Şimdi Ara

RAYMAN ORIGINS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

RAYMAN ORIGINS

RAYMAN ORIGINS

RAYMAN ORIGINS

RAYMAN ORIGINS

Beyler bu oyunu oynayan yok mu,aşırı yüksek puanlar alıyor,denemeye karar verdim,çerezlik güzel olur gibi.

Giant Bomb 100

Joystiq 100

Planet Xbox 360 96

IGN 95

Gamespot 85

Gametrailers 85

Metascore 89 şu anda

• Demosu mevcut su an Live`da,denedim ve cok cok begendim sahsen.. Gayet eglenceli,keyifli bir oyun olmus.. Little Big Planet-Mario karisimi gibi geldi ama grafikler falan cok sirin..

Bu arada Co-op mevcut mudur acaba,bir bilgin var mi?
  • E3 gösteriminde co-op oynamışlardı mevcut yani.Bende denicem yakında inşallah.
  • Gamespot'un notlar da 8.5 da takıldı:)

MW 3
    BF 3
    Forza 4
    Rayman
    Saints Row
    Deus Ex

En çok beklenen ve "marka" olmuş oyunların çoğuna 8.5 veriyor son zamanlarda.

Bu arada oyunu ben de merak ediyorum, kafa dağıtmalık eğlenceli gibi duruyor ama, bu oyun bolluğunda zaman kalmaz. Fiyatı düşünce alırım belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

Demosu mevcut su an Live`da,denedim ve cok cok begendim sahsen.. Gayet eglenceli,keyifli bir oyun olmus.. Little Big Planet-Mario karisimi gibi geldi ama grafikler falan cok sirin..

Bu arada Co-op mevcut mudur acaba,bir bilgin var mi?

Oyunla ilgili hiçbir bilgim yok,sadece notları görünce çok şaşırdım,deneyeyim dedim
  • Oyunun demosunu denedim, tek kelimeyle harika olmuş! Grafikler, mekan tasarımları,renk paleti ve müzikler inanılmaz güzel.Demoyu bir deneyin, hak vereceksiniz;)
  • oyunu oynadım, ilk bölümler falan hep aynı şeyleri yapınca biraz sıkıyor oyun. bölüm tasarımlarında adam gibi farklılıklar yok. ama şu kulaklarıyla süzülme olayı gelince bölümler biraz değişti ve zevkli hale geldi.

Yani en azından biraz ölmeye başladım. ilk bölümler aşırı kolay. tamam sanatsal açıdan güzel gözükebilir ama bölüm tasarımlarında enteresan birşey yok. aç eski mario'yu aynı hesap.

Ayrıca eğer psp'de Locorocco oynamışsanız sesler ve müzikler inanılmaz tanıdık gelecek. hatta daha oyunun ana menüsünde bile ahanda loccorocco dedim yani. Esinlenmiş değil sanki direk ondan almış gibi :)

1 saat falan oynadım, enteresean şeyler gördükçe yazarım. Özellikle coop oynamayı çok merak ediyorum, iu vizeler bi geçsin coop'u da denemek lazım.
  • Cocuk iken bilgisayarda bunun ilk oyununu oynardim deli gibi

Demoyu indirdim ve uzun zamandir bu kadar eglendigimi hatirlamiyorum xbox oynarken

Kesinlikle alicagim bir oyun
  • rabbids olmayan rayman'i neyleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

rabbids olmayan rayman'i neyleyeyim

Esas Rabbids'li Rayman saçmaydı. Rayman serisi mario gibi platform üzerine kurulmuş kolları ve bacakları olmayan bir karakter üzerine kuruluydu. Rabbids serisi de iyidir ama Rayman ismini kullanması baştan hataydı. Oyuna gelince en kısa sürede deneyeceğim. Wii-Xbox arasında hd görüntü farkı dışında fark var mıdır bilgisi olan var mı? Wiide denemem daha kolay da.
  • Videolarından çok zevkli bir oyuna benziyor puanları da bunu kanıtlıyor tabi bu aralar çıkan bomba oyunlar arasından biraz kaynayacak ama olsun ona da bir ara bakarız.
  • Yaw yeter dursun artık, noluyor bu sonbahara? Bu kadar ana yemeğin arasında çereze yer mi kalır? Geow 3 henüz bitti, mw 3 yüzde 26 da, bf 3, rage, ac revelations, nfs, saints raw 3 bunlar daha sırada birde daha multiplayerlarını deneme fırsatım olmadu. Yeter bi durun ya bi nefes alalım, gerçi ben kendi adıma konuşuyorum aralıksız takip edenler varmış demek, birde araya çerez sıkıştırıyorlar onları gerçekten tebrik etmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

rabbids olmayan rayman'i neyleyeyim

Esas Rabbids'li Rayman saçmaydı. Rayman serisi mario gibi platform üzerine kurulmuş kolları ve bacakları olmayan bir karakter üzerine kuruluydu. Rabbids serisi de iyidir ama Rayman ismini kullanması baştan hataydı. Oyuna gelince en kısa sürede deneyeceğim. Wii-Xbox arasında hd görüntü farkı dışında fark var mıdır bilgisi olan var mı? Wiide denemem daha kolay da.

evet rabbidsle alakası yoktu ama sonic, megaman vs'nin yanında rayman saçma sapan bir karakterdi
    rabbids sayesinde katlanıyorduk bu arkadaşa wii'de

• AC revmi NFS Runmu Skyrimmi Raymanmi Saints Rowmu MW3 multimi BF3 multimi Unc3 multimi ne halt yesek
  • Oyun güzel ama bu zamanda onlarca kaliteli yapım sırada beklerken bu oyuna asla zaman ayırmam 1 yıl kenarda beklesin.
  • Live desteği var mı yok mu eğer varsa hemen geçiyorum siparişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Live desteği var mı yok mu eğer varsa hemen geçiyorum siparişi.

Ne yazık ki online co-op özelliği yok. Keşke koysalarmış...

http://www.co-optimus.com/game/2100/xbox-360/rayman-origins.html
  • Raymen oyunu başarılı orası kesin notlardan görüldüğü gibi ama ben Rayman Karakterini hiç sevmiyorum.

Rabbids Dedinmi orada duracaksın ama

Bunny Fisher

RAYMAN ORIGINS

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.