Şimdi Ara

RE:ZERO Kara Hajimeru Isekai Seikatsu |Anime Tanıtım||Ana Konu| (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
7
Favori
20.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o nasıl iş yahu satılan kitapları da mı güncel değil

• ExTeRMiNaTe! E kullanıcısına yanıt

Japonca güncelde sadece, hatta lehçe bile japonca ile yakın

ama maalesef İngilizce basılan versiyonu 10 kitap falan geride ve bu tamamen çeviri firmasının suçu. Aynı zamanda yaptıkları official çeviri de hatalı, fanların çevirisi de daha iyi.

Re:Zero'yu %100 doğru tüketmenin bir yolu yok, Japonca ana dilin değilse. Okumak istiyorsan Webnovel'den devam İngilizce ve Türkçe fan çevirileri mevcut gayet yeterli ama mükemmel değil tabii ki hatta official ingilizce çeviriden daha iyi bile diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 25 Nisan 2023; 2:24:50 >
  • Okeanix kullanıcısına yanıt

Yanlışsın hocam İngilizce fan çevirisi bile var sezon 3 mangasının. Link atabiliyor muyuz bilmiyorum ama ararsan rahat çıkıyor.

Buraya yazdıklarını okudum. Şu seriyi benim kadar sağlam takip eden ve benim anadilimi konuşan adam rastlamamıştım.

Var mı serinin nasıl biteceğine dair teorin?

• re zero manga varmı

• animenin görselli mangası varmı varsa nasıl bulcam internetten param yok şaunda

• GadriEsport345 G kullanıcısına yanıt

Arc 1 full 2 full 3 yarı 4 güncel burada

3ün kalan yarısı internette bulunuyor yazman yeter

Katılıyorum. Ama mushokunun sevilecek tarafı olduğunu düşünmüyorum. Ana karakter sapık ve sübyancı. Saçma ve gerçekçi olmayan bir geçmişi var. Ve en ufak ahlaki değerden yoksun. Elli yaşında birinin on yaşında kıza ellediğini düşünün. Olan bu.
    Katılıyorum
  • Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    Yahu siz kaneki fanları re:zeroyla ne alıp veremediğiniz var yov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natchuki subawu -- 26 Kasım 2023; 16:58:26 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Novelini okuu
  • AldebaranTau kullanıcısına yanıt
    Teori bana ait değil ama bence mantıklı. Subawu boss fightta takılır milisaniyelik bir döngüde. otoritesi patlar, 400 yıl geriye flügel olarak gider. Kıskançlığı mühürler. Shaula'yı pleiades gözcü kulesinde bırakır. Juice ve pandorayla belli bir sebeple tarikatı kurar. Juice tarikatın ılıman kesiminin başına geçer. Pandora ihanet eder. Bizim subaruda Od Lagna'da ölümsüz yaşamına devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natchuki subawu -- 15 Ocak 2024; 1:31:1 >
    Reid dayı pozunu vermiş
  • Ginga Eiyuu kullanıcısına yanıt
    Laf kalabalığı. Re zeroya çerezlik anime ve fanservice demen de ayrı. Novelini okumanı tavsiye ederim.
  • Natchuki subawu N kullanıcısına yanıt

LOTGH ve Gintama fanı birinden boşuna beklentiye girme.

Bunlar fake elitist, modern eserlere kafası basmayan boomerlar.

Bırak iskelet olarak kalsınlar, Re:Zero önümüzde ki 20-30 sene de çok fazla ön planda olacak bir eser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 16 Ocak 2024; 14:28:37 >
    Katılıyorum
  • Natchuki subawu N kullanıcısına yanıt

Novelini okumayı pek düşünmüyorum. Anime üzerinden devam ...

• 2 gün önce fragman düşmüş.

• Donanımhaber çok da umurumda olmadığımdan buraya bakıp linkini atmaya bile üşendim.

Temmuz ayında voice actingli trailer gelecektir.

Bu sezon 36-39 bölüm olacak, güvenilir bir leakerdan 100% garantili.

