Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.249
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: worldwidewild

10 şubat-2 nisan arası 51 gunde referrer sayım 75 oldu , ama hala kurda tık yok ya bu nedir cozemedim. Boyle giderse 15-20 gun icinde
    100 olacak referrer sayım. Ayıp ya be bu kadar adam uzerimden uye oluyor, hotfile da bu kadar uye bulsam, %100 platinden aşagı
    indirmezlerdi beni . Download sayımda 300 altına inmiyor Böyle giderse cidden netload u da bırakacma . Hotfile da 400 download a 4 dolar
    netload da 3200 download a 4 dolar alıyorum. Adalete bak

5 ci gun oldu hala para yok (3-4 gunde alanlar nasıl aldılar acaba), sanırsam 10 gunde anca alacaz

toplu odeme yapıolar diye biliyorum... Şansına 1 aya da olur 3 güne de...

ayrıca şu refferrer olayına bayağı taktın ama dua et 12 dolara düşmesin...25 dolar gene iyi... Ben sadece bir kişinin 30 dolara yükseldiğini gördüm daha da 25 dolardan yukarı çıkan yok...

• 12 dolara dussun anında baska bir siteye gecerim SANIYE dusunmem cunku su an gunde 7-8 dolar geliyor netload dan (ayda 230 dolar)
    buda kabul edilebilir bi deger hicde yokdan iyidir. Hotfile dan da bronze a dusmesem haftada 25 den ayda 100 dolar gelse daha ne isteyim ki
  • Benimde 70 $ var hesapta Payout yapsam mı acaba

12 dolara falan düşer bide. Yada rapid gibi reward ı komple kaldırırlar yanarız valla

2 Euro kesio bide payout yapınca ne biçim iş ya
  • vallahi benide 12 ye indirirlerse SIFIR yapsınlar hic umrumda olmaz. 51 gunde 80 referrer yaptıran birini 12 yaptıran zihniyeti anında terkederim
  • geçenlerde yapdığım payout için adres eksik mesajı çekmişler ödemeyi yapmadılar halbuki daha önce aynı adresle ödeme almıştım. 3 kuruş para alıcaz ondada bin dereden su getirtiyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

geçenlerde yapdığım payout için adres eksik mesajı çekmişler ödemeyi yapmadılar halbuki daha önce aynı adresle ödeme almıştım. 3 kuruş para alıcaz ondada bin dereden su getirtiyolar.

paypal daki bilgileri birebir aynı yazsak böyle bir sorun olur mu ??

• ben yazdım olamadı, yeniden yazdım, ve adamlara şunu sordum TÜRKÇE HARFLER SORUN YAPARSA diye

aynı bilgileri kayıt oldugum email e yeniden yazdım, birde email'e PAYPAL' adres bilgi kısmını SCREENCAPS
    yapıp yolladım (daha da bana adres sormayın dedim) bakalım ne olacak.
  • quote:

ben yazdım olamadı, yeniden yazdım, ve adamlara şunu sordum TÜRKÇE HARFLER SORUN YAPARSA diye

aynı bilgileri kayıt oldugum email e yeniden yazdım, birde email'e PAYPAL' adres bilgi kısmını SCREENCAPS
    yapıp yolladım (daha da bana adres sormayın dedim) bakalım ne olacak.

Hocam, senin ödeme hayırlısıyla bi gelsinde ben ondan sonra Payout yapayım en iyisi Sen yol gösterirsin bize
  • tamam koc hayırlısı ya 170 dolarım var adamlarda
  • netload dan super yenilik

today I saw I earned 60th referrer today (since feb 10) , I wish we could see a bar like this

Rapid-Share alternatifi netload

this type of a bar help us

diye msaj atmıştım gelen cevap

Hello,

thank you for your email, we have this rank in our new version comming soon.

Kind regards,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 3 Nisan 2010; 12:43:30 >
  • Dimyata pirince giderken evdeki 1.25'ten olmayalım @Wild, aman ha.
  • açıkcası beni 1.25 in altına indiren zihniyeti anında terkederim

TRQX beni msn e eklermisin (mesajda atmayı unutma)
  • Şu an Free'ler dosya indiremiyormuş.
    Ben de denedim, Dosya indirme sayfasında (Hız Kadranlı Free-Premium seçim sayfası) 10 saniyeden geri sayan bir counter koymuşlar ama sürekli başa sarıp duruyor.
    Yaklaşık 1.5 saattir de böyleymiş, siz de durumlar nasıl.

Bazı dosyalar da bu sayfayı geçebiliyorsun ama genelde bir sorun var gibi.

