Şimdi Ara

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
6
Favori
12.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 149
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 2 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ginga Bishounen (18 mesaj) Moral Veren Adam (18 mesaj) Venomstr (14 mesaj) emretor23 (12 mesaj) inciteen (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (99 mesaj) Mobil (132 mesaj) Tablet (38 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    315 Mesaj
    Hepsisonyden on sipariş verdik allah bilir ne zaman gelicek aradıgımda dun bugun elinde olur dedi daga kargoya bile vermediler heralde ne takip kodu var ne birşey bilseydik gidip magazadan kendim alırdım bugun musteri hizmetlerine de ulaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    11906 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MurtoCano

Ben de bu oyunu almayı düşünüyorum ama bir sorum olacak. Süresi hakkında bilgisi olan var mıdır? Yani her tarafı araştırıp, toplanması gereken her şeyi
    toplayıp öyle bitirmek ne kadar sürer acaba? Gerçi platform oyunu ama yan görevler var mıdır oyunda?

Çok fazla yan görev var. Eğer sadece hikaye görevleri yaparsan 6-8 saatte oyun biter. Tüm görevleri yapar, tüm nesneleri toplarsan en az 20 saat sürer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    11906 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vedath

Tr psn neden ses ve altyazıda türkçe geçmiyor. Yazmayımı Unutmuşlar ?

TR PSN'deki oyunda Türkçe dublaj ve altyazı var. Açıklama kısmındaki dil bilgileri her zaman doğru olmuyor.
    |
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj

Tamam, teşekkürler cevap için....
    |
    |
    Armag3d0N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    773 Mesaj
    türü seven sevmeyen herkes alıp oynamalı,artık böyle oyunlar çıkmıyor ne yazık ki,hem grafik hem de dublaj harika,fiyatta uygun
    |
    |
  • Yarbay
    18384 Mesaj
    Oyun çok çok iyi bukadar beklemiyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1870 Mesaj
    Oyun harika olmuş. Grafikler ve bölüm tasarımları çok hoşuma gitti, son zamanlarda bu denli kendimi kaptırdığım bir oyun yoktu bir oturuşa 5 saat civarı oynamışım. Dublajıda oldukça iyi, türe şüphe duyanlara şans vermelerini öneririm.
    |
    |
  • Binbaşı
    1870 Mesaj
    Oyun harika olmuş. Grafikler ve bölüm tasarımları çok hoşuma gitti, son zamanlarda bu denli kendimi kaptırdığım bir oyun yoktu bir oturuşa 5 saat civarı oynamışım. Dublajıda oldukça iyi, türe şüphe duyanlara şans vermelerini öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfgangg -- 20 Nisan 2016; 22:16:29 >
    |
    |
  • Yarbay
    11192 Mesaj
    Dublaj videosu yükleyen varmı aranızda bide spota düştümü?

|
    |
  • Yarbay
    9412 Mesaj
    Pek kayda değer bulmamıştım açıkcası oyunu ama şu yorumları okuyunca bi denemeye değer gibi geldi.
    |
    |
  • Yarbay
    10820 Mesaj
    Excleri kutulu alıyorum bugün mağazalarda göremedim ne zaman çıkıyordu kutulu olarak?
  • Yarbay
    11906 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Excleri kutulu alıyorum bugün mağazalarda göremedim ne zaman çıkıyordu kutulu olarak?

Bugün çıktı ancak tüm mağazalarda aynı gün satışa çıkmıyor, dağıtımı biraz zaman alıyor. Kutulu olarak gittigidiyor sonycadde, hepsisony'nin kendi sitesinden veya n11, hepsiburada, gittigidiyor mağazalarından satın alabilirsin. Spotçulardan almayı düşünenler oyunun kutusunda bandrol hologramı olmasına mutlaka dikkat etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 31 Ocak 2020; 18:15:59 >
    |
    |
  • Yarbay
    4138 Mesaj
    Dublaj film ile aynı mı acaba bilen var mıdır?
    |
    |
  • Yarbay
    10563 Mesaj
    Dublajda en iyiler arasında olan ülkemiz yine kalitesini ortaya koymuş anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 21 Nisan 2016; 0:32:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    2641 Mesaj
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    oyun mükemmel

|
    |
  • Yüzbaşı
    865 Mesaj
    ilk defa yeni nesle yakışan grafikleri bu oyunda gördüm (driveclub 'tan sonra)
    |
    |
  • Yarbay
    2304 Mesaj
    1.02 update'i gelmiş 84 mb'lık.
    |
    |
  • Yarbay
    5591 Mesaj
    Harika tek kelimeyle. İşte PS2 günlerini özetleyen oyun. + remake ve yeni nesil grafikle birleşince ortaya şahane bir platform oyunu çıkmış

|
    |
  • Yarbay
    10061 Mesaj
    Bende aldım oyunu baya merak ediyorum bu türü sevdiğim halde daha önce hiç Ratchet&Clank oynamamıştım.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.