KADOKAWAanimeyoutube
    TVアニメ「Re:ゼロから始める異世界生活」3rd seasonメインPV第1弾を公開 2024年10月より放送開始。 少年は再び過酷な運命に立ち向かう。 ◪INTRODUCTION◪ 襲い来るエルザたちの猛攻を退け、大兎との戦いでベアトリスとの契約を果たした「聖域」の解放から1年が過ぎた。 王選に臨むエミリア陣営は一致団結、充実した日々を送っていたナツキ・スバルだったが、平穏は使者によって届けられた一枚の書状によって終わりを告げる。 それは王選候補者の一人、アナスタシアがエミリアへ宛てたルグニカの五大都市に数えられる水門都市プリステラへの招待状だった。 招待を受け、プリステラへ向かうスバルたち一行を待っていたのは様々な再会。 一つは意外な、一つは意図せぬ、そして一つは来るべき。水面下で蠢く悪意の胎動と降りかかる未曾有の危機。 少年は再び過酷な運命に立ち向かう。 ◪STAFF◪ 原作:長月達平 (MF文庫J「Re:ゼロから始める異世界生活」/KADOKAWA刊) キャラクター原案:大塚真一郎 監督:篠原正寛 シナリオ監修:長月達平 シリーズ構成:横谷昌宏 キャラクターデザイン・総作画監督:佐川 遥 モンスターデザイン:千葉啓太郎 プロップデザイン:岩畑剛一、鈴木典孝 美術設定:青木 薫(美峰) 美術監督:木下了香(美峰) 色彩設計:坂本いづみ(Atelier Pontdarc) 撮影監督:宮城己織(T2studio) 3Dディレクター:田中和平(FelixFilm) 編集:須藤 瞳(REAL-T) 音楽:末廣健一郎 音楽制作: KADOKAWA 音響監督:明田川仁 音響効果:古谷友二(スワラ・プロ) 音響制作:マジックカプセル アニメーションプロデューサー:加藤晋一朗 アニメーション制作:WHITE FOX 製作:Re:ゼロから始める異世界生活3製作委員会 ◪CAST◪ ナツキ・スバル:小林裕介 エミリア:高橋李依 ベアトリス:新井里美 ガーフィール・ティンゼル:岡本信彦 オットー・スーウェン:天﨑滉平 フェルト:赤﨑千夏 ラインハルト・ヴァン・アストレア:中村悠一 クルシュ・カルステン:井口裕香 フェリックス・アーガイル:堀江由衣 ヴィルヘルム・ヴァン・アストレア:堀内賢雄 アナスタシア・ホーシン:植田佳奈 ユリウス・ユークリウス:江口拓也 プリシラ・バーリエル:田村ゆかり アル:関 智一 リリアナ・マスカレード:山根 綺 ✦WEB✦ http://re-zero-anime.jp/tv/ ✦Twitter✦  @rezero _official #rezero #リゼロ ©長月達平・株式会社KADOKAWA刊/Re:ゼロから始める異世界生活3製作委員会
    https://www.youtube.com/watch?v=HS1zsxreqvw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 29 Mart 2024; 21:45:55 >

Bu sefer umarım hakettiği kalitede animasyonlar görürüz. 36 - 39 bölüm arasında olmasını ise çok fazla kırpma olmayacağına yoruyorum.

• Periah kullanıcısına yanıt

- 1. sezona yakın olacak animasyonlar ama asla bir MAPPA, Ufotable seviyesi beklemeyin bazı fightlarda tabi ki çok üste çıkabilirler o tarz şeylerde mesela bir freelancera veriyorlar 1.5 yıl al sen bu fightı yap diyorlar vs.

Benim adaptasyondan tek beklentim cut content olmaması ve romanın mükemmel yazarlığını ve kurgusunu animeye yansıtabilmeleri, evet bu sezonda ilk 2 sezonun 10 katı kadar aksiyon olsa bile bu seri hala Re:Zero ve Re:Zero hikayesiyle, karakterleriyle, twistleriyle, kurgusuyla, dahice yazarlığıyla her zaman üste çıkmış bir eserdir.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.