Şimdi Ara

RE:ZERO Kara Hajimeru Isekai Seikatsu |Anime Tanıtım||Ana Konu| (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
7
Favori
20.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

quote:

Orijinalden alıntı: TriLi

Bölüm 22

ram o parmaklardan biri çıkmaz inşallah

Ram Cadı Tarikatı tarafından 2 kez öldürülmemiş miydi zaten?

Yine güzel bir bölümdü. O kırmızı ruh ile ilgili bir olay olacak sandım ama direk geçtiler. Neyin nesiydi o ruh? Bir de sondaki Ram olayı cidden merak ettirdi. Bu bölümle Satella'nın Subaru'ya aşık olduğunu kesin olarak anladık Tarikat sayesinde. Bu sezon Satella'yı göstrecekler mi acaba.

Kirmizi ruh? daha izlemedim ama biraz spesifik aciklarsaniz bulutlari dagitabilirim :D

Wilhelm ilk parmağı öldürdükten sonra gelip baskın yapan, 4-5 kişiyi görünmez ellerle öldüren kopya dedikleri birisi, Subaru'nun ayağını görünmez el ile yakalayıp kendine çektikten sonra ortaya kırmızı bir parlaklık çıkıp adamı korkutup oyalıyor, kendisi de "Bir ruh?!" diyor o sırada. Onu kastetmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 30 Ağustos 2016; 19:16:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bölüm 22

Yine güzel bir bölümdü. O kırmızı ruh ile ilgili bir olay olacak sandım ama direk geçtiler. Neyin nesiydi o ruh? Bir de sondaki Ram olayı cidden merak ettirdi. Bu bölümle Satella'nın Subaru'ya aşık olduğunu kesin olarak anladık Tarikat sayesinde. Bu sezon Satella'yı göstrecekler mi acaba.

Kirmizi ruh? daha izlemedim ama biraz spesifik aciklarsaniz bulutlari dagitabilirim :D

Wilhelm ilk parmağı öldürdükten sonra gelip baskın yapan, 4-5 kişiyi görünmez ellerle öldüren kopya dedikleri birisi, Subaru'nun ayağını görünmez el ile yakalayıp kendine çektikten sonra ortaya kırmızı bir parlaklık çıkıp adamı korkutup oyalıyor, kendisi de "Bir ruh?!" diyor o sırada. Onu kastetmiştim.

Sanirim yanilmiyorsam Echidna yani Witch of Greed olabilir.Yine yanlis hatirlamiyorsam Satella cadilari oldurdukten sonra ejderha Echidna'nin anilarindan mi ruhunu mu ne olusturuyordu.Belki o olabilir, baska da ruh bilmiyorum tabi olay yerinde Anastasia( su mor sacli kizdi sanirim ticaretci olan) varsa durum baska.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Markus Schulz -- 30 Ağustos 2016; 19:25:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Ben Steins;Gate 0, Chaos;Child ve Occultic;Nine'i bekliyorum bakalım bu sene kışa yetişecek mi göreceğiz.

Chaos;child mı anime oluyor. Hiç dikkatimi çekmemiş heyecan yaptım şimdi
  • TriLi T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bakalım Mages bir anda atağa kalktı tam kalktı hepsinin bu sene yetişmesinin imkanı yok da bekleyeceğiz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bölüm 22

Sanirim yanilmiyorsam Echidna yani Witch of Greed olabilir.Yine yanlis hatirlamiyorsam Satella cadilari oldurdukten sonra ejderha Echidna'nin anilarindan mi ruhunu mu ne olusturuyordu.Belki o olabilir, baska da ruh bilmiyorum tabi olay yerinde Anastasia( su mor sacli kizdi sanirim ticaretci olan) varsa durum baska.

Teşekkürler hocam.

