Şimdi Ara

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
7
Favori
14.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telepatopus beyni isteyen adamin dublaji harika olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 28 Nisan 2016; 12:34:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Hocam sen bu SS'leri nasıl alıyorsun? Üzerinde oynuyor musun? Ekstra AA uygulanmış gibi oluyor nedense

PNG ayarlı usb'ye atıyorum, oradan boyutunu ayarlayıp foruma. Öyle bir ayar yok daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: r3vstallon

quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Hocam sen bu SS'leri nasıl alıyorsun? Üzerinde oynuyor musun? Ekstra AA uygulanmış gibi oluyor nedense

PNG ayarlı usb'ye atıyorum, oradan boyutunu ayarlayıp foruma. Öyle bir ayar yok daha.

Çok doğru. PNG kayıpsız dosya formatıdır. Gerçek kalitesini yansıtır.

JPG paylaşmak bu yüzden yanlış. JPG, kalitesiz olduğu için insanları yanıltıyor.

• Oyun gunumuzdeki oyunlar gibi ici bos kof oyunlardan degil. Hic tahmin edilmeyecek yerlerde, ufak ayrintilarla yüzünüzü gulumsetecek turden bir yapım.

Playstation'in Playstation oldugu zamanlari hissetmek adina harika bir oyun. Uygun fiyat ve turkce dublaja bu macerayi kacirmayin arkadaslar.

• Şu oyundan JAK serisi kadar keyif alamadım hiç bir zaman, ama hakkını vermek lazım kaliteli işçilik var tüm seride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Telepatopus beyni isteyen adamin dublaji harika olmus

Son 3 beyin kaldı nerelerde bulamadım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uça uça gezin hocam elbet bulursunuz harita çok geniş

• Düblaj sandığımdanda iyi olmuş. PS ye bu tarz oyunlar lazım. Çok eğlenceli.
  • Mucadele modunda ilerliyorum oyun tek kelimeyle harika. Seriyi devam ettirseler ne iyi olur.

• Uncharted 4 halen oynamadim ama simdilik ps4 te oynadigim en eglenceli exc oyun bu oldu. Bitmesin diye her bolumu en ince noktasina kadar arastiriyorum.

• Bu oyuna hakkettiği değer verilmeli gerçekten bayıldım çok keyif aldım. Ps2 günleri geldi aklıma. Bu oyunu oynarken aklımdan multiplayer bir oyun olsa bu ayarda keşke diye geçirmedim değil.

• Arkadaslar ikinci el kutulu satan varsa pm atabilir bana

• Suana kadar ps4te oynadigim en keyifli ve emek sarf edilmis oyun. Muzikler, seslendirmeler, espriler, silahlar ve Kaptan Quark

Edit : Keskin göğüs kası tespit edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 11 Mayıs 2016; 23:43:11 >
  • quote:

Suana kadar ps4te oynadigim en keyifli ve emek sarf edilmis oyun. Muzikler, seslendirmeler, espriler, silahlar ve Kaptan Quark

Bitirmemek için gidim gidim oynuyorum resmen oyunu o kadar keyif alıyorum ki anlatamam

• A R D A kullanıcısına yanıt
    1 hafta icerisinde iki kere bitirip bir kere de yarisina geldim ve biraktim tadi kacmasin diye :)

Oyle guzel mekan tasarimlari var ki, ilerleyip geride biraktiginda insanin ici burkuluyor. Satislar iyi olsun da hem yeni oyun duyurusu yapilsin hem de turkce olsun.

Bu arada platin kupayi aldigim ilk oyun oldu. Oynayin oynattirin arkadaslar.

• quote:

1 hafta icerisinde iki kere bitirip bir kere de yarisina geldim ve biraktim tadi kacmasin diye :)

Oyle guzel mekan tasarimlari var ki, ilerleyip geride biraktiginda insanin ici burkuluyor. Satislar iyi olsun da hem yeni oyun duyurusu yapilsin hem de turkce olsun.

Bu arada platin kupayi aldigim ilk oyun oldu. Oynayin oynattirin arkadaslar.

Kesinlikle devamı gelmeli ki gelecektir diye düşünüyorum.

• Oyun çok kaliteli olmuş, başından kaldırmıyor. Sonuna bakacak olursak devamı gelecektir.

• quote:

Suana kadar ps4te oynadigim en keyifli ve emek sarf edilmis oyun. Muzikler, seslendirmeler, espriler, silahlar ve Kaptan Quark

Çene yapısı eksik mi ne öyle birşey vardı ona çok gülmüştüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • U4u bitirdikten sonra ilk oynayacagim oyun olacak. Her oyunun iki ayda fiyati dustugu icin bu oyununda fiyati gelecek ay 105 TLden daha da duser mi bilmiyorum.
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Ratchet'a da 'Kas zayifligi tespit edildi' diyor

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.