Şimdi Ara

Razer Abyssus 2000 Gaming Mouse 149₺ + Mause Pad (BİM içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
4
Favori
14.472
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat gerek yurtiçi gerek yurtdışı fiyatlarına göre oldukça uygun görünüyor

Razer Abyssus 2000 Gaming Mouse 149₺ + Mause Pad (BİM içerir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç dpi ben göremiyorum çözünürlük düşük

• İhtiyacı olana iyi fiyat

• 2000 dpi görünüyor.
  • Kullanan var mı ?
  • sahte çıkmasın
  • Malum dolar kuruyla fiyatlar uçtu. Alınabilir mi bu bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Cs go atiyorum 10 liralık mouse ile oynanmiyor
  • Arkadaşlar bu V1 sürümü 2014 te çıkmış şu an piyasada 3500 dpi lik sürümü bulunuyor büyük ihtimal bim bir yerden stok fazlası olarak bulup almış. 2000 dpi için bu fiyat fazla gibi geldi bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sahtedir la bu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eass

sahte çıkmasın
    apple ürünler gibi diyorsun

neden olmasın , 2 ay sonra görebiliriz, dubai'den gelen razor ürünleri yüzünden mahkemelik olduğunu ...

• Takip ihtiyacım var kaçırmam
  • Bu ürünler sahte bariz belli bişey mousepad bile small olsa 40-50tl , mouse da 100 tl olacak değil. Seri numaraları clone replika ürünlerden olsa gerek. Razer forumunda aliexpress üzerinden alıp böyle ürünlerden sıkıntı yaşayanlar var bakabilirsiniz...

Gidip ucuz diye bu ürünleri tercih etmeyin. Plastiği kalitesiz oluyor ömrüde kısa yaptırabileceğiniz çok fazla kişide bulamazsınız. Garantiyi fln boşver zaten kağıt üstünde bu ürünlerde bu paraya Cooler Master mouse vs al kalan paraya normal bir pad daha verimli olur.

Ben razer set kullanıcısıyım markadan ciddi anlamda memnunum (cynosa chroma , naga chroma , goliathus speed) ama bu fiyata orjinal olmasının imkanı yok bu ikili bu fiyata üzer...

• Makro mouse mu bu arkadaşlar? G300s almayı düşünüyordum fakat daha iyiyse bunu alayım direkt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Kullanan var mı ?
    ben uzun zamandır kullanıyorum açıkcası elim bi türlü alışamadı bu mousea. bende baya eski microsoft optical wheet mouse var onun kontrol hissi çok daha iyi buna göre. ama onun da dpi düşük baya.
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    ben counter strike source'da en iyi zamanımı bu mouse ile geçirdim.
    uzun süre oynadım css yi.
    starcraftı daha da uzu nsüre oynadım ama 120 apmlik real time strategy oyuncusu için çok da kritik değil mosue farkı,

mouse olayı çok göreceli.

ben simetrik seviyorum ilk kuralım. yani ergonomik sag sol olmamalı.
    bu mouse bazı sert dönüşler için masadan hafif havaya kalkınca da çalışıyordu hatta,
    A4tech X7 yi de beğenirdim zamanında ama en iyisi buydu tabi benim dedigim model no 2000 diye geçmiyordu ama rsimde aynı gibi görünüyor.

sonra oo razerin bu mosue u böyleyse daha üst modelleri nasıldır acaba diiyip razer imperator mü ney, onu almı.tım felaketti bol ayarlanabilir tuşlu ağır gereksiz şekilde çok para vermek isteyene geçirmek üzere hazırlanmış..

yani orta/küçük el boyutlu biri olarak bir numaramdı bu mouse. fps için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 22 Eylül 2018; 15:17:24 >

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Dostum urun %100orjinal ve bim gibi zincir magzalarin marka gosterek cakma urun satma yetkisi kesinlikle yok buyuk ihtimal bu eski bir mouse stok bitirmrle dethadder elite 250tl olaydi alirdik

• Bim davası kapandı beyler bimin lisanslı sattığı kanıtlandı

• -Beetlejuice- - kullanıcısına yanıt
    Harbiden mi? Kaynağın ne peki? Köşe kahvedeki abiler mi?
    BİM mağaza genel müd. basın açıklaması mı?
    Dava dosyasının örneği var mı sende?
    Varsa paylaşta görelim davanın ayrıntılarını.

Eğer yoksa şunu söyleyeceğim. Ne boş insanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valek -- 24 Eylül 2018; 19:34:9 >
  • Evet bir gün daha yaklaştık. Alınır mı?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.