Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.249
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bende şimdi denedim hiç yüklenmiyor. Umarım kısa zamanda düzeltirler sorunu. Referanslar ne kazandırıyor netloadda arkadaşlar?
  • netload da referrer a pek bakma 100 den fazla referri olan var ama hala 1ci kurdan yukselen yok
    1.25 $/1000 download u kabullenecen. Benim 4-5 bin download um var gunde.
  • Peki kuru yükseltmek için ne yapmamız gerekir. Hotfilenın sistemini tam çözemesekte az dosya ile çok download yaptırınca kur yükseliyordu. Netload için ne yapmamız gerekir. Ayrıca netloadda hotfile daki gibi referer ın kazancında pay alabiliyor muyuz?
  • acıkcası gunde 5 bin download ve 40 gun 65 referrer almama ragmen TIK zyok kurda, sen netload a gireceksen kuru muru unutacan
    download sayısını nasıl arttıtırım ona bakacan. Enazından hotfile gibi gunluk limit yok. 5 gb diye. Yani hotfile'in bakırı bile gunde 4 dolar veriyor
    1000 download a ama remote ile 5 gb dan da fazla atılmıyor. Bu acıdan ben hotfile i artık pek desteklemiyorum
  • Ek olarak hd film koyduğunda netloadda baya baya indiriliyor, hotfile'da tık yok.
  • @worldwidewild,

Dün gece remote yavaştı ama benim işlem tamamlanmış sabaha kadar 28 gb remote edilmiş

@revenger11,

Ben şimdilik sadece 720p-1080p film paylaşıyorum indirenler oluyo çok şükür
  • 1 st kadar once duzeldi hersey
  • yakın zamanda ödeme alan oldumu kaç günde geliyor bu aralar.2 haftayı geçiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

yakın zamanda ödeme alan oldumu kaç günde geliyor bu aralar.2 haftayı geçiyormu

3 günde geldi son ödemem. Bu aralar gerçekten hızlı gönderiyorlar paraları.
  • 28 gb mı.. o kadar mı.. bende 8 st de 250 gb gitti iyi oldugunda cok iyi gidiyor
    ama surunuyorsa 2 gb bile gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

28 gb mı.. o kadar mı.. bende 8 st de 250 gb gitti iyi oldugunda cok iyi gidiyor
    ama surunuyorsa 2 gb bile gitmiyor

Zaten 28 gb link eklemiştim hepsi uploadlanmış onun için söledim. Tabi ki normal olduğunda daha fazla remote edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

yakın zamanda ödeme alan oldumu kaç günde geliyor bu aralar.2 haftayı geçiyormu

3 günde geldi son ödemem. Bu aralar gerçekten hızlı gönderiyorlar paraları.

4 gün oldu gelen giden yok
  • "We store your files up to 90 days inactivity", bastan beridir bu kural varmıydı ???? bu kötüymüş yaaaa
  • quote:

"We store your files up to 90 days inactivity", bastan beridir bu kural varmıydı ???? bu kötüymüş yaaaa

free user isen her zaman vardı
  • premiumda kac gun bu 90 gun olayı ???
  • artık copk şey istemeyecem, birinci uyelik 3500-4000 arası 4,5-5 dolar verse gunde yeter
    2ci den 2500-3000 olsa 3-4,5 dolar verse gunde 7.5- 8.5 dolar verse ayda 200-250 dolara razı olacam
    hotfile da gunde 2 dolar verse ayda 60 dolae eder (silver da) toplam 300 dolar eder. Daha ne istiyim
    artık kasmayacam
  • quote:

Premium Account'ta verileriniz otomatikman silinmez. Eğer netload'a 500 GB'den fazla yüklemişseniz aktif olmama durumunda silinir.

diyollaaağ.
  • quote:

artık copk şey istemeyecem, birinci uyelik 3500-4000 arası 4,5-5 dolar verse gunde yeter
    2ci den 2500-3000 olsa 3-4,5 dolar verse gunde 7.5- 8.5 dolar verse ayda 200-250 dolara razı olacam
    hotfile da gunde 2 dolar verse ayda 60 dolae eder (silver da) toplam 300 dolar eder. Daha ne istiyim
    artık kasmayacam

Bu günlük dl sayıları forumlara konu açmadığında da aynı mı yani bugun hiç konu açmasan yine bu civarlarda puan alabilrmisin??

Ben yeni konular açmadığımda dl ler baya düşüo Hergün yeni bişeler eklemek gerekio. Rapid öle değil ama yaklaşık 1 aydır rapid linki paylaşmadım. Hala 500-700 puan gelio günde

• bende birinde 2.7 tb digerinde ise 1 tb veri var
  • quote:

bende birinde 2.7 tb digerinde ise 1 tb veri var

İyide sorumun cevabı bu değil ki O kadar veri var ama hergün paylaşım yapıyomusun onu merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.