Şimdi Ara

Realme 4K Smart Google TV Stick [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
6
Favori
6.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

A101 ile görüşün gerekirse mağazaya götürün onlar firmaya gönderirler.

• Arkadaşlar ürün bilgisayarın ekranında takıldığında sıkıntısız çaılışırken televizyona takınca birkaç kez yeniden başlıyor ve wifiye bağlanmıyor ve kumanda hiçbir şekilde çalışmıyor sıkıntı ne olabilir.

• Arkadaslar merhaba.Kafam cok karisik.Ne olur iyi bilenler yardim etsinler.
    Bende amazon fire stick var full hd olan.Tv mde full hd 4k derdim yok.Amazon iyi hos ama yerli platformlar kurulamiyor.Exxen blu tv gain bunlarin uyumlu apk si yok.Olanlarda disaridan yukleniyor ama kisa zaman sonra guncelleme isteyip calismiyorlar.
    Mi stick 4k alayim dedim.Modem secme internete girememe malum kronik sorunlu cihaz ugrasamam.
    Bu realme stick 4k alayim dedim.Fakat deminden beri bu forumda okudugum kadari ile en azindan kurulumda ayni sikintiyi yasayanlar var.
    Ayrica resmi distributoru yok bu cihazin anlasilan.Realme nin oppo nun tr distributoru bu cihazlara bakmiyor anlasilan.
    10noo vs gibi ithalatci garantili realme stickler.
    Ariza olmazsa guzel cihaz kagit uzerinde ama ariza olursa sikinti cunku eminim bu cihazdan anlayan teknisyenleri yok bu ithalatcilarin.
    Next stick var benzer, onda da guncelleme vs destegi almaz ileride malum fason uretim cihaz.
    Anker nebula stick var o da guzel ama cok pahali.Android versiyon 10 eski.
    Mi box android 9 o cok eski islemcisi de eski alinmaz.
    En iyisi bu realme kaliyor ama internet wifi sikintilari beni dusunduruyor.
    Bu cihaz alinir mi alinmaz mi???

• nijm N kullanıcısına yanıt

sorunu bilmiyorum ama muhtemelen usb üzerinden bağladıysanız tv nin usb amperi düşük kalıyor olabilir, birde tv ye bağlı iken normal prizden adaptör ile cihaza güç verip deneyin bakalım

• blackman123 B kullanıcısına yanıt

bende realme varken internet veya kurulum sorunu hiç yaşamadım, realme ithalatçı garantili evet ama servis konusunda üzmezler diye düşünüyorum tamir edemezlerse değiştirirler. Sunny Prime Stick bakın, 16 gb depolama var ve realme ile aynı işlemci kullanıyor. Servis konusunda Sunny Türkiye garantili olur.

• adilkahraman A kullanıcısına yanıt

Alirsam anker nebula stick ilgimi cekiyor su anda.Bilemedim, yanit için çok tesekkurler.

• adilkahraman A kullanıcısına yanıt

Garantiye gönderdim bir sıkıntısı olmadığı söylendi sıkıntı modeminizden olabilir denildi bir de sizin dediğinizi deneyeyim inşallah işe yarar.

• Merhaba, daha önce android tv box ve android projeksiyon kullandım ama donanım olarak eski oldukları ve artık android güncellemesi almadıkları için hiç bir platformu izleyemiyorum. Halen de sony android tv kullanıyorum ama o da güncelleme almayacak artık muhtemelen.

Benim sorum şu: projeksiyon cihazıma bu sticki bağlayıp, hem vod(prime, disney, blutv, youtube ) hemde dsmart go yükleyip kanalları izlemek istiyorum. Dsmart go yüklenebilir mi?

• Cihaz geldi. Evet dediğim app.ların hepsi yüklenebiliyormuş. Android tv.den farkı yok

• Merhabalar arkadaşlar cihazına YouTube vanced kurup stabil şekilde kullanabilen varmı .?
  • Arkadaşlar ben sadece iptv için kullanıyorum cihazı gayet memnunum ama şöyle bi problem var. tv yi açınca uygulama kendinden açılıyor benim açmamı beklemeden bunu kapatma ayarı var mı

• Yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum eksi yönünü görmedim fazlasıyla işini yapıyor

• smtcglr kullanıcısına yanıt

tv yi açınca usb lere direk güç gider ve stick güç alınca direk açılır, bunun ayarı yok benim bildiğim kadarıyla

• smtcglr kullanıcısına yanıt

Uygulamanın ayarlarında, başlangıçta çalış seçeneği vardır, o açıktır. İptv benzeri uygulamalarda olur genelde direkt tv gibi kullanmak isteyenler için

• 2.4 Ghz ile Güvenli İnternet Kapalı Şekilde bağlanın. Sakın ola 5ghz e baglanmayın....

• Neden 5ghz ile değil?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.