Önceden sorun çıkaran dosyaların bir kısmı düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 3 Nisan 2010; 20:27:27 >
  • dakikanin 35 Üstünde diyo bende free durumunda 5 dk dır

sanırım yeni sistemi kuruyorlar ve bana gelen 2 ci emaile e gore birkacgun sistemde hatalar oluşabilir dendi
    bu hatalar ilerde uyelere gun olarak eklencekmiş
  • referrlar 82 olmuş, ya umarım gecmişe mazi demezler de bu kattıgım uyeleride puanlamama eklerler. Resmen cıgır actım 52 gunde 82 uye ile
    varmıdır benim gibi ya boyle giderse 15 ine kalmadan 100 yapcam
  • quote:

dakikanin 35 Üstünde diyo bende free durumunda 5 dk dır

sanırım yeni sistemi kuruyorlar ve bana gelen 2 ci emaile e gore birkacgun sistemde hatalar oluşabilir dendi
    bu hatalar ilerde uyelere gun olarak eklencekmiş

Onlar sistem yapacak diye biz zaten 3 kuruşluk gelirden oluyoruz.
  • netload IPAD mi verio çekilişle ? Nedir anasayfadaki sayaç ?
  • tam 1 hafta oldu hala tık yok sanırsam perseme yada cumaya gelecek para. 10 gun netload + 1 haftada paypal , toplam 17 gun beklemesi var
    parayı hesapda gormek icin. Bu durumda 13 gunde bir payoff demek lazım ki ayda bir hesabımıza para gelsin. Hesabıma göre 13 gunde ancak
    110-120 dolar toplanıyor. Acıkcası netload a yuklenmeye karar verdim, 2 baba sitede daha yazarlık aldım bakalım onların etkisi olacak mı
    olmasa bile 4 gun hic post yapmasam bile gunde 6 dolar geliyor 2 sinden toplamda. Bu arada rapidshare puanlarım hızla tukeniyor. 250.000
    puan kaldı (650.000 puandan) ki buda yaklaşık 2 tb eder. Olmadı parasıyla kota alacaz. 266 dolar, 2,5 tb kota ediyor. Bu para 33 gunde
    toparlayabildigime göre bana kazancı cok daha fazla olacagından harcamakda zarar olmaz (puanlar bittiginde tabiki)
  • NEDEN NETLOAD DAHA İYİ

hotfile'in temelde 2 ozelligi guzel netlaod a göre 3-10 kat arası fazla para veriyor ama birinci grafikde goruldugu üzere sonuc hicde öyle degil.
    biraylık sürecde netload ortalama gunde 8 dolar kazandırırken, hotfile anca yarısını vermiş. Arada bir kacmayın diye silver-altın arasına
    sizi aktarsada 10 kat fazla veriyor gozuksede sayaclarındaki sorunlar yüzünden netload 7000 download verirken (8,75 $)
    aynı sürecte gümüş oldugunda bu parayı yakalamak icin 875 download yakalamak ve bunu stabil kılman lazım. Hotfile stabilite asla mumkun
    degil aldıgımdan beri 1 kez 1000 i gecemedim 900 kusur da kaldım ve gunluk 10 doları 2 gun felan gecebildim. Ama hotfile da
    eger dosyaların ve post ettigin yerler belli kalitede ise cok stabil degerleri yakalarsın. ( Bende oldugu gibi 6000-7000 arası basladıgımdan bir ay sonunda6500 degerini yakalamışım ve o 3-4 martdan bu yana degerlerim 6000-7000 arasında salınıyor. Yaptıgım 8-10 siteye post etmek.

Ödeme konusunda henuz para alamadım, bakalım cumaya kada sonucu gorecegiz. Bu konuda yorumum henuz BELİRSİZ
    ama 10 gun icinde para veriliyorsa 7 gun bekleyen 10 gunde bekler diyorum.

Hotfile da kur super diyorsunuz. gumussen 10$/1000 download diyorsunuz. Cok guzel de gunde 6-7 bin skora cıkabilen varmı hotfileda
    (yıllardır bu işi yapanlar ve XXX paylaşanlar haric), sadece dizi film ve oyunla. 2-3 ay gibi bi surede 6-7 bin download a hotfile da
    cıkmak [b]İMKANSIZ ÖTESİ, NA MUMKUN

Yukarda grafikde yazdıgım diger bi konuda HOTFILE sildigi her dosyayı blocklarken NETLOAD bunu yapmıyor. 20 kez yukluyorum crysis
    oyununu (rapid deki yedegim silinmedigi surece), aynını ne rapidshare de ne hotfileda yapabilirsiniz.

• Hotfile eskiden Hash Check yapmazdı, silineni aynen atabiliyorduk.

Netload'ta Müşteri Desteği diye birşey yok mesela. Gönderilen mailleri okumadan siliyorlar herhalde. Bu kadar da boş adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 5 Nisan 2010; 18:22:12 >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.