Şimdi Ara

Rapid-Share | Sıkça Sorular Sorular | - [ ANA KONU ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.515
Cevap
8
Favori
589.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Orjinalden alıntı: righteous@

quote:

Orjinalden alıntı: righteous@

rapid premium kullanıyorum garip bi sorunla karşı karşıyayım bu ay..

indirdiğim dosyaları rardan çıkarırken dosya hatası yada şifre hatası veriyo bi türlü çıkaramıyo, sonuçta dosyayı..yalnız DİKKAT:KESİNLİKLE LİNKLERDE YADA ŞİFRELERDE Bİ YANLIŞLIK YOK...BUNU DEFALARCA KONTROL ETTİK..bazen yapmıyo,linkler tek sitede değil en sağlam siteden bile indirildiğinde bu sorunu yapıyor..bunun akabinde de her linki 2-3 kez tekrardan tekrardan indirmem gerekiyor..böyle bi sorunu daha önce hiç yaşayan oldumu...dosya boyutu düzgün inmiş-şifre doğru ama rardan çıkarırken hata veriyor çıkarmıyor yinede

İlk kez böle bir sorun duyuyorum açıkcası.Cevapta veremicem hiç karşılaşmadım.Bilen biri çıkar elbet.

aynı sorun bende de vardı 2gba yakın rar.lı dosya indirdim ve dosyaları rardan cıkarırken hata ile karsılastım sonra dosya bozuk diye düşündüm başka bi tane indirdim ama onda da aynı şeyi yaptı. ben sorunu çözdüm indirirken yardımcı program olarak flashget kullanıyorsan 'varsayılan indirme özellikleri' kısmında dosyayı böl kısmı var orayı 1 yap bende 1den yukarı oldugu zaman dosyaları rardan cıkaramıyorum muhtemelen sende böyle yaparsan düzelecektir.

• quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

quote:

Orjinalden alıntı: Tekos

Kardeşim bence senin bir şeyler yapman lazım 4mbit baglantın o zaman boşu boşuna var senin bu hız çok komik ,her zamanmı bu şekilde yoksa bazı zamanlardamı oluyor ?

Yok kardeş her serverda her zaman böyle niye anlamıyorum

edit:Arkadaşlar ilginç bir şey keşfettim evde laptop da var ondan indirdiğimde 270-350kb arası değişiyor ancak masaüstünden indirdiğimde 20-40 arası.Büyük ihtimalle bağlantıdan değil yani acaba nasıl bir şey böyle bir soruna yol açabilir?

Herhangi bir fikri olan var mı?

• Allah insanı rapidsiz bırakmasın 1 Hafta rapid premiumsuz geçirdim onu indircen rapid bunu çekcen rapid küçük bişe yine rapid.Rapid,rapid,rapid. Allahtan elime para geçtide 1 ay daha uzattım
  • rapidshare e girmiyor..kütüphaneden wireless la bağlanıyorum engelleme koymuşlar.bunu aşabilmenin yolu nedir?
  • arkadaslar aynı premium hesapla birden fazla bilgisayardan download yapılabiliyomu
  • [Deleted by Admins]
  • Arkadaşlar Counter strike v1.5'in rapid linkini nasıl bulabilirim. Veya Rapidde linkleri nereden bulabirim.?
  • Rapid Premium Satan yokmu

bende Sınırsız var ve Rapidim bitti.. Varsa Elinde yada Bana Alacak Olan olursa hesabına para yatırabilirim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 27 Şubat 2008; 2:27:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

Rapid Premium Satan yokmu

bende Sınırsız var ve Rapidim bitti.. Varsa Elinde yada Bana Alacak Olan olursa hesabına para yatırabilirim :(

Bencewww.rapidpremium.tr'comdan almak daha mantıklı sonuçta adamlar puanıyla birlikte veriyor ve bu puanlar yılbaşında kullanıldığında baya işe yarıyor Ama başka hesap alınca hep yeni hep yeni gereksiz kanımca.4 YTL Daha fazla ver garanti yerden al

• rapid şu anda çalışıyor mu?
    çatır çatır download yaparken kesindi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: YoK

rapid şu anda çalışıyor mu?

Gayet güzel indiriyor
  • quote:

quote:

Gayet güzel indiriyor

Haydaa bendewww.rapidshare.com bile açılmıyo

• quote:

quote:

quote:

Gayet güzel indiriyor

Haydaa bendewww.****.com bile açılmıyo

+9999

gitti gül gibi rappitt

• quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

quote:

quote:

quote:

Gayet güzel indiriyor

Haydaa bendewww.****.com bile açılmıyo

+9999

gitti gül gibi rappitt

Sabah açık bırakmıştım pcyi download için.Biraz önce eve geldim hala çatur çutur indiriyordu geldiğim zaman

• quote:

quote:

Bencewww.rapidpremium.tr'comdan almak daha mantıklı sonuçta adamlar puanıyla birlikte veriyor ve bu puanlar yılbaşında kullanıldığında baya işe yarıyor Ama başka hesap alınca hep yeni hep yeni gereksiz kanımca.4 YTL Daha fazla ver garanti yerden al

o nasıl site ismi :D
    yani rapid kendi sitesinden mi al diyorsunuz.. Benım kartlarım Ek kart.. ve de Online bankacılığa kapalı ondan alamıyorum :(

• quote:

quote:

quote:

o nasıl site ismi :D
    yani rapid kendi sitesinden mi al diyorsunuz.. Benım kartlarım Ek kart.. ve de Online bankacılığa kapalı ondan alamıyorum :(

www.rapidpremiumtr.com .

PTT'den havale ilede alabilirsiniz.1 YTL Ücret alıyorlar havalede.

• Tamam sağolasn Bakıyorum şimdi
  • collector zone da bulunan 2550 puanım rapit tarafından silinmiş.
    Başka silinen var mı?
  • Arkadaşlar 3 Mart da üyeliğim bitiyor paypal aracılığı ile yenileme yapacağım ama yeni üyelik almak istiyorum çünkü 8000 puan veriyor, uzatma yapınca 1000 puan veriyor yeni üyelik alabilirmiyim ? yoksa yenileme yapmak zorundamıyım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: snnates

Arkadaşlar 3 Mart da üyeliğim bitiyor paypal aracılığı ile yenileme yapacağım ama yeni üyelik almak istiyorum çünkü 8000 puan veriyor, uzatma yapınca 1000 puan veriyor yeni üyelik alabilirmiyim ? yoksa yenileme yapmak zorundamıyım ?

Yenileme veya uzatma yapmak size kalmış.Paypal'dan ikisinide yapabilirsiniz.Ama anlamadığım Yeni üyelik 8000 Puan veriyor demişsiniz Sizin hesabınızda zaten 8000 Puan yokmuş 1 ay uzatınca +1000 Puan daha eklenicek ve 9000 Olucak e siz hep 8000 veriyor diye yeni hesapmı açıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.