Şimdi Ara

Realme 4K Smart Google TV Stick [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
6
Favori
6.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fortune1905 kullanıcısına yanıt

Tivibu go android tv uygulamasında ulusal kanalları izlemek ücretsiz.Yükle izle üyelikte istemiyor.

• inattv pro, chrome yükleniyor mu.?

• reference R kullanıcısına yanıt

inat tv box veya pro yükleniyor, chrome ben yüklemedim.

• Melihozkoca M kullanıcısına yanıt

Maalesef netflix denemedim hocam. Ama tv nizin görüntü ayarları vs den olabilir.

• Ben de a101den 849 liraya aldım bu cihazı. Kumandadan sesli komut türkçe desteklemiyor sanırım. Hava durumu diyip hava durumunun görünmesini nasıl sağlayacağız? Bir de ayarlarda HDR desteklenmiyor, SDR var sadece. Bu tv özelliği ile mi ilgilidir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • adilkahraman A kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim.

• arkadaşlar ss iptv ve ip tv stream player uygulaması kurmak istiyorum çalışır mı? kurulabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shooter13 -- 31 Ağustos 2022; 17:32:22 >
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt

Türkçe komut vardı hocam, hava durumunu felan söylüyordu, konum ve asistan izinlerini kontrol edin, ilk kurulum ekranında onları açmanız gerekli. HDR özelliği var, sizin sorun büyük ihtimalle tv kaynaklıdır.

• shooter13 S kullanıcısına yanıt

Hocam denemedim ama herhangi lisanslı android tv veya box, stick vs ye kurulabiliyor ise bu cihaza da kurulur.

• Bu ürünü A101'den aldım. Ürünün servisi için Realme aradığımda ürün bizden alınmadığı için ilgilenmiyoruz diyorlar. Bu ürünün türkiye disbiritörü veya yardımcı olabilecek firma kimdir  

• Wifi ye bağlanmıyor, wifi ayarı varmıdır?

• Arkadaşlar yüklü uygulamaları nasıl güncelliyoruz bulamadım?

• Yav yok mu bilen?

Benim bildiğim mağazadan yüklediğin uygulamalar için genelde otomatik güncelleme seçeneği seçili oluyor. Uygulamalar kendi kendini günceller. Kendiliğinden güncellenmediğini varsayarsak ana ekranda uygulamayı açmak için kullandığın yuvarlak tuşa uzun süreli basınca çıkan kaldır-taşı gibi seçeneklerin yanında güncelle seçeneği de olur diye düşünüyorum. Uygulamayı APK olarak dışarıdan kendin kurduysan yeni APK dosyası ile tekrardan kurman gerekecektir.

• Deneyeyim sağolasın

• Satınalırken izleyip fikir edindik.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154159682

https://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-icin-tavsiye--108948920-1231#154159682

Mithat Kılıç youtube
    Satın aldığım link: https://bit.ly/3geJtck Tüm fiyatlar: https://www.akakce.com/tv-box/en-ucuz-realme-4k-smart-google-tv-stick-fiyati,1604388118.html?gclid=CjwKCAjwtKmaBhBMEiwAyINuwBfheXgvB--EJZriwroF1KRqG1kBdotBLy93lk5lbcp3jvu6vk59LBoChkoQAvD_BwE Saatlerin üzerine tıklayarak istediğiniz bölüme geçebilirsiniz REALME SMART 4K GOOGLE TV STICK 00:01 Ön tanıtım 01:25 Kutu Açılışı 04:10 İlk Açılış 04:25 Kumanda tanıtımı 04:38 Kurulum 05:10 Arayüz 05:27 Uygulamalar ve Yükleme 06:04 Sesle Arama 06:20 Ayarlar 08:11 AIDA64 08:53 DRM INFO 09:05 Root Check 09:12 Wifi Test 10:21 ANTUTU 10:51 Netflix 4K Test 11:08 Browser Test 11:24 Chromecast Yansıtma 12:00 Youtube 4K 60fps Test 12:45 AV1 Kodek Test 12:57 HDD Test 13:27 Oyun 13:33 SONUÇ SoC: Amlogic S905Y4 Dört Çekirdekli 4x ARM-A35 @ 2GHz (64bit) / GPU Mali-G31 MP2 / 12nm. Sistem: Android TV 11 (32bit). Bellek ve ağ: 2GB RAM LPDDR4 / 8GB eMMC / Wifi ac + Bluetooth 5.0. Bağlantı Noktaları: HDMI 2.1 / 1x mikro USB 2.0 OTG. Ekstralar: BT Remote / Manuel / HDMI kablosu / DC 5V 1A (5W) adaptör. Sertifikalar: Netflix / DRM Widevine L1 / HDR10+ / Dolby Digital+ Malzemeler ve ölçüler: Plastik 107 x 25 x 15 mm / 43 gr. REALME AKILLI 4K GOOGLE TV STICK TV İÇİN MEDYA OYNATICISI
    https://www.youtube.com/watch?v=Xmn4h399KAo

teşekkür ederim @miki ilk başta kurulum aşamasında internet bağlantısında kaldı. Daha önceki arkadaşların önerdiği kutudan çıkan diğer ek TV arkası uzatma kablosunuda taktım, gene olmadı. Eyvah dedim iade vs , ama sonra ceptelefonun internetini paylaşınca google mail girme aşamasına geldi. Bende biradere götürdüm orda denedik kurulum oldu. 4K TV si var onda Youtube dan 4K video izledik, ama netflıx aile paketi onların 4K olmayan paket miş. deneyemedik. Cihazı kurduktan sonra gene akşam bize getirdim. İzlediğim videolardan kurulum hatası olursa diye aklımda kalmış AYARLARDAN GİRİP SAATİ KONTROL ETTİM, Yanlış tarih zaman imiş, hemen DÜZELTTİM. Bir daha interneti deneyince sorun olmadı.

Bende aranıza katıldım forumdaşlar.

Ayrıca OTG Y kablosu ve Etherbet kablosu da lazım olucak bazı durumlarda. Tek kablo ile USB bellek takacağımız ve ETH de bağlıyacağımız kablo var mı?

Linklerini , görsellerini , tavsiye edeceğiniz ürünleri paylaşırmısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 24 Ekim 2022; 4:0:48 >

ana ekran tuşuna basılı tutunca google play açılıyordu yanlış hatırlamıyorsam, oradan güncellemeleri yapabilirsiniz.

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

Ben otg y kablo kullanmadım, kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olacaklardır.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.