Şimdi Ara

Rapid Share Yine Sayaç Koydu 2 Dk!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarım saat önce farkettim malesef...hızlı bişekilde hallediyoduk işleri yine insanları free'den soğutma çalışmaları!...
  • abowwww 2,5 dk koymuş ibişler..!

insaf yaa. burdan Rapide Koca biiiirrrrr
  • şimdi fakettim ne güzeldi ya niye yaparlar bunu anlamam ki
  • usd ile değişen pek birşey olmuyor.2 dk fazla bekliyorsun her part için.zaten program download yaparken pc başında değilim.2 dk nında bana pek bir zararı olmaz.
  • yine eski hilelelere devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Bir gün herkes Rap-id PREMIUM Olacak

P2P varken zor. Hepimiz Emuleyiz, Torrentiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Amulet

şimdi fakettim ne güzeldi ya niye yaparlar bunu anlamam ki

neden olacak, premium hesap al diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorfizik -- 18 Ekim 2007; 5:07:21 >
  • bende sayaç 0.8 den başladı.saçmalık.
  • cryptload sağolsun. akşam attım 10 tane link sabah indirivermiş
  • Rapid ömür yiyici.
  • kötü oldu 2.5 dakika bekletiyor
  • adamlar para kazanıyor tabiki yapabilirler bole seyler
  • Aman ne güzel! Premium alan ben ve benim gibiler salak o zaman. Ben para vereceğim beklemeyeceğim, sen para vereceksin sen de beklemeyeceksin. Yok öyle dava. Bedavacılıkta üstünüze yok. ayda 10 milyon çok para değil beyler. Ekmek arası köfte yeseniz 5 milyon gider minimum. En kötünüzün elinin altında 500 dolarlık makine var. Ama ayda 10 milyon çok öyle mi?

Dünya'da en çok kullanılan download/upload sitesi. Fiyatlar kaç aydır halen aynı, servisleri süper. Telekom engeli olduğu halde adamların sitesinden 430kbs ile dosyayı günün her saati indirebiliyorum. Tıklıyorum linke 20 dakika sonra filmi seyretmeye başlıyorum ve bu hizmeti adamlar ayda sadece 10 milyona veriyor.

Neymiş tüh sayaç koymuş...Keşke 1 gün bekletse bedavacıları...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeaCe SeLLs

cryptload sağolsun. akşam attım 10 tane link sabah indirivermiş

Ben de US Downloader ile aynısı yapıyorum ama ticket işi yine de hoş bir durum değil
  • sayaç yerine 100mb sınırı 250 mb yapsa çok iyi olurdu aslında benim gönlümden 500 mb geçiyor ama rapid bu yapmaz
  • bu mantıkta insanlarla aynı ortamda olmayayım yeter..Rapidi 1 ay beklerim ben

quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

Aman ne güzel! Premium alan ben ve benim gibiler salak o zaman. Ben para vereceğim beklemeyeceğim, sen para vereceksin sen de beklemeyeceksin. Yok öyle dava. Bedavacılıkta üstünüze yok. ayda 10 milyon çok para değil beyler. Ekmek arası köfte yeseniz 5 milyon gider minimum. En kötünüzün elinin altında 500 dolarlık makine var. Ama ayda 10 milyon çok öyle mi?

Dünya'da en çok kullanılan download/upload sitesi. Fiyatlar kaç aydır halen aynı, servisleri süper. Telekom engeli olduğu halde adamların sitesinden 430kbs ile dosyayı günün her saati indirebiliyorum. Tıklıyorum linke 20 dakika sonra filmi seyretmeye başlıyorum ve bu hizmeti adamlar ayda sadece 10 milyona veriyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

bu mantıkta insanlarla aynı ortamda olmayayım yeter..Rapidi 1 ay beklerim ben

quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

Aman ne güzel! Premium alan ben ve benim gibiler salak o zaman. Ben para vereceğim beklemeyeceğim, sen para vereceksin sen de beklemeyeceksin. Yok öyle dava. Bedavacılıkta üstünüze yok. ayda 10 milyon çok para değil beyler. Ekmek arası köfte yeseniz 5 milyon gider minimum. En kötünüzün elinin altında 500 dolarlık makine var. Ama ayda 10 milyon çok öyle mi?

Technics, bu üyeye yazacak çok şeydi vardı aslında, içimden de geçti,sonra değmez dedim vazgeçtim....Çünkü forum gibi insanların birbirini tanımadığı
    sanal ortamlarda bile nedense, ya s.dik yarıştırma (örnek: otomobil bölümü) ya da sataşma ve sonrasında tartışma gibi durumlar sıkça oluyor...O kadar işin ortasında, gelme ihtimali olan densiz mesajlarla canımı sıkmak istemiyorum...

• Geçmiş olsun
  • sömürdüğümüzü gördüler tabi :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.