Şimdi Ara

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
6
Favori
12.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 149
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 2 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ginga Bishounen (18 mesaj) Moral Veren Adam (18 mesaj) Venomstr (14 mesaj) emretor23 (12 mesaj) inciteen (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (99 mesaj) Mobil (132 mesaj) Tablet (38 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

RATCHET&CLANK HAKKINDA İLK BİLGİLER

+PS4'e Yapılan yeni Ratchet&Clank oyunu Remake olmayıp,2002 yılında çıkan ilk Ratchet&Clank oyunun elementlerini kullanan yeni bir oyundur.
    +Oyuna yeni gezegenler,silahlar ve bossların yanında;yenilenmiş kontol şeması bulunacak.
    +Yapımcı ekip tarafından yapılan açıklamayla oyun;PS4'TE 1080P-30 FPS değerleriyle çalışacak.
    +Oyun 2016'nın 2.çeyreğinde raflardaki yerini alacak.
    +Ekip PS4'ün gücünü beğendiklerini ve oyun için çok heyecanlı olduklarını belirttiler.
    +10 ile 12 saat aralığında bir oynanışa sahip olacak.Bu sürenin trophy kazananlar için uzacağı belirtmiş.
    +Oyun Amazon'da 40 Dolarlık fiyatıyla ön siparişe açıldı,ön sipariş verenler ''Bouncer'' adlı yeni bir silaha sahip olacaklar.
    +Oyun basını,normal bir Animasyon film kalitesinin ötesinde bir oyun olduğu tarzında yaptığı açıklamalarla oyuna övgüler yağdırıyor.

İGN-AMAZON-GAMESPOT

RATCHET&CLANK|PS4 GAMEPLAY

RATCHET&CLANK|PS4 GAME TRAİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 7 Aralık 2017; 18:33:29 >

|
    |

• Herkesi koyuna çeviren silah beni benden almıştı, daha yaratıcı bir silaha şu ana kadar rastlamadım :D
    Bay zurkona çok güldüm yav

Neden korkuyorsunuz uzaylılar? Bay zurkon sizi sadece öldürmek istiyor

Bir küçük iki küçük üç küçük ölü küçük uzaylılar

Bay zurkonun vaktini sandıklarla mı çalacaksın

Beklediğimden keyifli ve eğlenceliydi. Hikaye anlatımı, silah ve düşman çeşitliliği ve ilginçliği çok güzeldi.
  • Yarbay
    4023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ARKADAŞLAR RATCHED&CLANK'IN YENİ OYUNU 2016'NIN BAHAR AYLARINA ERTELENDİ !

http://www.gamespot.com/articles/ps4-ratchet-clank-game-delayed-to-spring-2016/1100-6427314/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 14 Mayıs 2015; 15:23:50 >
  • Yüzbaşı
    733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

ARKADAŞLAR RATCHED&CLANK'IN YENİ OYUNU 2016'NIN BAHAR AYLARINA ERTELENDİ !

http://www.gamespot.com/articles/ps4-ratchet-clank-game-delayed-to-spring-2016/1100-6427314/

Bunu eksilemenin maksadı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Benim konu açmamı çekemeyen bir arkadaş sayesinde oluyor hocam,fake hesaplarıyla beni nerde görse eksiler bu arkadaş öyle söyleyeyim.
    Allah yardımcısı olsun ne diyelim
    Kırmızı Prens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4772 Mesaj
    Büyük olasılıkla önce filmi hemen ardından yada aynı anda oyunu verecekler. Seslendirme kadrosu belli olmuş diyorlar söylentiye göre.

