Şimdi Ara

LG AKILLI KUMANDA ÇALIŞMIYOR ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
91.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar 2 hafta once lg smart tv aldık yanında akıllı kumandasınıda verdiler şimdi o kumanda çalışmıyor sadece kapat tuşu çalşıyor diğer tuşlar işlem yapmıyor
     LG AKILLI KUMANDA ÇALIŞMIYOR ACİL YARDIM  LG AKILLI KUMANDA ÇALIŞMIYOR ACİL YARDIM

• Kullanım kılavuzunda belirtilen Sihirli Kumanda eşleştirme ile ilgili kısımlara baktınız mı?
  • Mutlucan96 kullanıcısına yanıt
    hayır bakmadım
  • Bakın :)
    Veya bakmadan önce TV açıkken Ev ve Geri tuşlarına aynı anda basılı tutun. LM serisinde böyleydi farklı değilse.
    iki tuşada aynı anda basıyorum bişey olmuyor
  • Televizyonu açıp kumandayı ekrana doğrultarak OK'e basar mısınız? (OK ortadaki tekerleğin olduğu düğmedir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlucan96 -- 2 Temmuz 2014; 15:13:14 >
    basıyorum bişey olmuyor :(
  • Başka bir yolu olacağını sanmıyorum. LG'yi aramanızı öneririm.
    saol :)
  • Önemli değil. Yardımcı olamasam da :)
  • Konu uzerınden epey bir zaman geçmiş ama sorunlar güncel malesef :) benim sıkıntım şu ki yukarıda fotoğrafı bulunan sihirli kumandayı kullanırken yaklaşık bir haftadır sorun alıyorum. Sorun ekran üzerindeki fare işareti diyebileceğim kırmızı işaret çok yavaş hareket ediyor ve tv ekranının sağ üst köşesinde sihirli kumandanızın sinyali kararlı durumda değil uyarısı alıyorum. Böylesi bir sorunla karşılaştığınız oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var çözüm bulabildinizmi saygılar

• geri ve ok tuşları çalışmamaya başladı benim kumandada acaba donanımsal mı sorun ?
    içini açıp tuşların yerlerini mi değiştirsek ?
  • Bende de aynı sıkıntı var bazı tuşlar çalışıyor ok tuşu çalışmıyor bazen ışığı uzun yanıyor anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: seko3455

Bende de aynı sıkıntı var bazı tuşlar çalışıyor ok tuşu çalışmıyor bazen ışığı uzun yanıyor anlamadım
    TV yi sıfırlamayı vs denediniz mi ?

• Tv başlangıcına dön dedim yani baştan herşeyi denedim olmuyor

• Konuyı tekrar hortlatıcam ama lg pf1000ut projeksiyonumun sihirli kumandası var dün birden çalışmadı hiç birşey olmadı düşme felan sadece açma kapama tuşu çalışıyor.eşleştirmeye çalışıyorum ama eşleşmiyor çözüm bulan arkadaşımız var mı?

• Konuyı tekrar hortlatıcam ama lg pf1000ut projeksiyonumun sihirli kumandası var dün birden çalışmadı hiç birşey olmadı düşme felan sadece açma kapama tuşu çalışıyor.eşleştirmeye çalışıyorum ama eşleşmiyor çözüm bulan arkadaşımız var mı?

• Kumandayı da sıfırlar mısınız?

Bir de pillerini değiştirp tekrar dener misiniz?

• lg mr-600 akıllı kumandayı nasıl söküp temizleyebilirim? ortasındaki yuvarlama tuşu çalışmıyor. LG AKILLI KUMANDA ÇALIŞMIYOR ACİL YARDIM
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.