Şimdi Ara

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
7
Favori
14.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Arkadaşlar kaç saat sürer bu oyun?

Zorluğa göre değişiyor 8-10 saat arası sürüyor ben 8 saatte bitirdim ama oldukça güzeldir tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 12 Eylül 2016; 2:38:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sagolun. Ama 40 tl ye infamous var iki oyun indirimde. Süresi fazla olsaydı tercih edebilirdim ama su anda infamous a daha yakinim.

• Bu oyun remastered zaten değil, remake hiç değil. Yapımcı ekip oyunun reimagined olduğunu belirtti. Yani ilk yaptıkları oyundan hareketle yepyeni bir oyun yapmışlar. Kontrollerinden tutun, bölüm tasarımlarına kadar bir çok yenilik var, tabii orijinal oyunda olan, bu oyunda olmayan bölümler de. Ben oyunu dün bitirince onun gazıyla, PS3'e yapılan remake'lere bakayım dedim ama kontroller cidden zor remake sürümlerde, alışmak için bayağı bir uğraşmak lazım...

PS4'ü olup, şu oyunu oynamayanlar, hazır indirimdeyken kesinlikle kaçırmasınlar, fiyatı da gayet uygun 60 lira...
  • Dün aldım oynadım gayet güzel bir oyun olmuş gerçekten birde buna Türkçe dublaj eklenince tadından yenmiyor

Filmini Blu-Ray olarak bulabilir miyiz acaba?

• Source kullanıcısına yanıt
    Ama panpa PS4'de kaliteli exc. oyun yoktu, keşke sen almasaydın...
  • Güzele güzel demeyi bileceksin PS3 dönemi kadar çeşit yok sadece ama Pro ile birlikte senlenecegini dusunuyorum bu konunun Oyunun Blu-Ray filmi satılıyor mu Sony Centerlarda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Çeşidin kralı var, tabii gönlü bol olana, bakmasını bilmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Çeşidin kralı var, tabii gönlü bol olana, bakmasını bilmek lazım...

Filmle oyunun konusu birbirinden ayrı mı yoksa aynı konuyumu işliyorlar, bilgin varmı?
  • Oyunda cihazbot ile cozdugumuz bulmaca kisimlari haric sıkıcı bölüm yok :)

Dublaj, grafik ve ara videolar harika. Bu oyunu oynamayan Playstation sevdalisiyim demesin.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Her PS4 sahibinin oynaması gereken bir oyun Ratchet & Clank
  • Digital veya kutulu olarak satan varmı

• ps2'deki versiyon ile arasında fersah fersah fark var

inanılmaz iyi olmuş öyşe böyle değil

sürekli karanlık, kasvetli, kan gölü oyunlar oynamaktan bıkkınlık gelmiş

bunu oynayınca farkettim

harika oyun kesinlikle

gözüm gönlüm açıldı
  • Tekrar oynatma potansiyeli yüksek. Devam gelir umarım.
  • merhaba, elinde kutulu olup satmak isteyen varmı ?tşkler
  • Gece aklıma düşüp tekrar indirdiğim müthiş zevkli bir oyun tamamen remake öyle remastered da değil. Bu neslin en eğlenceli oyunlarından bana göre. Metacritic puanı 85, kullanıcı puanı 87. Animasyon platform sevenler için 1 numaralı tercih edilmesi gereken oyun Ps4 te. Üstelik Türkçe dublajı da mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 14 Nisan 2017; 6:07:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu görünce ben de tekrar yazayım dedim

ne yapın ne edin şu oyunu oynayın.

inanılmaz keyifli, dblajı mükemmel'e yakın. renk paleti muazzam gözünüz gönlünüz açılıyor resmen oynarken.

zaten oyun gibi de değil grafikler, animasyon filmi oynar gibisiniz.
  • ps3 de Ratchet clankfenaaydı hele arkadaşla kuzenle en zevkli oyun gibi geliyor insana bir ara 59 tlye düşmüştü param yoktu alamadım birdaha düşerse alırım sizede tavsiye ederim hemde Türkçe
    Psn:MrOneoguzhanPro

• Gayet güzeldi. Dublajı, karakterleri çok renkliydi. Boss savaşları ayrı ayrı güzeldi be.
  • Ps'de oynadığım en eğlenceli oyun diyebilirim. İlk fırsatta tekrar bitirmeyi düşünüyorum. Tr dublaj olması da cabası. Oynamayan çok şey kaçırır.

• Suan oyunun yapimcilari Spider-Man oyununu gelistirmekte. Sonrasinda yeni bir Ratchet & Clank gelecegini dusunuyorum.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.