• 3 günde güncele yetiştim son bölüm çok iyiydi bakalım 4 ile 14 bölüm araları biraz sıkıcı geçti sonlara dogru biraz toparladı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: North Jon

3 günde güncele yetiştim son bölüm çok iyiydi bakalım 4 ile 14 bölüm araları biraz sıkıcı geçti sonlara dogru biraz toparladı gibi

Onlar ruh halini ve olaylarinpekistirmek ivindi hocam.Olay zaten 3.Arc'tan sonra basliyordu.
  • Beyler başlanmalı mı bu animeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kperson35

Beyler başlanmalı mı bu animeye?

Basla hocam güzel bi anime bazı bölümleri sıkıcı olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kperson35

Beyler başlanmalı mı bu animeye?

Başlayın bence yüksek puanlı konusu ilgi çekici karakterleri sevilesi bir yapım. Zaten henüz çok fazla bölümü de yok.
  • ep23

Kırmızı şey ile ilgili bir durum ortaya çıkacak diye demiştim.
    Yine güzel bir bölümdü, son anda beklenmedik şekilde ölmesi ve yanındakilerin Subaru'nun ölümü yüzünden ağlaması çok iyiydi.Farkettiyseniz normalde ölünce yanındakilerin tepkisini es geçip direk geçmişe gidiyordu. Bu bölüm öyle yapmadılar gibi. Bence bunun altından bir şeyler çıkabilir, emin değilim. Onun dışında 2 bölüm kaldı, neler olacağını cidden merak ediyorum.

Edit:
    Bu arada aklıma geldi; Betelgeuse Subaru'nun bilincini ele geçirmişti ölmeden önce, acaba o da Subaru ile birlikte geçmişe gidecek mi? Ölürken "Ben ölmem." demişti.

İleriki sezon spoilerlarına bakmadan zor duruyorum. Bir ben kalmışımdır herhalde spoiler yemeyen. Neyse diğer bölüm öğreniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 6 Eylül 2016; 15:20:59 >

• quote:

ep23

Kırmızı şey ile ilgili bir durum ortaya çıkacak diye demiştim.
    Yine güzel bir bölümdü, son anda beklenmedik şekilde ölmesi ve yanındakilerin Subaru'nun ölümü yüzünden ağlaması çok iyiydi.Farkettiyseniz normalde ölünce yanındakilerin tepkisini es geçip direk geçmişe gidiyordu. Bu bölüm öyle yapmadılar gibi. Bence bunun altından bir şeyler çıkabilir, emin değilim. Onun dışında 2 bölüm kaldı, neler olacağını cidden merak ediyorum.

İnşallah 2. Sezon onayı gelir ya kalitesini hiç bozmadı sezon boyu.

• Cok iyi bi bölümdü keske subaruyu birazda öyle izleseydik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

Cok iyi bi bölümdü keske subaruyu birazda öyle izleseydik
    9. bölüme geldim şuan gayet iyi gidiyor bakalım

• Vay be. Sezonu bitirdik. Cidden güzel bir sondu.

2. sezon gelir umarım.
  • quote:

Vay be. Sezonu bitirdik. Cidden güzel bir sondu.

2. sezon gelir umarım.
    Evet sezon finalini yaptık, Rafet Elroman'dan Sonunda Bitti şarkısını ithaf ediyorum seriye.

Bölüm olarak iyiydi, final olarak ardında pek beklenti bırakacak bir bölüm seçmemişler diyeceğim. Zaten spoiler yorumlardan anladığım kadarıyla biraz erken bitirdiklerini düşünüyorum. Yinede çok beğenerek izlediğim bir seri oldu. Umarım 2. sezonu çok çabuk gelir.

• 2. Sezon büyük ihtimalle önümüzdeki sene gelmeyecek visual novel'ın ilerlemesi için. Ama şu sezon toplam bütün görsel romanın aşağı yukarı %15 i falandı. Romanda bu sezon giriş kısmını oluşturuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriLi -- 19 Eylül 2016; 9:45:35 >
  • Anime iyi güzeldi de bi turlu sanki o eşiği atlayamadi
  • Beynim ürperiyor. Biraz sıkıldım izlerken. Betelgeuse izlettirdi açıkcası
  • Hocam o "titriyor" hangi kaynaktan izlediniz animeyi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.