Şimdi Ara

Razer Basilisk X HyperSpeed Kablosuz Mouse 249 TL Dip fiyat !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -YLCN (1 mesaj) damn2u (1 mesaj) Faithful Blood Day (1 mesaj) endero (1 mesaj) mttzn (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Razer Basilisk X HyperSpeed Kablosuz Mouse 249 TL Dip fiyat !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    402 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 27 Eylül 2021; 21:28:21 >

• Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Razer in kablolu 169tl olan konusunda bakiyordum kablolu için 170tl isime gelmedi sonra siteyi gezerken bu model dikkatimi cekti fiyat araştırması yaptım fena fiyata gelmedi. Kargo da olduğu için 259tl ye denk geliyor. 1 adet aldim ama oyun icin kullanmayacagim internette gezmelik, nadiren de grafik tasarım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 27 Eylül 2021; 21:22:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    753 Mesaj

Bu dönemde kablosuz iyi bir mouse bile bu fiyata zor. Güzel fırsat ışıklı mışıklı derdi olmayan için

|
    |
  • Yarbay
    5659 Mesaj

300 tlye almıştım ben.çok güzel bir mouse bu fiyata bedava.kendi içinden çıkan pili 1 aydan fazla gitti.ele çok gzel oturuyor.hem 2.4 hemde bluetooh u var

edit:ayrıca lod tarzı bir sorunu yok merak edenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faithful Blood Day -- 27 Eylül 2021; 21:30:11 >
    |
    |
  • Yarbay
    10039 Mesaj

Ah şu farenin iki tuşu da farklı click sesleri vermese çok güzel olacaktı ama ben o ses farkına dayanamayıp iade etmiştim. Büyük ihtimal sağ ve sol click için farklı switchler kullanmışlar.

|
    |
  • Binbaşı
    1956 Mesaj
    Kablosuz mouse ihtiyacım vardı. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler sipariş geçtim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj

ihtiyacım yoktu aldım. teşekkürler.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,262
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.