Kaynak :http://www.hollywoodreporter.com/news/cannes-focus-nabs-video-game-795274
    |
    |
  • Yarbay
    4023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    RATCHET&CLANK|PS4 GAMEPLAY

RATCHET&CLANK|PS4 GAME TRAİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 10 Haziran 2015; 18:27:54 >
    |
    |

• Yarbay
    3704 Mesaj
    Sevdiğim bir seri. Merakla bekliyorum...
    |
    |
  • Yarbay
    8042 Mesaj
    Oyun görsel anlamda inanılmaz gözüküyor bu arada, vakti zamanında Tools of Destruction'ın görsel kalitesi için Toy Story seviyesinde denmişti. Hatırlamak isteyenler için;

2007 - Tools of Destruction

2013 - Into the Nexus

Yeni Ratchet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 10 Haziran 2015; 19:10:15 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Mükemmel bir oyun geliyor.İşte sony farkı

|
    |
  • Yarbay
    22369 Mesaj
    Exclusive oyunlar ortaya çıkmaya başladı. Devamı gelecektir...
    |
    |
  • Yarbay
    10043 Mesaj
    Grafikler çok güzel animasyon filmlerini aratmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Bu oyun remake tarzı bir şey değil demi ? yeni bir oyun sanırım.eski oyunlarıda oynamadım bu serinin
    |
    |
  • Yarbay
    10528 Mesaj
    Raşitle Kemal Güzel görünüyor ama baydı artık bu seri. Jak&Daxter gelsin.

• Yarbay
    9857 Mesaj
    Görsellik ve oynanışın tavan yaptığı oyun serilerinden biridir Ratchet&Clank. Bu son oyunuda çok iyi olacak bence.
    |
    |
  • Yarbay
    8042 Mesaj
    Oyun 40$ 'dan satılacak.
    1080p/30fps
    10-12 saatlik oynanış süresi
    Yeni gezegenler, bosslar, silahlar

http://www.gamespot.com/articles/ps4-s-ratchet-clank-runs-at-1080p-30fps-is-about-1/1100-6427990/
    |
    |
  • Yarbay
    11877 Mesaj
    Görsel anlamda muhteşem gözüküyor. Ratchet & Clank serisinin tüm oyunlarını bitirdim, yeni oyunu da sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5911 Mesaj
    Bu tarz platform oyunlarını hiç sevmiyorum.Rakibi içinde üstünlük kuracak tarz oyun değil yani.Olup olmaması önemli olmayan bir oyun
  • Yarbay
    10797 Mesaj
    Platform sevenlerin has oyunu geliyor. Eglencesini kucumsemeyenler icin mukemmel bir seri...

|
    |
  • Yüzbaşı
    773 Mesaj
    her oyununu zevkle oynadığım bir seri,yeni oyunda çok iyi olacaktır
    |
    |
  • Yarbay
    4023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    RATCHET&CLANK HAKKINDA İLK BİLGİLER

+PS4'e Yapılan yeni Ratchet&Clank oyunu Remake olmayıp,2002 yılında çıkan ilk Ratchet&Clank oyunun elementlerini kullanan yeni bir oyundur.
    +Oyuna yeni gezegenler,silahlar ve bossların yanında;yenilenmiş kontol şeması bulunacak.
    +Yapımcı ekip tarafından yapılan açıklamayla oyun;PS4'TE 1080P-30 FPS değerleriyle çalışacak.
    +Oyun 2016'nın 2.çeyreğinde raflardaki yerini alacak.
    +Ekip PS4'ün gücünü beğendiklerini ve oyun için çok heyecanlı olduklarını belirttiler.
    +10 ile 12 saat aralığında bir oynanışa sahip olacak.Bu sürenin trophy kazananlar için uzacağı belirtmiş.
    +Oyun Amazon'da 40 Dolarlık fiyatıyla ön siparişe açıldı,ön sipariş verenler ''Bouncer'' adlı yeni bir silaha sahip olacaklar.
    +Oyun basını,normal bir Animasyon film kalitesinin ötesinde bir oyun olduğu tarzında yaptığı açıklamalarla oyuna övgüler yağdırıyor.

İGN-AMAZON-GAMESPOT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 11 Haziran 2015; 20:01:51 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.