Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.250
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jens'le konuş IRC kanalından. Benim 5 günlük problemi 10 dakikada çözdü, tabi yakalamak kolay değil.
  • *** #netload You need voice (+v) (#netload) diyo ya mesajlarım gitmiyor IRC de nasıl konusacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 10 Nisan 2010; 21:20:45 >
  • Adama konuş yahu, ne diye kanalın ortasına yazıyorsun.
    Hayatında mIRC kullanmadın mı, 56k zamanlarında?
  • Az önce bende ödeme istedim bakalım nezamn göndericekler parayı paypal a.

İnş. gönderirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Az önce bende ödeme istedim bakalım nezamn göndericekler parayı paypal a.

İnş. gönderirler

sıraya gir hocam.senden önce ben varım 2 haftadır bekliyorum

• 28 martdan beri bekliyorum
  • canım cok sıkıldı ne cevap var netload dan ne para öperim boyle şirketi ben Payoff demeseydim o paraya baska şey yapardı ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

canım cok sıkıldı ne cevap var netload dan ne para öperim boyle şirketi ben Payoff demeseydim o paraya baska şey yapardı ben

dostum niye telaş yapıyorsun anlamadım acil paraya ihtiyacın yoksa sabırlı ol kimsenin netloadda parası kalmaz.bazen gecikiyor ödemeler ben çok ödeme aldım netloaddan bazen 2 haftada bazen 1 ay da geliyor ama kesin geliyor yani sadece biraz sabır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostrider07 -- 11 Nisan 2010; 20:51:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

quote:

canım cok sıkıldı ne cevap var netload dan ne para öperim boyle şirketi ben Payoff demeseydim o paraya baska şey yapardı ben

dostum niye telaş yapıyorsun anlamadım acil paraya ihtiyacın yoksa sabırlı ol kimsenin netloadda parası kalmaz.bazen gecikiyor ödemeler ben çok ödeme aldım netloaddan bazen 2 haftada bazen 1 ay da geliyor ama kesin geliyor yani sadece biraz sabır

Sonunçta gelsin de beklemesi kolay

• 3 cu hafta oldu + ref sayım 100 oldu ama hala tık yok. Bu işin tadı kactı bakır makır hec farketmez
    sadece hotfile a yukleme yapcam bundan sonra. Zaten girdigim sitelerde tanınan biriyim.
    Hotfile gunde 700-800 download yaptırsam her gun gunde 3-3.5 dolar ederki haftada bir paramı
    almam garanti. Netload da gunde 7-8 dolar kazansak neyime para alamadıkdan sonra
    BYE BYE NETLOAD, anca gidersin Silinene kadar dosyalar kalsın akmasada damlasın belkide
    uyelik acar satarımn para ile
  • Yarın paranı yatırırlarsa unutursun bu yazdıklarını
  • hotfiledan 17 dolar geldi ama netload da tık yok. Yazıklarolsun sana . Yok be hotfile a abanacam.
    Bakırda olsam abanacam. 3-4 gun belli site ve forumlara post attım ve 20-30 filmle 1000 hit e kadar cıktım
    Bakır bile olsam gunde 4 dolar eder. Hic cekemem netload nazını. Tek sorun oyun yuklemekle ugrasmayacam.
    Mp3 ve film dusunuyorum hotfilea. Bende rapid den ayrılacagımı dusunmezsen netload a girdim . Ama işime
    gelmezse onuda bırakırım dakika dusunmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 12 Nisan 2010; 16:20:09 >
  • 401-2000MB upload yapmak için Premium üyelik gerekiyormuş.
    Acaba düşünüyorum da, değer mi bunu yapmaya.
    En azından 1000MB'ın üstü için yeni bir derecelendirme getirseler iyi olurdu ama neden yapsınlar diye de düşünüyorum.

Sana uydum Netload konusuna Hotfile yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 12 Nisan 2010; 17:25:03 >
  • netloada oyle birsey yok nerede yazıyor ?. Megadan denedim hata verdi (prem olmama ragmen)
    sanırım hotfile da var o ozellik
  • netlod dan gelen tehdit içerikli mail ve tercumesi

Drücken Sie nicht die Geduld. Wir wussten nicht genau sagen, zehn Tage. Sie müssen wie alle anderen Mitglieder warten.

Do not press the patient. We did not say exactly ten days. You have to wait like all the other members.

resmen tehdit edildim bu email ile
  • quote:

netlod dan gelen tehdit içerikli mail ve tercumesi

Drücken Sie nicht die Geduld. Wir wussten nicht genau sagen, zehn Tage. Sie müssen wie alle anderen Mitglieder warten.

Do not press the patient. We did not say exactly ten days. You have to wait like all the other members.

resmen tehdit edildim bu email ile

hergün mail atıp adamları bıktırdın demekki

• yok be 5 gunde 5 email attım sadece
  • quote:

yok be 5 gunde 5 email attım sadece

şakamısın sen?
    aşağı yukarı 40 yaşında adamsın kendi söylediklerine göre ama sıfır olgunluk,çan çan kafa seviyosun
  • bak kardeş marlon brandon musun yoksa naylon branda misın mesaj sonundaki MUAHAHAH sana ne ima ediyor. Tabiki 5 gunde 5 email atmadım
    sadece espri yaptım bunu anlayamayacak biriysen onu bilemem. AMa ben artık netload dan umidi kestim tadı kactı.
  • Netload anca kafasına göre dosya siler.
    4 gün önce upload ettiğim ve paylaşmadığım dosyaları uçurmuşlar.
    Ulan hadi 90 gündür indirilmeyen dosyaları silin, haklısınız da; ne halt yemeye 4 günlük dosyayı siliyorsun?
    Canı sıkılan dalıyor demek ki disklere Netload'ta.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.