Şimdi Ara

RC Helikopterim arızalandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
22.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bnmde helikopterhiç çalışmıyo bi yardım edin sarj ediyom ses seda yk
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn620

arkadaşlar bnmde helikopterhiç çalışmıyo bi yardım edin sarj ediyom ses seda yk

Tam olarak sorununuz ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olacak birileri var mı ?
  • Merhaba donanımhaber okuyucuları. Bizim helikopterimizde de bir sorun var. Lütfen yardımcı olun.

Helikopterimizi n11'den aldık. Hem tır modu hem de helikopter modu var. Yani modu değiştirerek farklı 2 oyuncagi aynı kumandandan kontrol edebiliyoruz. İlk aldığımız zamanlarda gayet iyiydi, hiçbir sorun yoktu. Bu helikopteri bir ara ucuruken biraz fazla gaz vermem sonucunda tavana çarptı ve yere düştü. Zaman ilerledikçe yükselme miktarı azalıyordu. Defalarca şarjı bitiyor olabilir diye şarj ettik ama bir fayda etmedi. Aradan iyice bir zaman geçtikten sonra hiç uçmamaya başladı. Helikopteri açıyoruz, gaz veriyoruz pervaneden tık tık sesler geliyor ama dönmüyor. Açtık baktık içine kablolarda, dislilerinde falan bir sorun görmedik. Belki iyi bir şarj gerekiyordur diye 12 saat şarj edip tekrar denedik. Sonuç aynıydı.

Helikopterimizi ucurmayi çok özledik. Lütfen yardımcı olun ve artık ucurabilelim helikopterimizi.

TEŞEKKÜRLER

• https://youtu.be/O5maiVrKJC8
    Üst kanat yerinden çıktı yardımcı olursanız sevinirim

• yr577-3 Almiştim 2-3 yil önce arka pervanesi durdu calişmiyor nasil nerde temin edebilir yapabilirim.?? Kaç yildir yatiyo öyle yardimci olabilecek varmi.?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.