Şimdi Ara

RC Helikopterim arızalandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
22.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yeni rc helikopter aldım ve acemi olduğum için sağa sola çok çarpıyor.Çözüm olarak kırılan yerleri japon yapıştırıcısı ile yapıştırıyorum.Ama çözüm olmuyor.
  • O zaman çarpmıyacan :D
  • Araştırma yapıp yedek parçası felan varmı bir bak bu arada aracın nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benis

Araştırma yapıp yedek parçası felan varmı bir bak bu arada aracın nedir

Askeri Rc Helikopter Blackhawk

RC Helikopterim arızalandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

quote:

sanırım 3 kanallı bu yüzden büyük bir ihtimalle yedek parçası yoktur ama yinede araştır belki vardır
    4 kanallıysa yedek parçası %90 vardır bir bak bakalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

quote:

sanırım 3 kanallı bu yüzden büyük bir ihtimalle yedek parçası yoktur ama yinede araştır belki vardır
    4 kanallıysa yedek parçası %90 vardır bir bak bakalım

bu helikopter ile acemiliğimi atmaya çalışıyorum.2,3 ay sonra 4 kanallı daha profesyonel bir araç düşünüyorum.

• iyi fikir 4 kanallı olarakda kesinlikle lama v4 al
  • arkadaşlar bende vardemTT998 model helikopterin alt pervanenin çarkı dişli sıyırmış oldugu yerde dönüp duruyo bu parçayı nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim ben int.çok araştırdım bulamadım istanbulda bir dükkan varmı şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargaslx

arkadaşlar bende vardemTT998 model helikopterin alt pervanenin çarkı dişli sıyırmış oldugu yerde dönüp duruyo bu parçayı nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim ben int.çok araştırdım bulamadım istanbulda bir dükkan varmı şimdiden teşekkürler

Hobbyrc de sor
  • quote:

iyi fikir 4 kanallı olarakda kesinlikle lama v4 al

Selamlar,

Acemiligi atmak icin sakin oyuncak almayin, sonra boyle hobiden sogursunuz benim gibi!

50 liraya 100liraya satilan helikopterler oyle oluyo. En azindan 4 kanalli bilinen markali bi urunde birisi yapamazsa oburu yapabiliyo arizasini.
    Bencede Lama V4 veya benzerleri (KOB, HUNTER,....) baslamak icin en iyisi.

+ 1000
  • Lama V4 isteyen olursa elimde var, mesaj atın.
  • merhaba bende advanced ls-109 var daha doğrusu eniştemin. bi kaç saat oynadıktan sonra kenara bıraktım elime aldığında kumanda uzaktaykenken helikopter sinyal alamaz oldu ancak 10-20 cm mesafeden çalışıyor acaba bu kumandadan ayarlanabiliyor mu yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu upluyorum yeni konu açmaktansa benim helikopterimin arka pervanesi (kuyruk pervanesi) çalışmıyor , dikkatli baktım bugün motora giden kırmızı ve mavi kablodan mavi kablo kopmuş bunu birleştiremiyorum ip gibi ince nasıl birleştiricem yardım edersen :) model s107 ( Büyüğü olan 006 da varda daha kullanmadığımdan ev içinde küçükle idare ediyorum )
  • arkadaşlar uzun süre önce helikopter aldım aklıma geldi ne usb den şarj alıyor ne kumandadan ne yapmalım nolur tavsiye verin
  • dikkat edin açıkken ışıkıları yanmıyor
     RC Helikopterim arızalandı RC Helikopterim arızalandı RC Helikopterim arızalandı

• benim kızıl ötesi helide yükseliyor yerden 1-2 metre 15 saniye sonra gucu arttırdığımda motorunun sesi incelerek irtifa kaybediyor ,sanki dişli yerinden çıkıyor gibi, daha sonra yerde etrafında dönmeye başlıyor birsüre geçmedende yeniden havalanamıyor...

problem nerde olablir komple söküp bakayımmı içine...

https://www.youtube.com/watch?v=8geCEtccXuA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xarax77 -- 8 Mart 2014; 11:48:21 >
  • beratuçak B kullanıcısına yanıt
    bende ihitayacın olan parça mevcuthttp://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/vardem-3kanal-helikopter-kuyruk-pil-anakart-led-108069337

• tarumatsu T kullanıcısına yanıt
    kumanda pilini degiştirmeyi dene oda işe yaramassa helikopterin altındaki sinyal alıcısını aynısıyla degiştir oda olmassa kumandanın kızılötesi ledlerini degişti
  • dogu1215 D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın. mesajı görünce şaşırdım ben böyle bişey yazdım mı diye :) uzun bi ara geçince unutmuşum yazdığımı. geç de olsa mesajın ve ilgin için tşklr.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.