Şimdi Ara

Real Racing 3, şubat ayının sonunda mobil oyuncular ile buluşacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
6.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Bu forma artık yorum yazarsam ne oluyum.. Android'i öv haklı mısın haksız mısın önemli değil herkes +'lıyor ama ios'un veya iphone'un güzel yanını yaz herkes -'liyor bu da bu forumda takılanların zihniyetini gösteriyor..6-7 yıldır şu forumdayım böyle rezillik görmedim.Doğru söylemek tarafsız olmak bizim ülkede yemiyor..

apple sadece kendine işletim sistemi üretiyor seçme fiyat yada beleş oyu şansın yok çeşitte yok parası olan alıyor adamlarda kazandıkca uygulamaları ni,çin parayla satıyor ordan da kar ediyor zenginin biri geliyor iphone tek geçerim diyor bende olsa bende geçerim bilader biri çıkıyor almaya gücüm var alırım diyiyor bu nedir ya adam bi iphone kullanan adamın sorunu olmaz ki paylaşacagı bişi de olmaz ve karsılastıracagı hiç bişi olmaz ayrı işletim sistemi ayrı fiyat o yuzden apple li bi adamla muhabbet edilcek bişi yoktur apple lı adam gider baska aplle lı adamla muhabbet eder iphone a + sana - bukadar:)

AppStore'da çok güzel şeyler var aslında mesela drag yarışı var android'de karton gibi cizimler 2d,ios 'da ise nfs gibi hatta ondanda kaliteli 3D şeklinde drag oyunu.Yani var ve mesela android'de kullandığım büyün uygulamalar ios sürümünde daha iyi ve daha hızlı çalışıyor.Dediğiniz gibi ben susuyorum Android'de seviyorum 4 yıl kullandım ama işte hız,stabilite anlamında önde olan ios deyince kızıyor millet :)

• Real Racing 2 iPad'te oynadigim en iyi yaris oyunuydu diyebilirim. 3.sunu 4 gozle bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70 Bu forma artık yorum yazarsam ne oluyum.. Androidi öv haklı mısın haksız mısın önemli değil herkes +lıyor ama iosun veya iphoneun güzel yanını yaz herkes -liyor bu da bu forumda takılanların zihniyetini gösteriyor..6-7 yıldır şu forumdayım böyle rezillik görmedim.Doğru söylemek tarafsız olmak bizim ülkede yemiyor..
    apple sadece kendine işletim sistemi üretiyor seçme fiyat yada beleş oyu şansın yok çeşitte yok parası olan alıyor adamlarda kazandıkca uygulamaları ni,çin parayla satıyor ordan da kar ediyor zenginin biri geliyor iphone tek geçerim diyor bende olsa bende geçerim bilader biri çıkıyor almaya gücüm var alırım diyiyor bu nedir ya adam bi iphone kullanan adamın sorunu olmaz ki paylaşacagı bişi de olmaz ve karsılastıracagı hiç bişi olmaz ayrı işletim sistemi ayrı fiyat o yuzden apple li bi adamla muhabbet edilcek bişi yoktur apple lı adam gider baska aplle lı adamla muhabbet eder iphone a + sana - bukadar:)

Hee bir oyuna 2 dolar vermek zengin işi yani sende haklısın arkadaşım insanımız korsana o kadar yönlendirilmişki neyi nasıl göreceğini şaşırmış

• Beklemedeyim. Umarım indirimli fiyatlardan girş yapar :)
  • Yakında telefonlarda PS3 kalitesinde oyunlar göreceğiz.

• grafiklerde az bir kısma ile 3gs yada 4 e gelecek mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu an indirdim oynuyorum inanılmaz. iPad 2'de oynuyorum. Yok böyle bir grafik. Resmen Playstation 2 grafiklerinden daha iyi olduğunu net söyleyebilirim. Playstation 3'e oldukça yaklaşmış.
    Xbox 360'daki Forza Motorsport oyununa çok benziyor grafikleri.

iPad'imde böyle bir grafik göreceğimi hiç sanmazdım. Kaplamalar, yansımalar, araçlar çok gerçekçi. Işıklandırma dinamik gölgeler her şey süper olmuş. İnanılmaz sağlam oyun olmuş. Sürüş falan muhteşem. Nasıl bedava bu oyun aklım almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 14 Şubat 2013; 15:44:08 >
  • Android bir an once cikarsa da oynasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Arkadaşlar şu an indirdim oynuyorum inanılmaz. iPad 2'de oynuyorum. Yok böyle bir grafik. Resmen Playstation 2 grafiklerinden daha iyi olduğunu net söyleyebilirim. Playstation 3'e oldukça yaklaşmış.

iPad'imde böyle bir grafik göreceğimi hiç sanmazdım. Kaplamalar, yansımalar, araçlar çok gerçekçi. Işıklandırma dinamik gölgeler her şey süper olmuş. İnanılmaz sağlam oyun olmuş. Sürüş falan muhteşem. Nasıl bedava bu oyun aklım almıyor.

Nerden indirdiniz acaba?
  • Şuan indiriyorum oyunu iphone 4 e. Performansını merak ediyorum.
  • Fırsat bulursam deneyeceğim.
  • iPhone 4 0 kasma. Oyun guzel olmus cok begendim. (Respawnables gibi dandik bir oyun kasiyor bu kasmiyor)

• Kurulmus hali kac mb?

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Kurulmus hali kac mb?

1.8gb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Arkadaşlar şu an indirdim oynuyorum inanılmaz. iPad 2'de oynuyorum. Yok böyle bir grafik. Resmen Playstation 2 grafiklerinden daha iyi olduğunu net söyleyebilirim. Playstation 3'e oldukça yaklaşmış.

oyun çıktı mı nerden indirdin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Kurulmus hali kac mb?

1.8gb

1.8 GB + 1.6 GB FIFA 13 . Geriye 3 GB boş alan kalıyor. Keşke 8 GB almasaydım
  • Bu gece downloada baslayacagım yarın sabah baslarım oynamaya :)

• oynayanlar ss bekliyoruz

• Oyun bedava ama cok guzel bir cakallik yapmislar. Oyunda careerde mesela arabamiz hasar aldiginda veya yagi bittiginde lastik degismek gerektiginde falan cok fazla sure ekleniyor. Mesela yag degistireceksin, degistirmek zorundasin, bunu yaptiginizda mesela 15 dakika beklemeniz gerekiyor. Yagin ustune hasar mesela hasari tamir etmeyi eklediginizde 15 in uzerine iste ne bileyim 30 dk ekleniyor. Beklemek zorundayiz. Oyunu kapatabiliyoruz. Kapatinca da sure devam ediyor. Ben su an mesela 6 saat beklemek zorundayim.

Neyse bu beklemeleri azaltmak veya direkt bitirmek icin jeton gibi bisey var. jeton kullanirsaniz bitiyor. Vee evet tahmin ettiginiz gibi bu jetonlar parali. Gercek parayla.

Level atladikca bu jetonlardan kazaniyoruz ama cok degil tabii ki.

Neyse durum bu yani. Oyunu kesintisiz oynamak icin durmadan jeton gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

Android bir an once cikarsa da oynasak

Dante bana itransmission u kullanmayı öğretsene new ipad kullanıcısıyım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.