Şimdi Ara

RATCHET&CLANK|PS4 ANA KONU|TÜRKÇE (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
386
Cevap
7
Favori
14.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu bitirdim, çok zevkliydi. Bittikten sonra mücadele modu açıldı. Bakayım dedim ama sıfırdan başlattı. Aynı hikaye sanırım, değil mi ? Oynamam gerekir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynama hissini oyuncuya yatan günümüzün sayili oyunlarından biri. Şahane. Grafik desen var, eglence var, sesler ve seslendirmeler cok iyi, hikaye disney tadinda, harika bir oyun. Ozellikle silah cesitliligi oyunu cok eglenceli kiliyor, mekan tasarimlari da cok ozenli. Keşke daha çok böyle oyun çıksa.

• Bu akşam başlıcam oyuna bir aksilik olmazsa. Sağolsun forumdan bir abi kutulu versiyonunu hediye etti :) kendisine şükranlarımı sunarım böyle kaliteli insanları gördük bu forumda çok şükür
  • uygun fiyata kutulu nereden bulabilirim acaba ?
  • Oyuna bayıldım 2 saattir oynuyorum çok güzel gerçekten mükemmel oynanış. Dublaj harika olmuş oyun bittiğinde oyun hakkında son dokunuşları söylerim :)
  • Harika bir oyun zor modda bitirmiştim dublaj süper ötesi iyi kesinlikle ps4 varsa oynayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada.com'a bakın hocam uygun fiyattan satan satıcılar var.
  • Oyunu bu zamana kadar oynamaya geç kaldığım için üzüldüm ya vallahi çok güzelmiş o nasıl grafiktir ya yiyesim geldi resmen mükemmel hele o clank ile uzay atmosferi of diyorum başka bir şey demiyorum şahaser oyun oynayın, oynatın.
  • Killzone’un Türkçe dublajı da harikaydı.

• Oyunun kutulusunu kadikoy kahraman konsolda bulabilirsiniz fiyati 35 tl . Ben pazarlikla baska oyunun yanina 25 tl ye almistim .

• Oyun acayip keyifli, Türkçe dublajda ayrı bir keyif veriyor, çok başarılı.
  • Ps4'te benim için en güzel oyun. Hem oynanış hem eğlence hem komedi hem de dublaj açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 6 Aralık 2017; 15:6:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Ps4'te benim için en güzel oyun. Hem oynanış hem eğlence hem komedi hem de dublaj açısından.

Şu ana kadar oynadıklarım içinde benim için de öyle. Mücadele modunda oynamalı mıyım onda kararsız kaldım hala. Artıları nelerdir bilmiyorum.

Bay Zurkon'un mizahi yanı çok iyi. Devasa yaratıklara "Gel buraya çelimsiz yaratık" diye hitap etmesi müthiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Ps4'te benim için en güzel oyun. Hem oynanış hem eğlence hem komedi hem de dublaj açısından.

Şu ana kadar oynadıklarım içinde benim için de öyle. Mücadele modunda oynamalı mıyım onda kararsız kaldım hala. Artıları nelerdir bilmiyorum.

Bay Zurkon'un mizahi yanı çok iyi. Devasa yaratıklara "Gel buraya çelimsiz yaratık" diye hitap etmesi müthiş

Bir küçük iki küçük ölü küçük uzaylılar

Bir de oğlu var o daha komik.

• Çıktığı gibi alıp bitirmiştim,ps4'ün en iyi 3d platform oyunu,türkçe seslendirmede çok iyi.
  • şu aralar oynuyorum çok zevkli ya

bir yandan bitirmem gereken uncharted 3 varken aman boşver biraz daha bunu oynayayım diyip bu oyunu açıyorum hep
  • Oyunu ps4'ü alır almaz kutulu aldım, daha başlayamadım bekliyor. Yalnız YouTube'da izlediğim videolar offline co op var olarak gördüğüm için almıştım ama birkaç yorum önce yok diye yazmış bir arkadaş ona moralim bozuldu biraz.

• mükemmel oyun
  • Kutulu satıyorum istanbul kartal

• Oyunu şimdi oynuyorum Pro da süper gözüküyor oyun , platin kasarım ben buna
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.