Şimdi Ara

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SIE Santa Monica

Evet var hocam. 4 Haziran'da yani oyun çıkmadan 1 hafta önce ön indirmeye açılacak oyun.

Teşekkürler.

• artık gelsede oynasak:) Çok az kaldı

• 92 demek istiyorum hocam ben :) Tam, NET bir puan belirleyecek olsanız sizin belirlediğiniz Metacritic ortalaması ne olurdu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 1 Haziran 2021; 3:42:51 >
  • Önceki oyunlarla kıyaslama yaparak ortaya sunacakları şeyler bir hayli fazla ve Yeni Nesil Nimetlerinden fazlası ile faydalanan bir oyun.

91 / 92 aralığında bir Meta olacağını düşünüyorum bende. Önceki oyunun ortalamalarına bakılacak olursa bu oyunda eski oyundan gerçekten farklı görev yapısı ve hikayesi olacak gibi görünüyor. :) Ama Puan kırmak isteyen İnceleme siteleri olacaktır. Umarım Türüne göre inceleme yaparlar diyelim. :)

@SIE Santa Monica

• 90-93 arası olur

• Ön sipariş verildi bekliyoruz bakalım bu yıl en çok beklediğim oyun şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!

• Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!
  • Source kullanıcısına yanıt
    gizala'dan ön sipariş verdim bakalım ucuza geldi baya umarım pişman etmezler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl sipariş verdiniz acaba? Rica etsem, size de zahmetli bir süreç olmayacaksa bahsedebilir misiniz nasıl sipariş verdiğinizden? Ben de ürün stokta yok olarak gözüküyor. Sepete ekle butonuna bastığımda da 'ürün şu anlık temin edilememektedir." Cümlesiyle karşı karşıya kalıyorum. Siz nasıl aşabildiniz bu meseleyi acaba? Çok teşekkür ederim hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 2 Haziran 2021; 2:33:58 >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Hocam bayramda sipariş verdim ben,bayram indirimide vardı 20 tl burayada yazdım sonra stok tükendi zaten bir dahada açılmadı 455 liraya denk geldi havale ile :)

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    455TL çok iyi daha önce sipariş vermişmiydiniz? Gizala ön sipariş konusunda nasıl bilmiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    gizaladan nintendom için bi kaç bişey söyledim sorunsuzdu ama ön sipariş konusunda nasıl olurlar bilmiyorum iyi fiyata aldığım için çok kurcalamıyorum :) 2-3 gün gecikse bile gönderim çok dert etmem

• Merhaba arkadalar, kardeslik konusunda bu oyunun ismi hic gecmiyor. Sanirim oyunun tarzi pek Turkiye'deki oyunculara gore degil. Eger kardeslik yapmak isteyen varsa ve iletisime gecerseniz cok memnun olurum.

• Ön indirme bu gece mi açılıyor 4 Haziran diye biliyorum?

• dimontales kullanıcısına yanıt

Evet hocam 4 Haziran'da açılacak ön indirme.

• Hindistan fiyatı kurun artmasıyla TR psn fiyatına gelmiş. Şu an 5000 rupi 591 TL yapıyor. TR PSN fiyatı 620 TL.

https://psprices.com/region-in/game/4547691/ratchet-clank-rift-apart

• Gizalada çözmüş işi 😁 umarım bizim ön siparişin üstüne yatmazlar ucuza aldık diye 😁

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.