde canımı sıkan takılmalar donmalar başladı geri dönmeyi düşünüyorum bende

• nuke.man N kullanıcısına yanıt
    https://www.getdroidtips.com/downgrade-realme-5-pro-android-9/

Bu bağlantıdan Android 10 rollback sürümünü indir sonra indirilenler kalasörüneden bu indirilen dosyayı çalıştır unutma herşeyin silinecek yedek almalısın mutlaka.ben böyle dönüş yaptım.

Peki sürekli güncelleme bildirimi gelmeye devam ediyor mu

• nuke.man N kullanıcısına yanıt
    Evet geliyor güncelleye basmadığın sürece problem yok 😂

• Aranızda cherish os kullanan varmı?

quote:

https://forum.xda-developers.com/t/rom-android-12l-official-stable-cherish-os-3-6-5-rmx1971-23-april-2022.4359745/

• Her marka ve her modelinde güncellemeden sonra her konuda aynı muhabbet dönüyor. Güncelleme yaptım sorun çıkardı önceki sürüme geri döndüm. Bu muhabbet hep aynı. I phone ve android sayısız telefon kullandım henüz hiçbir güncelleme de sorun yaşamadım. Bu sorun yaşayanlarıda hiç anlamadım. Realme 5 promuda temiz kurulum yaptım ve henüz hiç sorun yaşamadım. Hem daha hızlandı hemde pilde bana göre artış olmuş. Gece şarza takınca daha yavaş şarj ediyor gündüz takınca hızlı şarj ediyor. Güncelleme den sonra tel mis gibi oldu valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam merhaba,

Halen yakınlık sensöründeki problemi çözemedim. Tel yatay konumda sensör çalışıyor. Dikey konumda çalışmıyor. Haliyle tel çalınca da ekran kapanıyor. Birde RollBack deneyeyim. Sadece India versiyonlar için diyor. Bizim ki EU. Operatörlerde bir problem çıkartır mı ki?

• djkarakartal D kullanıcısına yanıt
    Bende hiç bir problem yaratmadı sorun olmayacaktır sizde de🙏

Teşekkür ederim.

Hocam peki bu sensör kalibrasonları ile ilgili bir bilginiz var mı? Birkaç hafta öncesine kadar sıkıntısız çalışan proximity sensör yatay konumda 1 sn ekranı kapatıyor sonra tekrar açıyor. Dikey konumda ise sürekli ekranı kapatıyor bu problem Whatsapp da sesli mesajlar gelince daha net anlaşılıyor ekran bir kapanıp bir açılıyor.

4, 5 ay önce ekranın ayrılması şikayeti ile garantide orijinal ekran değişimi yapıldı. Garantisi de bitti şubatta. Monte sırasında sensör yuvasına tam yerleşmedi mi acaba zamanla arasına toz doldu? Bir öneriniz var mı?

Bu konuda bi bi bilgim yok ama dedihiniz gibi serviste yanlış takılmış veya tozdan olma ihtimali var isterseniz eski sürüme dönüş yapın birde öyle şansınızı deneyim yazılımsal da sorun olabilir🙏

*#899# kodu ile testlerin ekranına girebiliyorsun. Manuel test kisminda device debugging e gir orda proximity sensor test yazcak ona tıkla test et kalibrasyonda yapma yeri var ama tiklayinca şifre istiyor onu bilmiyorum sifre olarak 6776 deneyebilirsin.

Android 11 güncellemesine Magisk kuran oldu mu? Çalışıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur.sari21 -- 5 Mayıs 2022; 6:31:53 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.