Şimdi Ara

RE:ZERO Kara Hajimeru Isekai Seikatsu |Anime Tanıtım||Ana Konu| (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
340
Cevap
7
Favori
20.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ao Sol

quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

11 bölüm izledim biraz abarttım kalanı haftasonu falan tamamlarım soru i?aretleriyle bitmez umarım seri 11 bölüm oldu ama dünya kadar soru birikti kafamda kesinlikle izlemeye değer bir yapım

Maalesef soru isaretleriyle bitecek.Sanirim su anda 3.Arc'in sonlarindalar.LN'si 6.Arc'taydi.İkinci sezonu tam gaz gelecektir bakarsiniz 2017 spring icin duyrulur.

Hani duyurulacaktı,yöneticilikten atılman için gerekli kanıtları topluyorum sen sahtekarsın

Herşey bi yana cidden gelseydi

Ben japonlarin yalancisiyim ¯\_(ツ)_/¯

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

11 bölüm izledim biraz abarttım kalanı haftasonu falan tamamlarım soru i?aretleriyle bitmez umarım seri 11 bölüm oldu ama dünya kadar soru birikti kafamda kesinlikle izlemeye değer bir yapım

Maalesef soru isaretleriyle bitecek.Sanirim su anda 3.Arc'in sonlarindalar.LN'si 6.Arc'taydi.İkinci sezonu tam gaz gelecektir bakarsiniz 2017 spring icin duyrulur.

Hani duyurulacaktı,yöneticilikten atılman için gerekli kanıtları topluyorum sen sahtekarsın

Herşey bi yana cidden gelseydi

LN'dan uyarlama animeler nedense 2. Sezon yapmaya sıcak bakmıyorlar. Anca novel bitince -ki bitmesinin çok uzun süreceğini düşünmüyorum- 2. Sezonu bir ihtimal yayınlarlar.

En aşağı 2018-2019 diye düşünüyorum diğer light novel animelerine bakarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TriLi T kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla oldukça ses getiren başarılı bir animeydi neden bi ihtimal diyorsunuz anlamadım ?

Bence kesin olarak yayınlanacaktı buradaki tek sorun ne zaman yayınlanacağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Bildiğim kadarıyla oldukça ses getiren başarılı bir animeydi neden bi ihtimal diyorsunuz anlamadım ?

Bence kesin olarak yayınlanacaktı buradaki tek sorun ne zaman yayınlanacağı.

İnanın ben de gelmesini çok istiyorum

Ama bazen japonlar sadece manganın veya novelın reklamını yapmak için anime yapıyorlar. Tek korkum bunun da öyle olması.

• 2. sezonu dört gözle bekliyoruz.
  • Bir tarafım hiç spo yememişken direkt bitir diyor bir tarafım bunda niye bu kadar monoton olaylar yaşanıyor bırak diyor

Bu bölüm inş hızlanır bb

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Bir tarafım hiç spo yememişken direkt bitir diyor bir tarafım bunda niye bu kadar monoton olaylar yaşanıyor bırak diyor

Bu bölüm inş hızlanır bb

Subaru çok itici
  • Az önce biten vasat anime

25 bölümün en az 20si boş bölüm

Uzun uzun yazmayı düşünüyordum ama sağolsun ekşi deki biri, kardeşim sen yorulma ben senin için yazmak istediklerinin özetini yazdım bu yazının linkini ver yeter demiş teşekkür ediyorum ona

https://eksisozluk.com/entry/65390499

2.5/10

Vallahi billahi adam gibi adam olan ağlamayan ana karakter özledik

• Fazlasıyla var sadece aramıyorsun

Sana dayatılan animeleri izleme sonra çemkirip duruyorsun

2.5 puan nedir ayrıca :D
  • quote:

Fazlasıyla var sadece aramıyorsun

Sana dayatılan animeleri izleme sonra çemkirip duruyorsun

2.5 puan nedir ayrıca :D

Geç kaldın no game no life başladım xde

O boss u sevmedim

--spoiler---

Tapınak gibi yerde o psikopat garanti öldü dediklerinde kesin ölmemiştir dedim ve doğru bildim çok tahmin edilebilirdi o yüzden iki buçk xd

• edge of tomorrow çakması bir senaryo üzerine kurulu, hoş... EoT'da aslında bir manga çakması yani çakan çakana, içi boş karakterle bezenmiş monoton fantastik dünyasında ergen fantazileriyle süslenmiş son derece sıkıcı bir anime. Yarısına kadar izlediğime pişman oldum.
  • Zamanında birkaç bölüm izleyip bırakmıştım. Güzel bir animeydi. Şimdi yeniden başlayıp bitireyim diyorum. 2. sezon çıktı mı? Çıkacak mı?
  • 6 Ekim'de OVA bölümü geliyor

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Memory Snow
  • İlk başlarda pek sevmemiştim ama sonradan o karanlık atmosferi hoşuma gitti ve bitirdim. Başlarda sevmeyen varsa biraz daha izlesin derim.
  • 2. Sezon Duyuruldu

• Sonunda :)
  • Özel gücü olmayan bir karakterin çaresizliğini çok güzel işliyor her ne kadar ağlak bir tip olsa bile,çok fazla haketmediği şekilde eleştiri yağmuruna tutuldu bu anime

Ayrıca aşık olacağın kişiyi kendin seçemeyeceğine göre Rem diye söylenenler başka kapıya

2.sezon duyurusuna çok sevindim daha filmini de izleyemedik gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 24 Mart 2019; 0:19:11 >
  • Güzel haber
  • Sonunda şu meşhur cadıyı görebildik.

• Konuya bir güncel atalım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.